Opinie użytkownika (14)

Pizzeria i kawiarnio-lodziarnia...
Pizzeria i kawiarnio-lodziarnia to świetne miejsce dla całek rodziny jak i na wypad z przyjaciółką. Pizze mają całkiem dobrą choć mały jest wybór kaw i syropów do nich. W środku zawsze jest czysto i ładnie, często tłoczno i za duszno. Ale nq zewnatrz jest super ogródek. Jest oczko wodne, mini fontanna, dużo zieleni, tuż przy parku co jest ogromnym plusem. Obsługa miła i kulturana. Czasem trzeba czekać długo na zamówienie gdy jest dużo gości ale personel stara sie jak tylko może.

Iwona7538

17.06.2026

Dlaczego nie?

Placówka

Opole, Bytnara Rudego 8

Nie zgadzam się (0)
Pizzeria i kawiarnio-lodziarnia...
Pizzeria i kawiarnio-lodziarnia to świetne miejsce dla całek rodziny jak i na wypad z przyjaciółką. Pizze mają całkiem dobrą choć mały jest wybór kaw i syropów do nich. W środku zawsze jest czysto i ładnie, często tłoczno i za duszno. Ale nq zewnatrz jest super ogródek. Jest oczko wodne, mini fontanna, dużo zieleni, tuż przy parku co jest ogromnym plusem. Obsługa miła i kulturana. Czasem trzeba czekać długo na zamówienie gdy jest dużo gości ale personel stara sie jak tylko może.

Iwona7538

17.06.2026

Dlaczego nie

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam salon w...
Odwiedziłam salon w celu zakupienia soczewek kontaktowych i płynu do soczewek kontaktowych. Przed salonem jak również w środku salonu było czyste i przyjemnie . Personel obsługiwał klientów dosyć sprawnie był bardzo uprzejmy uśmiechnięty i pomocny. Gdy zastanawiam się nad jednym opakowaniem soczewek pani zaproponowała opakowanie większe które po przeliczeniu okazywało się bardziej opłacalne więc skorzystałam z oferty. Dodatkowo dostałam gratisowe opakowania na soczewki . Ceny trochę wyższe niż mogę zakupić ten sam asortyment w Internecie ale to jest typowe . Generalnie wizyta przebiegła sprawnie i przyjemnie pani pożegnała mnie z uśmiechem, lubię tam wracać.

Iwona7538

17.06.2026

Optyk Krakowska 28

Placówka

Opole, Krakowska 28

Nie zgadzam się (0)
Z aplikacji Play24...
Z aplikacji Play24 korzystam już od kilku lat. Jest bardzo czytelna pomocna i intuicyjna. Z łatwością mogę tam znaleźć wszystko dotyczące mojego numeru telefonu , wykupionych pakietów, mogę szybko telefon sobie doładować i wybierać różne dodatkowe opcje . Ostatnio nawet do aplikacji mogłam dodać numer mojego dziecka dzięki temu zawsze mam oko na aktualny stan konta.

Iwona7538

17.06.2026

Play

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystam z usług...
Korzystam z usług tego banku od wielu lat. Gdy odwiedzam placówkę to zazwyczaj jest niewielka kolejka. Ale personel bardzo szybko zajmuje się klientami od razu pyta z jaką sprawą ktoś przyszedł ostatnio pani zaproponowała kawę i była naprawdę bardzo miła serdeczna pomocna . Moją sprawą rozwiązałam bardzo szybko tak jak zazwyczaj, proponowane mi była pomoc również w załatwieniu innych spraw o którą nawet nie prosiłam. W banku jest zawsze czysto i przyjemnie poza placówką również. Zawsze chętnie tam wracam.

Iwona7538

17.06.2026

mBank

Placówka

Opole, Kościuszki 7/11

Nie zgadzam się (0)
W aptece zazwyczaj...
W aptece zazwyczaj panuje duży ruch i wszystkie wtedy kasy są otwarte dlatego nawet przy dużej ilości klientów obsługa jest naprawdę sprawna więc to naprawdę duży plus . Personel jest pomocny i naprawdę bardzo miły kulturalny. Polecam

Iwona7538

17.06.2026
Nie zgadzam się (0)
Moja ukochana kawiarnia...
Moja ukochana kawiarnia od lat. Kawy są po prostu nieziemskie i biją na głowę wszystkie popularne sieciówki. Zapach i klimat jest cudowny. Jedyne do czego można się przyczepić to to że jest po prostu za mało miejsca przydałoby się kilka dodatkowych stolików. Obsługa jest kulturalna ale mogłaby być bardziej przyjazna I mniej sztywna. Ceny jak na tak wspaniały lokal i tak są według mnie przystępne.

Iwona7538

17.06.2026

Pożegnanie z Afryką

Placówka

Opole, Książąt Opolskich 22

Nie zgadzam się (0)
W sklepie oraz...
W sklepie oraz w obrębie sklepu panuje porządek. Obsługa zawsze jest pomocna pomimo wielu klientów na sklepie. Sklep jest super wyposażony.

Iwona7538

17.06.2026

Castorama

Placówka

Opole, ul. Wiejska 141A

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest bardzo...
Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, a obsługa jest naprawdę bardzo miła. Kolejki zazwyczaj nie są długie , personal dosyć sprawnie obsługuje klientów. Atmosfera w sklepie jest bardzo przyjemna.

Iwona7538

17.06.2026

Lewiatan

Placówka

Opole, Majora Hubala 23

Nie zgadzam się (0)
Robiąc zakupy w...
Robiąc zakupy w sklepie Żabka ogólne wrażenie miałam dobre , sklep był czysty, teren przed sklepem również. Obsługa była bardzo miła. Ale niestety stoisko z owocami oceniam negatywnie. Banany były brązowe, jabłka były już nieświeże pomarszczone, a brzoskwinie niestety były pokryte pleśnią.

Iwona7538

17.06.2026

Żabka

Placówka

Opole, Fieldorfa 14

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, półki...
Sklep czysty, półki dobrze zatowarowane. Obsługa jest miła i szybka. Dosyć często pomimo długich kolejek klienci obsługiwani są naprawdę sprawnie. Gdy czasami pytam o produkt którego nie widzę na półkach obsługa bez żadnego problemu idzie zerknąć na magazyn czyli są naprawdę bardzo pomocni. Wszystko w porządku.

Iwona7538

11.06.2026

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Byłam na zakupach...
Byłam na zakupach w Biedronce i ogólnie było w porządku. Sklep był dość dobrze zaopatrzony, ale w środku panował trochę chaos i nie wszystko było łatwe do znalezienia. Przy kasie musiałam chwilę poczekać, chociaż pracownicy starali się jak mogli i sprawnie obsługiwali klientów. Było trochę nieaktualnych cen i promocji co mnie dezorientowało. Zakupy ogólnie udane, ale organizacja mogłaby być trochę lepsza.

Iwona7538

14.05.2026

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Byłam na zakupach...
Byłam na zakupach w Auchan i wszystko przebiegło normalnie. Sklep jest duży, więc chwilę zajęło mi znalezienie kilku rzeczy, ale ostatecznie wszystko było dostępne. Pracownicy byli na prawdę mili gdy prosiłam o pomoc w zbalezieniu produktów. Przy kasie nie było długiej kolejki, więc poszło sprawnie. Obsługa była w porządku, nikt nie sprawiał problemów. Ogólnie zakupy były zwykłe, bez żadnych większych minusów.

Iwona7538

14.05.2026

Auchan

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w sklepie...
Wizyta w sklepie Stokrotka była spokojna i wygodna. Sklep był dobrze zaopatrzony, a produkty łatwo było znaleźć. Obsługa była uprzejma i w razie potrzeby pomocna. Zakupy przebiegły sprawnie, bez długiego oczekiwania przy kasie. Ogólnie mam pozytywne wrażenie z wizyty.

Iwona7538

14.05.2026

Stokrotka

Placówka

Nie zgadzam się (0)