Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Iwona7538

Dotycząca firmy: Dbam o Zdrowie

Treść opinii: W aptece zazwyczaj panuje duży ruch i wszystkie wtedy kasy są otwarte dlatego nawet przy dużej ilości klientów obsługa jest naprawdę sprawna więc to naprawdę duży plus . Personel jest pomocny i naprawdę bardzo miły kulturalny. Polecam