Amal

( 3.50 )

Opinie (1)

Tankowanie na stacji paliw Amal odbywa się sprawnie

Tankowanie na stacji paliw Amal odbywa się sprawnie. Jak tylko pojazd podjedzie do dystrybutora, pracownik stacji od razu podchodzi i wlewa paliwo. Nie trzeba wzywać pracownika do tankowania gazem LPG, jak to się często zdarza na innych stacjach. Kasjerka miła i pomocna. W sklepie znajdują sie produkty spożywcze i przemysłowe, w przystępnych cenach. Duży wybór alkoholi. Na terenie stacji znajduje się sklep w artykułami motoryzacyjnymi oraz punkt wymiany olejów silnikowych.

Odwiedzałeś ostatnio Amal?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.50 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem