Opinie użytkownika (37)

Świetny bank. Znakomita...
Świetny bank. Znakomita placówka, kameralna, zawsze czyściuteńka i przyjazna klientowi. Pracownicy są osobami nie tylko perfekcyjnie kompetentnymi, ale nadzwyczajnie życzliwymi, miłymi i pomocnymi. Multibank w Szczecinie, to znaczy mieć pewność, że spotka cię fachowa i życzliwa obsługa; pracownicy wyglądają przy tym fantastycznie schludnie i prezentują najwyższą kulturę oraz posiadają identyfikatory z imieniem i nazwiskiem. Bank przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Ryszard_33

12.05.2010

mBank

Placówka

Szczecin, Al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (23)
Pracownicy Banku, placówka...
Pracownicy Banku, placówka w Szczecinie bardzo wyczerpująco udzielili mi wiadomości na temat lokat i kont bankowych. Bardzo miła i kompetentna obsługa w placówce banku znająca się na swojej pracy. Każdy z pracowników ma uśmiech na ustach oraz identyfikator z imieniem i nazwiskiem. Placówka przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Pracownicy ubrani są w stroje firmowe czysto i schludnie.

Ryszard_33

12.05.2010

mBank

Placówka

Nie zgadzam się (24)
Zgłoszenie usterki ciągłości...
Zgłoszenie usterki ciągłości połączenia internetowego. Konsultant pyta rzeczowo o obserwacje związane z utratą połączenia. Szczegółowe instrukcje prowadzą do określenia problemu. Konsultant wykonuje szczegółowe pomiary informując o wykonywanych czynnościach. Pod koniec rozmowy podaje numer rejestracyjny zgłoszenia usterki i informuje mnie, o wizycie serwisanta. Następnego dnia serwisant umawia się ze mną na konkretną godzinę. Przybywa punktualnie i przeprowadza pomiary linii. W trakcie tych pomiarów ujawnia uszkodzenie telefonicznego kabla połączeniowego i wymienia go na sprawny. Ponowny pomiar linii wykazuje poprawę parametrów linii. Od tego momentu problemy z Internetem nie powtórzyły się. W dniu następnym biuro obsługi poinformowało mnie sms o usunięciu usterki.

Ryszard_33

07.05.2010

Orange

Placówka

Nie zgadzam się (14)
Personel bardzo miły...
Personel bardzo miły i wyszkolony. Umiejętnie wytłumaczy, spokojnie doradzi. Ekspedientka schludnie i czysto ubrana w strój firmowy. Asortyment czysty i poukładany. W punkcie ład i porządek. Pracownicy posiadają identyfikator z imieniem i nazwiskiem. Długi okres oczekiwania na obsługę klienta. Pracownicy rozumieją potrzeby klienta.

Ryszard_33

07.05.2010

PLUS

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (20)
Pracownicy tego punktu...
Pracownicy tego punktu budują bardzo dobre relacje pomiędzy Orange a klientami. Największe wrażenie zrobiła na mnie miła obsługa młodego pana, który pomógł mi załatwić sprawę z telewizją N, innym razem skserował i wysłał faksem dokument nie pobierając za to opłaty, przekazywał rzetelne informacje na temat usług Orange, był zawsze uśmiechnięty, pomocny i rozmowny. Zachęcił mnie do zmiany operatora wskazując korzyści i największe atuty oferty, ale nie zmuszając do niczego. Nie od dziś wiadomo, że klient lubi kupować towary, ale nienawidzi, gdy mu się je sprzedaje. Pracownicy ubrani w strój firmowy. Salon czytelnie oznaczony, czysty i zadbany. Salon przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Ryszard_33

07.05.2010

Orange

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (19)
Sprzedawca zauważył od...
Sprzedawca zauważył od razu wchodzącego klienta. Zostałem przywitany, zaproszony do stanowiska obsługi. Sprzedawca utożsamiał się z moimi potrzebami. Zadawał pytania do czego będę wykorzystywała Internet? Ile potrzebuję limitu danych? Czy ma być to Internet do laptopa czy do komputera stacjonarnego? Dzięki temu oferta została dopasowana do moich potrzeb. Sprzedawca zadawał pytania kontrolne czy wszystko jest zrozumiałe. Jednak na koniec rozmowy, gdy nie byłam zdecydowana na zakup. Sprzedawca nie dał mi do siebie wizytówki czy kontaktu. Miejsce obsługi czyste i zadbane. Sprzedawca ubrany w stroju firmowym. Salon dobrze i czytelnie oznaczony. Pracownicy posiadali identyfikator z imieniem i z zajmowanym stanowiskiem.

Ryszard_33

07.05.2010

Orange

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (21)
Cel: Zakup OC Przebieg:...
Cel: Zakup OC Przebieg: Od wejścia do placówki zajął się mną pracownik, który przywitał mnie, po czym zajął się obsługiwaniem mnie już przez cały czas. Miła i profesjonalna obsługa, która uwzględniła wszystkie moje zniżki, wzięła także pod uwagę bezszkodową jazdę oraz mój wiek. Ceny niższe około o 20% od konkurencji. Placówka bardzo czysta, jasno opisana, klient porusza się po niej po prostu intuicyjnie, dużo miejsc siedzących dla klientów, który czekają na obsługę. Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pracownicy wykonują swoją pracę z uśmiechem na ustach, ubrani w eleganckie i czyste stroje firmowe. Posiadanie identyfikatorów przez pracowników ułatwia ich identyfikacje, co i bez tego jest bardzo proste. Pracownicy znają zasady kontaktów interpersonalnych oraz zasady kodeksu etyki. W sposób profesjonalny potrafią odpowiedzieć na każde pytanie, są po prostu profesjonalistami. Przez cały czas obsługi używają zwrotów grzecznościowych oraz szanują czas klienta. Placówka jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Ryszard_33

28.08.2009

PZU

Placówka

Szczecin, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42

Nie zgadzam się (23)
Po wykonaniu telefonu...
Po wykonaniu telefonu po taksówkę przywitał mi ciepły głos pani z informacji poprosił o podanie adresu, na jaki ma przyjechać taksówka. Nie trzeba było długo czekać na kierowcę około 5 minut. Szybka i fachowa usługa, kierowca wiedział, co należy do jego obowiązków i jak się zająć klientem. Znał bardzo dobrze topografię miasta. Samochód był bardzo czysty i pachnący. Szybko i sprawnie dojechał na miejsce. Tylko ceny dosyć wysokie. Kierowca podczas całego przejazdu wykazał się wysoką kulturą osobistą. Ubrany był czysto i schludnie.

Ryszard_33

23.07.2009

Lux Taxi

Placówka

Szczecin, 3 Maja 1

Nie zgadzam się (26)
Wyżej wymienionym serwisie...
Wyżej wymienionym serwisie znalazłem się z powodu chęci wymiany zaworów w głowicy. Problem cały polegała na ty, iż trzeba było tylko wsadzić zawory w gniazda. Od wejścia do serwisu wiedziałem, do kogo ma się zgłosić w celu rozwiązania mego problemu, ponieważ wszystko było wyraźnie opisane. Zresztą nie trzeba było tego robić, ponieważ po przekroczeniu progu warsztatu zostałem od razu przywitany przez jego pracownika i wysłuchany. Rozmowa była prowadzona fachowo i sprawnie. Pracownik naprawdę reprezentował wysoki poziom kultury osobistej i obsługi klienta. Niestety mój problem nie został rozwiązany z powodu braku odpowiednich narzędzi, lecz zostałem pokierowany do firmy, która rozwiąże mój problem. Serwis czysty, pracownicy ubrani czysto i schludnie w stroje firmowe nie brakuje miejsc siedzących oraz poczęstunku dla klientów serwisu. Jednakże brakuje specjalnego pokoju dla klientów, którym wykonuje się naprawę na miejscu.

Ryszard_33

23.07.2009

Peugeot

Placówka

Szczecin, PL.ORŁA BIAŁEGO 10

Nie zgadzam się (34)
Wyżej wymienionym serwisie...
Wyżej wymienionym serwisie znalazłem się z powodu chęci wymiany zaworów w głowicy. Problem cały polegała na ty, iż trzeba było tylko wsadzić zawory w gniazda. Od wejścia do serwisu/warsztatu czułem się niezręcznie brak jakiegokolwiek przywitania przez pracowników warsztatu, chęci zajęcia się moją osobą. Po przywitania się przeze mnie z pracownikiem, na co nie usłyszałem odpowiedzi i opowiedzeniu o moim problemie usłyszałem cyt: „Do biura”. Po wejściu do ów biura kierownik prezentował taki sam poziom kultury osobistej jak jego pracownicy a przecież tak dużo nie trzeba kilka zwrotów grzecznościowych, miła atmosfera i klient nawet, jeśli nie rozwiąże swego problemu czuje się i tak zadowolony. Warsztat średniej czystośc,i personel ubrany niejednolicie. Wnioski pracownicy warsztatu powinni popracować nad kulturą osobistą i jakością obsługi klienta.

Ryszard_33

23.07.2009

Warsztat Samochodowy

Placówka

Szczecin, Pocztowa 31

Nie zgadzam się (23)
Cel: Wybór najkorzystniejszej...
Cel: Wybór najkorzystniejszej oferty. Przebieg: Od momentu wejścia do salonu czułem się zakłopotany, ponieważ sposób, w jaki odbywa się obsługa klientów nie był nigdzie wyjaśniony i nikt z pracowników nie oferował mi swojej pomocy. A w salonie znajdowało się dużo osób. Po rozmowie z ochroniarzem (z własnej inicjatywy) uzyskałem informacje, że trzeba stanąć na końcu tej chaotycznej kolejki (tylko gdzie jej koniec). Po długim, bo około godzinnym czekaniu wreszcie przyszła moja kolej. Pani, która mnie obsługiwała przywitała się zemną, rozmowa prowadzona była przez Panią fachowo. Obsługa przebiegała na średnim poziomie, ponieważ musiałem sam się wypytywać ekspedientki o szczegóły ofert. Salon był czysty oznaczenia w miarę jasne. Brak był miejsc siedzących dla osób oczekujących w kolejce. Personel czysto i schludnie ubrany od razu było wiadomo, kto jest pracownikiem salonu. Cena za usługę nie była wygórowana. Brakowało osoby, która poprowadziłaby klienta od wejścia do salonu do rozwiązania problemu. Problem jednakże został pozytywnie rozwiązany. Wnioski: trzeba popracować, nad jakością obsługi klienta i rozwiązaniami logistycznymi związanymi z jego obsługą.

Ryszard_33

21.07.2009

Orange

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (22)
Krótki czas oczekiwania...
Krótki czas oczekiwania na taksówkę. Miła ciepły głos Pani przyjmującej zamówienia na infolinii. Kierowca, który bardzo dobrze zna topografie miasta to wszystko wpływa na czas obsługi, który był niezwykle szybki. Ceny niezbyt wygórowane. A i co najważniejsze kierowca potrafił klienta czymś zająć i wykonywał swoją prace z uśmiechem na ustach. Samochód czysty i pachnący.

Ryszard_33

21.07.2009

Express Taxi

Placówka

Szczecin, Mokra 51

Nie zgadzam się (23)
Piekarnia usytuowana w...
Piekarnia usytuowana w dobrym punkcie koło przystanku. Szyba wystawowa czysta. Wyroby ładnie wyeksponowane a przy niech ceny. Szeroki wybór pieczywa. Miła obsługa używająca zwrotów grzecznościowych. Lokal ogólnie czysty i ładny. Jednakże długi czas oczekiwania w kolejce, bo około 10 minut wpływa na to, że klienci mogą wybierać inną piekarnie. Ceny porównywalne jak u konkurencji.

Ryszard_33

21.07.2009

Piekarnia Arion-Polbak

Placówka

Szczecin, Waleriana Łukasińskiego 110

Nie zgadzam się (12)
Kiosk usytuowany w...
Kiosk usytuowany w bardzo dobrym punkcie widoczny z daleka. Szyba wystawowa czysta i przejrzysta. Niestety nie można jednak wejść do kiosku tylko trzeba robić zakupy prasy przez okienko, które zmusza nas do przyjmowania dosyć niewygodnej pozycji. Pracownik kiosku posiadał wiedze na temat tylko najpopularniejszy gazet, nie ma pojęcia o dodatkach do nich dołączanych, co można od razu dostrzec po zadaniu kilku prostych pytań. Z kulturą osobistą też nie za dobrze brak przywitania i pożegnania klienta oraz zwrotów grzecznościowych jednakże pracownik dosyć miły. Obsługa szybka o ile się kupuje tylko gazety popularne a nie niszowe. Oferta cenowa taka sama jak u konkurencji. Kiosk ładny, czysty, zadbany panuje wokół niego porządek.

Ryszard_33

21.07.2009

RUCH S.A.

Placówka

Szczecin, Sławomira 21

Nie zgadzam się (19)
Salon prasowy prowadzony...
Salon prasowy prowadzony w idealny dla klienta sposób. Szybko, sprawnie i konkretnie. Pan z obsługi bardzo miły i rzeczowy. Potrafił udzielić rzeczowych informacji i poprawić humor swoim pozytywnym nastawieniem. Salon bardzo schludnie urządzony. Wszystko jest przejrzyste i widoczne. Jestem jak najbardziej zadowolona, że odwiedziłem akurat ten salon. Witryna czysta. Gazety niezniszczone, szeroki wybór.

Ryszard_33

20.07.2009

ORLEN

Placówka

Nie zgadzam się (27)
Salon prasowy prowadzony...
Salon prasowy prowadzony w idealny dla klienta sposób. Szybko, sprawnie i konkretnie. Pan z obsługi bardzo miły i rzeczowy. Potrafił udzielić rzeczowych informacji i poprawić humor swoim pozytywnym nastawieniem. Salon bardzo schludnie urządzony. Wszystko jest przejrzyste i widoczne. Jestem jak najbardziej zadowolona, że odwiedziłem akurat ten salon. Witryna czysta. Gazety niezniszczone, szeroki wybór.

Ryszard_33

20.07.2009

RUCH S.A.

Placówka

Szczecin, Aleja Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (21)
Jedzenie bardzo dobre,...
Jedzenie bardzo dobre, podane w wykwintny sposób, ciepłe. W karcie duży wybór. Ceny przystępne. Obsługa ubrana schludnie, zachowywała się uprzejmie. Długi czas oczekiwania. Wystrój restauracji nowoczesny, prosty, nie rzucał na kolana. Paliły sie świeczki, światło było przygaszone. Lokal czysty, jednakże nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ceny porównywalne do konkurencji.

Ryszard_33

20.07.2009

SZPILKA

Placówka

Szczecin, Małopolska 45

Nie zgadzam się (17)
Sklep duży i...
Sklep duży i obszerny. Towar na półkach wyłożony tematycznie a pod nim ceny. Możliwość sprawdzenia ceny nie stanowi problemu. Nie brakuje koszyków dla klientów ani reklamówek foliowych na chleb. Jedynie, co pozostawia wiele do życzenia to czas obsługi i czystość obiektu. Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Ryszard_33

20.07.2009

LIDL

Placówka

Szczecin, Jugosłowiańska 22

Nie zgadzam się (27)
Lokal znakomicie urządzony,...
Lokal znakomicie urządzony, niezwykle czysty. Od razu po wejściu klientem zajmuje się jakaś osoba z personelu nie trzeba nikogo prosić o pomoc. Personel niezwykle kompetentny, posiada dużą wiedze na temat oferty, wie jak klientowi pomóc. Lokal czysty, personel ubrany w stroje firmowe. Jedzenie podane jak należy.

Ryszard_33

20.07.2009

Pizza Hut

Placówka

Szczecin, Aleja Niepodległości 36

Nie zgadzam się (24)
Pracownik podjazdu przywitał...
Pracownik podjazdu przywitał mnie i zatankował paliwo. zaproponował takż płyn do spryskiwaczy. Pracownik stacji przywitał mnie i poprosił o podejście do wolnej kasy. Podczas zakupu zostałem poinformowany o kwocie jaką mam zapłacić oraz został mi zaproponowany produkt a towar zapakowany do reklamówki. Zostałem poinformowany o możliwości założenia karty vitay. Pracownicy byli schludnie i czysto ubrani w stroje firmowe. Towar na stacji był podokładany na półkach widoczne były także promocyjne oferty. Stacja była czysta, porządek był także w ubikacji. Teren podjazdu był czysty.

Ryszard_33

20.07.2009

ORLEN

Placówka

Szczecin, Adama Mickiewicza 41 A

Nie zgadzam się (28)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi