Auchan

(3.02)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3226 z 5491)

Bardzo dobre ceny...
Bardzo dobre ceny artykułów, najtańsze na rynku . Zawsze pomocny personel. Duży wybór produktów. Łatwy dojazd i duży parking. Bardzo fajny program lojalnościowy.

KaterinaNow

07.08.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jakość i cena...
Jakość i cena produktów bardzo dobra chociaż ostatnio kilka produktów zostało wycofanych przez co troszkę gorzej oceniam pomoc pracowników jest na dobrym poziomie choc zdarzają się sytuacje ze nie pracownik nie wie gdzie znajduje się jakiś produkt czas realizacji jest dobry choc mógłby być lepszy bo w godzinach szczytu pojawiaja się kolejki

Klient_kMTBE

07.08.2022

Placówka

Łódź, Piłsudskiego 94

Nie zgadzam się (0)
W sklepie przyzwoity...
W sklepie przyzwoity standard obsługi, jednak pracowników mogłoby być więcej, gdyż zdarzały się spore kolejki. Poza tym obsługa zdecydowanie na plus. Pracownicy na pytania odpowiadali rzeczowo, kierowali do właściwych alejek i wskazywali dokładne miejsce położenia produktu. Następnie proponowali dalszą pomoc. Kasa samoobsługowa działała sprawnie i nie było potrzeby skorzystania z obsługi personelu.

Klient_fHUsC

02.08.2022

Placówka

Gliwice, Rybnicka 207

Nie zgadzam się (0)
Hipermarket na ul....
Hipermarket na ul. Puławskiej jest bardzo dobrze zatowarowany, o szerokim asortymencie. Mankamentem według mnie są stojące praktycznie w każdej alejce palety z towarem, które utrudniają klientom swobodne przemieszczanie się. Poza tym dość częste przejazdy tzw. paleciakami i miny pracowników kierującymi nimi wskazują, że klienci przeszkadzają im w pracy. Dość często odnoszę wrażenie, że jestem w magazynie a nie w sklepie. Z kolei kasjerzy są bardzo sympatyczni, życzliwi i nigdy nie odczułem się niechciany. W przeciwieństwie do Pań kasjerek głównych, które zachowują się jakby pracowały tam za karę czy z przymusu. Bardzo często gdy chciałem załatwić jakąś sprawę (reklamacja) lub miałem pytanie to czekałem aż łaskawie ktoś mnie obsłuży na stanowisku kasjerów głównych. Panowie ochroniarze wykazują się pełnym profesjonalizmem, kiedy zwracają uwagę. Na hali zachowany jest porządek. A gdy jest jakaś usterka, np. cieknący dach czy uszczerbiona płytka to jest ona odpowiednio zabezpieczona.

Mateu91

02.08.2022

Placówka

Warszawa, Puławska 427

Nie zgadzam się (0)
Dużo produktów do...
Dużo produktów do wyboru, jednak owoce były nieświeże i na większości z nich była widoczna pleśń. Obsługa miła i pomocna. Podłoga w sklepie była brudna, a taśmy do kas były mokre i lepiące się, mimo tego że byłam w godzinach wieczornych 30 minut przed zamknięciem i nie było kolejki nikt ich nie przetarł choćby ręcznikiem papierowym. Na dziale z cukierkami na wagę były porozrzucane woreczki foliowe i naklejki z kodami kreskowymi.

Klient_63VfL

27.07.2022

Placówka

Krasne, Krasne 20B

Nie zgadzam się (0)
10 min przed...
10 min przed zamknięciem sklepu obsługa przyniosła jeszcze produkt z wystawy przed kasami, który zauważyłam dopiero jak wychodziłam. Wszystko odbyło się sprawnie, z uśmiechem na ustach i trwało nie więcej niż 5 min razem z zapłatą. Byłam bardzo mile zaskoczona sprawnością obsługi.

Kamizi94

13.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panuje...
W sklepie panuje ogólny chaos,na półkach ceny w wielu miejscach nie zgodne z towarem,na kasie nieestetycznie poukładane impulsy ciężko znaleźć poszukiwany towar,jedyny plus to miła obsługa przy kasie,towar zakupiony miał inną cenę na etykiecie niż na kasie.

Monika.P

03.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Totalna masakra sklep...
Totalna masakra sklep wiecznie nie dołożony. Personel nie jest w stanie powiedzieć nawet gdzie co leży

Paulinka1410

21.06.2022

Placówka

Kraków, Stawowa 61

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep, z...
Duży sklep, z dużą przestrzenią między regułami z asortymentem, co w dobie koronowirusa jest dużym plusem. Przestrzeń i jeszcze raz przestrzeń, ceny? Zawsze można znaleźć coś taniego.

Mielsky

17.06.2022

Placówka

Rybnik, Kotucza 100

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór asortymentu,...
Duży wybór asortymentu, obsługa służy pomocą gdy tego potrzebujemy.

Klient_Qsa

25.05.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór produktów,...
Duży wybór produktów, aczkolwiek stoiska z warzywami i owocami są często puste. Placówka jest duża, w związku z czym często trudno znaleźć kogoś z obsługi i zapytać m.in. o dostępność jakiegoś produktu. Pracownicy na stanowisku ze sprzętem RTV i AGD są często niedoinformowani jeżeli chodzi o stan sprzętu na magazynie

Niezweryfikowany Klient_FSgF

11.05.2022

Placówka

Wrocław, Krzywoustego 126

Nie zgadzam się (0)
Polecam zakupy w...
Polecam zakupy w tym markecie. Pracownicy zawsze pomocnicy, zarówno podczas szukania jakiegoś produktu w sklepie, jak i przy kasie miłej, gdzie głównie dokonuję płatności. Asortyment jest na bieżąco uzupełniany, przy czym palety z towarem nie blokują przejazdu dla wózków zakupowych.

Kamizi94

06.05.2022

Placówka

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Drogo i bałagan....
Drogo i bałagan. A dodatkowo fani Putina

Niezweryfikowany Klient_Ac9z

20.04.2022

Placówka

Bielany Wrocławskie, Francuska 6

Nie zgadzam się (0)
W Auchan robię...
W Auchan robię zakupy od lat. Mają duży wybór asortymentu i są zdecydowanie tańsi niż konkurencja.

Niezweryfikowany Klient_bP8I

12.04.2022

Placówka

Bydgoszcz, Rejewskiego 3

Nie zgadzam się (0)
Bardzo pomocna obsługa....
Bardzo pomocna obsługa. W szczególności teraz gdy zrobili przemeblowanie , towar poukładany, porządek na pułkach. Bardzo szybka obsługa na kasach. Pracownicy wyposażeni w plakietki. Świeże i gorące pieczywo oraz duży wybór alkoholi. Gorąco polecam sklep.

Klient_CAKB

08.04.2022

Placówka

Płock, Wyszogrodzka 140

Nie zgadzam się (1)
Może być, ale...
Może być, ale nie powala. Jest ok.

Klient_lfXk

05.04.2022

Placówka

Siedlce, Starzyńskiego 21

Nie zgadzam się (0)
Może być ale...
Może być ale nie powala. Widziałem lepsze sklepy.

Niezweryfikowany Klient_1qnV

05.04.2022

Placówka

Bielsko-Biała, Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Nie zgadzam się (0)
Teraz już zawsze...
Teraz już zawsze auchan będzie mi się kojarzył bardzo źle. NIGDY nie zmyjecie tego z siebie! CHCIWOŚĆ to wasza wartość najwyższa (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Niezweryfikowany Klient_jrcs

04.04.2022

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
klienci powinni nie...
klienci powinni nie kupować w auchan

Iwona_976

31.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep porządnie zaopatrzony....
Sklep porządnie zaopatrzony. Pracownicy mili, pomocni. Zawsze doradzą i pomogą znaleźć dany produkt. Obsługa kasy idzie sprawnie i błyskawicznie. Przy kasach samoobsługowych też Panie angażują się w pomoc. Niskie ceny i bardzo dobre jakościowo produkty.

Klient_4JoE

29.03.2022

Placówka

Nie zgadzam się (2)

Auchan

Sieć sklepów Auchan w Polsce posiada 108 punktów sprzedaży. Pierwszy hipermarket powstał w 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą. Na świecie jest obecny w 17 krajach. Sieć Auchan jest uznawana za lidera wśród konkurencji pod względem najniższych cen w Polsce. Wartości jakie cechują przedsiębiorstwo to zaufanie, otwartość i doskonałość. Od 2011 roku sklep uruchomił sprzedaż internetową artykułów spożywczych oraz wybranych artykułów przemysłowych. Asortyment można zamówić z dostawą do domu lub z obiorem osobistym w sklepie. Usługa ta działa w Warszawie i okolicach.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Auchan?

Ktoś 3 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo dobre ceny...
Bardzo dobre ceny artykułów, najtańsze na rynku . Zawsze pomocny personel. Duży wybór produktów. Łatwy dojazd i duży parking. Bardzo fajny program lojalnościowy.
Zgadzasz się?