Play

(3.91)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3166 z 4067)

Bardzo niemiła obsługa....
Bardzo niemiła obsługa. Robią ludzi w konia

Jarosław_63

01.07.2022

Placówka

Gliwice, Al.Jeziorańskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Lokalizacja Salon Play...
Lokalizacja Salon Play Grudziądz Data wizyty : 20.05.2022 Szukając oferty na połączeniu usług telefonicznych , internetowych oraz telewizyjnych udałem się do salonu Play w celu zapoznania się z ofertą operatora. Doradca , który mnie obsługiwał był bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Szczegółowo zbadał moje potrzeby i oczekiwania po czym zaprezentował ofertę dopasowana do moich potrzeb. Podczas obsługi zostałem potraktowany bardzo indywidualnie co wzbudziło moje zaufanie. Zdecydowałem się na zaproponowaną ofertę. Poleciłbym ten salon znajomym i rodzinie.

Klient_SOiKF

20.05.2022

Placówka

Grudziądz, Konarskiego 45

Nie zgadzam się (0)
Bardzo zadbany salon...
Bardzo zadbany salon Play. Po wejściu od razu zostałem powitany uśmiechem i słowem dzień dobry. Mimo niewielkiej kolejki czas oczekiwania wyniósł ok 10 minut. Po przedstawieniu konsultantowi swoich oczekiwań, została mi zaproponowana oferta. Potrzebowałem tylko karty sim(pre-paid) i taką otrzymałem. Sam proces rejestracji trwał krótko i nie było żadnych problemów. Po złożeniu podpisu na tablecie i zapłaceniu za starter, otrzymałem kartę sim oraz paragon fiskalny.

Klient_ij7c

11.05.2022

Placówka

Lipno, Adama Mickiewicza 18

Nie zgadzam się (0)
To kolejna wizyta...
To kolejna wizyta w tym salonie, ponieważ jestem abonentem tej sieci. Konsultant powitał mnie po wejściu do salonu i podszedł po chwili, dając czas na zapoznanie się z atrapami telefonów. Następnie zaczął rozmowę badającą moje potrzeby. Nie był zbyt nachalny, z uśmiechem drążył temat i próbował zaproponować mi jak najlepsze rozwiązanie, a do tego sprostał moim wymaganiom odpowiadając na szereg nurtujących mnie pytań. Salon mimo tego, że jest w galerii handlowej i nie ma drzwi jest przytulny i każda obsługiwana osoba ma kącik dla siebie, nie musi się stresować, że ktoś obok będzie ją podsłuchiwał. Mimo tego, że nie zdecydowałam się na zakup konsultant pomógł w doborze i chciał uzyskać dane kontaktowe, żeby dać znać jak już upatrzony przeze mnie telefon będzie dostępny. Szczerze polecam ten salon.

Klient_Kyfg

24.04.2022

Placówka

Wrocław, Legnicka 62

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zadowolona....
Jestem bardzo zadowolona. Przyszłam do salonu przedłużyć umowę i wybrać nowy telefon. Pani obsłużyła mnie bardzo profesjonalnie i przy okazji zaproponowała umowę na Internet. Zdecydowałam się, bo będę płaciła 30 złotych mniej niż do tej pory. Polecam wszystkim!

Klient_bP8I

12.04.2022

Placówka

Bydgoszcz, Skarżyńskiego 10

Nie zgadzam się (0)
Obsługa telefoniczna dotychczasowych...
Obsługa telefoniczna dotychczasowych klientów sieci Play działa na bardzo wysokim poziomie. Czas oczekiwania na połączenie jest krótki. Sprawa załatwiona podczas pierwszego kontaktu. Pracownik z którym miałam przyjemność rozmawiać był miły, profesjonalny i konkretny. Polecam!

Klient_38Hd

05.04.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Już dawno nie...
Już dawno nie poczułam się tak rozczarowana obsługą w miejscu oferującym sprzedaż usług. Po wejściu do placówki nikt się mną nie zainteresował pomimo tego, że nie mieli innych klientów. Obie Panie bardziej interesowała rozmowa pomiędzy sobą niż obsługa klienta. Nie usłyszałam nawet dzień dobry po wejściu do oddziału. Rozczarowana wyszłam i sfinalizowałam umowę w innym miejscu. Szczerze nie polecam.

Klient_6UAk

20.03.2022

Placówka

Ruda Śląska, 1 Maja 310

Nie zgadzam się (0)
Dodzwonić się do...
Dodzwonić się do nich to jak do królowej. Po długim oczekiwaniu nagle konsultant się rozłącza nie odpowiadając na zadawane pytania

Klient_DMEm

21.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Salon czysty i...
Salon czysty i zadbany, pracownicy ubrani jednakowo w stroje służbowe. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Konsultant dopasował odpowiednią ofertę oraz rozwiązał problem z którym się zgłosiłam. Jestem zadowolona z jakości obsługi.

Klient_8OHB

20.01.2022

Placówka

Sucha Beskidzka, Mickiewicza 3

Nie zgadzam się (0)
Git
Git

niezalogowany-uzytkownik

20.01.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Próba kontaktu w...
Próba kontaktu w sieci przez czat dostępny w aplikacji nie przyniosła niestety oczekiwanego efektu. Po opisaniu sytuacji nie udzielono mi pomocy w jej rozwiązaniu w żaden możliwy sposób. Do tego mam wrażenie, że już po podpisaniu umowy nic się nie liczy. Kiedy pracownik rozkłada ręce, bo nie zna wyjaśnienia na zadane pytanie to skąd klient ma taką informację otrzymać ?

Klient_7MQt

18.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rozmowa o jakości...
Rozmowa o jakości internetu sieci. Czas oczekiwania bardzo wydłużony jednak konsultant rozwiązał mój problem i zaproponował lepsze rozwiązanie. Był miły i kulturalny

Klient_a4FD

12.01.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Wyjątkowo krótki czas...
Wyjątkowo krótki czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. Telefon odbiera kompetentna osoba, którą rozwiązała mi problem w czasie jednej, trzy minutowej rozmowy. Jeśli wszyscy konsultanci są tak kompetentni, to szacun dla operatora. Na podstawie dzisiejszej rozmowy zdecydowane 5 gwiazdek ode mnie. Oby tak było zawsze.

chmura

11.01.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Miła i życzliwa...
Miła i życzliwa a nie natrętna obsluga

DOROTA_511

11.01.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Doradca klienta wiek...
Doradca klienta wiek około 25 lat. Po wejściu do punktu DK szybko reaguje na pojawienie się klienta i z uśmiechem wita. Profesjonalna obsługa klienta, rzeczowo i zrozumiałym językiem wyjaśnione wszystkie szczegóły dotyczące umowy i abonamentu. Precyzyjnie objaśnione warunki zakupu aparatu oraz przeprowadzona podstawowa konfiguracja sprzętu. Lokal czysty, otoczenie DK uporządkowane, witryny czyste, brak kurzu.

zarejestrowany-uzytkownik

07.01.2022

Placówka

Żyrardów, Skrowaczewskiego 15

Nie zgadzam się (0)
Intuicyjne poruszanie się...
Intuicyjne poruszanie się w każdym kroku nowej umowy, jasne reguły i zasady

Klient_REkZ

03.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Mila obsługa szybko...
Mila obsługa szybko kontakt.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
sprawnie, pomocnie, można...
sprawnie, pomocnie, można załatwić wszystko bez wychodzenia z domu

MAŁGORZATA_765

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Konsultanci są wręcz...
Konsultanci są wręcz nieprzyjaźnie nastawieni do Klientów. Ich pomoc ogranicza się do odsyłania na stronę internetową.

Patryk_179

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Dobry wybór produktów...
Dobry wybór produktów i ofert miła obsługa.

Klient_jlQy

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Play

Play świadczy usługi telefonii komórkowej, przesyłania wiadomości, danych i wideo dla ponad 15 milionów abonentów indywidualnych oraz firm, na podstawie umów abonenckich i ofert przedpłaconych. Od czasu rozpoczęcia działalności w 2007 roku Play konsekwentnie rozwijał swoją sieć i pozyskiwał klientów, by w 2017 roku stać się liderem rynku usług mobilnych w Polsce. Posiada największą sieć salonów stacjonarnych i najczęściej odwiedzany sklep internetowy operatora telekomunikacyjnego. Dzięki spójnej strategii komunikacji i udanym kampaniom reklamowym Play zbudował najbardziej rozpoznawalną na polskim rynku markę telekomunikacyjną.

Dane firmy

Warszawa

Warszawa, Taśmowa 7

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Play?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo niemiła obsługa....
Bardzo niemiła obsługa. Robią ludzi w konia
Zgadzasz się?
Polityka cookies
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.
;