Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Iwona7538

Dotycząca firmy: Pożegnanie z Afryką

Treść opinii: Moja ukochana kawiarnia od lat. Kawy są po prostu nieziemskie i biją na głowę wszystkie popularne sieciówki. Zapach i klimat jest cudowny. Jedyne do czego można się przyczepić to to że jest po prostu za mało miejsca przydałoby się kilka dodatkowych stolików. Obsługa jest kulturalna ale mogłaby być bardziej przyjazna I mniej sztywna. Ceny jak na tak wspaniały lokal i tak są według mnie przystępne.