Pizza Hut

(3.20)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1267 z 1389)

Bardzo dobra pizzeria
Bardzo dobra pizzeria

Klient_uxfK4

16.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Pizzeria umiejscowiona w...
Pizzeria umiejscowiona w galerii, stoły sprzątane z dużym opóźnieniem pomimo bardzo małego obłożenia lokalu. Kelner zjawił się dość szybko lecz słabo znał kartę, Zamówienie podane stosunkowo szybko, ciepłe i smaczne. Obsługa kulturalna, utrudniona płatność z powodu wadliwego terminala

zarejestrowany-uzytkownik

07.03.2023

Placówka

Kielce, Świętokrzyska 20

Nie zgadzam się (0)
Mimo późnej pory...
Mimo późnej pory dnia miły głos w słuchawce, szybkie przyjęcie zamówienia, doradztwo w doborze dodatków. Dostawca mniej miły-brak uśmiechu

Klient_npMIm

17.02.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Pyszna pizza ,...
Pyszna pizza , obsługa miła .Jedyny minus to bardzo długi czas oczekiwania

Klient_0v0TF

02.02.2023

Placówka

Katowice, Aleja Wojciecha Korfantego 9A

Nie zgadzam się (0)
Czas oczekiwania na...
Czas oczekiwania na obsługę przekracza granice. Jedzenie nieświeże do takiego stopnia, że można się nabawić problemów żołądkowych. Miejsce zostało odwiedzone dwa razy, a zdanie o restauracji jakie było, takie jest ciągle.

doritos

22.01.2023

Placówka

Katowice, 3-go Maja 30

Nie zgadzam się (0)
Obsługa średnio przyjemna....
Obsługa średnio przyjemna. Nie znają się na jedzeniu, które sprzedają. Pizza niesmaczna. Na pizzy widać, że pizzerman mocno oszczędza na składnikach. Nie wrócę więcej i nie polecę.

Borowska_k

19.01.2023

Placówka

Konin, Ogrodowa 31a

Nie zgadzam się (0)
Szybko przyjete zamówienie....
Szybko przyjete zamówienie. Dostarczona pizza cieplutka i pyszna

6iedron

31.12.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Lokal trzeba oceniać...
Lokal trzeba oceniać przez pryzmat sieciówki fast-foodowej, nie jako prawdziwej miejscówki z dobra pizza. Na plus ekspresowa realizacja zamówienia, jednak jakość produktów pozostawia wiele do życzenia. Miejsce dobre dla kogoś kto chce szybko i tanim kosztem zjeść pizze.

szzati

12.10.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nawet okej
Nawet okej

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Poznań, Stanisława Matyi 2

Nie zgadzam się (0)
Na początku września...
Na początku września odwiedziłem restaurację Pizza Hut w CH Karolinka w Opolu. Mimo, że była to sobota i w lokalu znajdowało się dużo ludzi, kelner błyskawicznie do nas podszedł i zaprosił do stolika, który mogliśmy wybrać. Stolik do którego usiedliśmy był czysty, a podczas naszej wizyty mogłem zaobserwować, że kelnerzy na bieżąco sprzątali stoliki zwolnione przez innych klientów. Naczynia i sztućce, z których korzystaliśmy były czyste, ale szklanki były widocznie porysowane. Kelnerka sprawnie przyjęła nasze zamówienie i doradziła nam kiedy nie mogliśmy się zdecydować co chcielibyśmy zjeść. Po ok. 30 min dostaliśmy gorące jedzenie, które było pyszne. Obsługę i nastawienie kelnerki oceniłbym na 5 gwiazdek, ale ogólna ocena mojej wizyty jest niższa, ponieważ lokal wygląda na dosyć zniszczony i przydałby się remont.

Klient_g8Pc6

24.09.2022

Placówka

Opole, Wrocławska 154

Nie zgadzam się (0)
Placówka należąca do...
Placówka należąca do sieci pizzerii "Pizza Hut" zlokalizowanej w centrum handlowym "M1" w Markach została odwiedzona przeze mnie dnia 5 sierpnia 2022 roku. Wystrój lokalu był prosty. W trakcie mojej wizyty w pizzerii znajdowało się kilku innych klientów. Poziom czystości lokalu był niski, podłoga była brudna, na oknach były zacieki a stoły nie były dokładnie posprzątane po poprzednich klientach o czym świadczy fakt pozostawionych na nich resztek jedzenia. Obsługa nie przywitała mnie podczas wejścia do lokalu i sam musiałem wybrać stolik. Po wybraniu przeze mnie miejsca czekałem na zgłoszenie się obsługi około 8 minut. Obsługa, przez którą byłem obsługiwany była ubrana w strój pracowniczy. Konwersacja rozpoczęła się od przywitania mnie przez kelnera oraz pytania "Czy coś już Pan wybrał?" Przedstawiłem swoje zamówienie po czym kelner odszedł. Nie zostało zaproponowane mi nic więcej do jedzenie czy picia z menu. Na posiłek czekałem długo około 50 minut. Jedzenie było zimne oraz twarde. Stan talerzy nie był idealny były wyszczerbione oraz porysowane. Po skończonym posiłku czekałem na kelnera około 20 minut. Pracownik wystawił rachunek w postaci paragonu i podziękował za wizytę. Kompetencje kelnera oceniam jako niskie o czym świadczy fakt nie zaproponowania mi dodatkowych rzeczy przy zamówieniu. Kelner także podczas zadawania przeze mnie pytań o skład posiłków nie potrafił udzielić odpowiedzi. Stosunek kelnera do klienta był olewający i mało przyjemny, nie tylko do mnie ale i innych osób przebywających w lokalu. Obsługa kuchni nie przestrzegała zasad BHP, nie miała założonych fartuchów oraz przebywała w prywatnej odzieży. Karta dań była podarta a ceny mało widoczne.

Klient_4GNTi

06.08.2022

Placówka

Warszawa, Piłsudskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Zecydowanie polecam. Obsługa...
Zecydowanie polecam. Obsługa zawsze bardzo mia i uśmiechnieta. Jakość produktów bez zastrzeżęń- cena współmierna z jakośćią.

Rafał_828

01.07.2022

Placówka

Opole, Wrocławska 154

Nie zgadzam się (0)
Sieć posiada bardzo...
Sieć posiada bardzo uprzejmą i cierpliwą obsługę. Dania były bardzo dobrej jakości. Lokal był czysty i zadbany. Pracownicy starają się, by wszystko było gotowe na czas.

Klient_k2lU

09.05.2022

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Obsługa restauracji uprzejma....
Obsługa restauracji uprzejma. Lokal zadbany i czysty, pracownicy zapewniają najwyższą jakość obsługi.

Klient_k2lU

05.05.2022

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Przejrzysta, intuicyjna aplikacja,...
Przejrzysta, intuicyjna aplikacja, przy wyborze odbioru zamówienia w lokalu aplikacja podaje czas (ustalono 10min) odliczania do gotowości zamówienia, był zgodny z rzeczywistością elastyczny wybór płatności on line lub na miejscu (karta, gotówką)

Klient_iqc5

20.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Osoby z obsługi...
Osoby z obsługi zachowują sie bardzo nieprofesjonalnie, pizze otrzymalismy w temperaturze letniej a ceny zamieszczone na stronie nie pokrywają sie z realnymi kosztami. Jadąc w grupie zamowilismy 10 pizz, licząc że z promocją zamieszczoną na głównej stronie Pizza hut zaplacimy 270 zł. Promocja 2 pizze srednie w cenie 26.99 za sztuke nie zostala uwzględniona ponieważ ,,Nie wiem, moze i na stronie tak jest ale tu tego nie uznajemy" jak to wyjaśniła niezbyt miła ekspedientka dopiero po posiłku. Za pizze musielismy zapłacić 38.99 od sztuki. Nie polecam, więcej tam nie pojdziemy. Co za prosty sposób żeby stracić 20 klientów...

niezalogowany-uzytkownik

11.04.2022

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Ciasto surowe, bardzo...
Ciasto surowe, bardzo niesmaczna. Sam dowóz ok, pizza była ciepła.

Niezweryfikowany Klient_so7a

09.04.2022

Placówka

Koszalin, Paderewskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa sprawnie...
Miła obsługa sprawnie i szybko świeże składniki na pizzy.

Bogusław_48

06.04.2022

Placówka

Warszawa, Pasłęcka 8

Nie zgadzam się (0)
Po godzinie musiałam...
Po godzinie musiałam zrezygnować z zamówienia. Nikt mnie nie poinformował że j"est kłopot w kuchni." Całkowity brak zainteresowania. Nigdy więcej

Niezweryfikowany Klient_1RGt

26.03.2022

Placówka

Katowice, 3-go Maja 30

Nie zgadzam się (0)
Pełna dyskryminacja, chciałam....
Pełna dyskryminacja, chciałam. Zamówić stolik dla córki na 9 osób został Poinformowana ze nie można na soboty , stojąc natomiast w kolejce podeszła pani która powiedziała ze miała rezerwacje j została wpuszczona . Jeśli zasady są dla wszystkich to wszystkich obejmują . Pani po zapytaniu dlaczego zostałam tak potraktowana oddzywalam się opryskliwie . Nie wrócę tam .

Klient_tZAT

19.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Pizza Hut

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Pizza Hut?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo dobra pizzeria
Bardzo dobra pizzeria