Pizzeria i kawiarnio-lodziarnia to świetne miejsce dla całek rodziny jak i na wypad z przyjaciółką. Pizze mają całkiem dobrą choć mały jest wybór kaw i syropów do nich. W środku zawsze jest czysto i ładnie, często tłoczno i za duszno. Ale nq zewnatrz jest super ogródek. Jest oczko wodne, mini fontanna, dużo zieleni, tuż przy parku co jest ogromnym plusem. Obsługa miła i kulturana. Czasem trzeba czekać długo na zamówienie gdy jest dużo gości ale personel stara sie jak tylko może.
Pizzeria i kawiarnio-lodziarnia to świetne miejsce dla całek rodziny jak i na wypad z przyjaciółką. Pizze mają całkiem dobrą choć mały jest wybór kaw i syropów do nich. W środku zawsze jest czysto i ładnie, często tłoczno i za duszno. Ale nq zewnatrz jest super ogródek. Jest oczko wodne, mini fontanna, dużo zieleni, tuż przy parku co jest ogromnym plusem. Obsługa miła i kulturana. Czasem trzeba czekać długo na zamówienie gdy jest dużo gości ale personel stara sie jak tylko może.
Odwiedziłam salon w celu zakupienia soczewek kontaktowych i płynu do soczewek kontaktowych. Przed salonem jak również w środku salonu było czyste i przyjemnie . Personel obsługiwał klientów dosyć sprawnie był bardzo uprzejmy uśmiechnięty i pomocny. Gdy zastanawiam się nad jednym opakowaniem soczewek pani zaproponowała opakowanie większe które po przeliczeniu okazywało się bardziej opłacalne więc skorzystałam z oferty. Dodatkowo dostałam gratisowe opakowania na soczewki . Ceny trochę wyższe niż mogę zakupić ten sam asortyment w Internecie ale to jest typowe . Generalnie wizyta przebiegła sprawnie i przyjemnie pani pożegnała mnie z uśmiechem, lubię tam wracać.
Z aplikacji Play24 korzystam już od kilku lat. Jest bardzo czytelna pomocna i intuicyjna. Z łatwością mogę tam znaleźć wszystko dotyczące mojego numeru telefonu , wykupionych pakietów, mogę szybko telefon sobie doładować i wybierać różne dodatkowe opcje . Ostatnio nawet do aplikacji mogłam dodać numer mojego dziecka dzięki temu zawsze mam oko na aktualny stan konta.
Korzystam z usług tego banku od wielu lat. Gdy odwiedzam placówkę to zazwyczaj jest niewielka kolejka. Ale personel bardzo szybko zajmuje się klientami od razu pyta z jaką sprawą ktoś przyszedł ostatnio pani zaproponowała kawę i była naprawdę bardzo miła serdeczna pomocna . Moją sprawą rozwiązałam bardzo szybko tak jak zazwyczaj, proponowane mi była pomoc również w załatwieniu innych spraw o którą nawet nie prosiłam. W banku jest zawsze czysto i przyjemnie poza placówką również. Zawsze chętnie tam wracam.
W aptece zazwyczaj panuje duży ruch i wszystkie wtedy kasy są otwarte dlatego nawet przy dużej ilości klientów obsługa jest naprawdę sprawna więc to naprawdę duży plus . Personel jest pomocny i naprawdę bardzo miły kulturalny. Polecam
Moja ukochana kawiarnia od lat. Kawy są po prostu nieziemskie i biją na głowę wszystkie popularne sieciówki. Zapach i klimat jest cudowny. Jedyne do czego można się przyczepić to to że jest po prostu za mało miejsca przydałoby się kilka dodatkowych stolików. Obsługa jest kulturalna ale mogłaby być bardziej przyjazna I mniej sztywna. Ceny jak na tak wspaniały lokal i tak są według mnie przystępne.
Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, a obsługa jest naprawdę bardzo miła. Kolejki zazwyczaj nie są długie , personal dosyć sprawnie obsługuje klientów. Atmosfera w sklepie jest bardzo przyjemna.
Robiąc zakupy w sklepie Żabka ogólne wrażenie miałam dobre , sklep był czysty, teren przed sklepem również. Obsługa była bardzo miła. Ale niestety stoisko z owocami oceniam negatywnie. Banany były brązowe, jabłka były już nieświeże pomarszczone, a brzoskwinie niestety były pokryte pleśnią.
Sklep czysty, półki dobrze zatowarowane. Obsługa jest miła i szybka. Dosyć często pomimo długich kolejek klienci obsługiwani są naprawdę sprawnie. Gdy czasami pytam o produkt którego nie widzę na półkach obsługa bez żadnego problemu idzie zerknąć na magazyn czyli są naprawdę bardzo pomocni. Wszystko w porządku.
Byłam na zakupach w Biedronce i ogólnie było w porządku. Sklep był dość dobrze zaopatrzony, ale w środku panował trochę chaos i nie wszystko było łatwe do znalezienia. Przy kasie musiałam chwilę poczekać, chociaż pracownicy starali się jak mogli i sprawnie obsługiwali klientów. Było trochę nieaktualnych cen i promocji co mnie dezorientowało. Zakupy ogólnie udane, ale organizacja mogłaby być trochę lepsza.
Byłam na zakupach w Auchan i wszystko przebiegło normalnie. Sklep jest duży, więc chwilę zajęło mi znalezienie kilku rzeczy, ale ostatecznie wszystko było dostępne. Pracownicy byli na prawdę mili gdy prosiłam o pomoc w zbalezieniu produktów. Przy kasie nie było długiej kolejki, więc poszło sprawnie. Obsługa była w porządku, nikt nie sprawiał problemów. Ogólnie zakupy były zwykłe, bez żadnych większych minusów.
Wizyta w sklepie Stokrotka była spokojna i wygodna. Sklep był dobrze zaopatrzony, a produkty łatwo było znaleźć. Obsługa była uprzejma i w razie potrzeby pomocna. Zakupy przebiegły sprawnie, bez długiego oczekiwania przy kasie. Ogólnie mam pozytywne wrażenie z wizyty.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.