Castorama

(4.17)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3480 z 5246)

Potrzebowałem dzisiaj pomocy...
Potrzebowałem dzisiaj pomocy w znalezieniu dobrej rzeczy, zapytałem Pana o tą rzecz i pomimo sporego ruchu Pan znalazł dla mnie czas i pomógł mi w znalezieniu produktu jak i opowiedział o nim. W sklepie porządek pomimo dużej sali sprzedaży.

Klient_groKm

01.07.2024

Placówka

Sosnowiec, ul. Długosza 82

Nie zgadzam się (0)
Castorama ZIELONA Góra...
Castorama ZIELONA Góra dziadostwo, niekompetencja

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Brak zaintereeownia klientem....
Brak zaintereeownia klientem. Pruba jak najszybszego pozbywać się klijeta klijeta aby wrzucić do rozmowy z kolegą z pracy

Damian44

12.06.2024

Placówka

Szczecin, Południowa 21

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży asortyment...
Bardzo duży asortyment chyba z każdej branży. Jeśli jest problem ze znalezieniem czegoś obsługa sklepu zawsze chętnie doradzi, Kasy samoobsługowe oraz tradycyjne w których chociaż jedna jest zawsze otwarta.

Klient_Td5YP

11.06.2024

Placówka

Bydgoszcz, ul. Szubińska 5

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży sklep
Bardzo duży sklep

Kordian_133

28.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Przemiła obsługa
Przemiła obsługa

Kordian_133

22.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie było...
W sklepie było czysto i nie brakowało produktów. Na każdym dziale łatwo było znaleźć pracownika, który po spytaniu o pomoc zaprowadził w odpowiednie miejsce i doradził, który produkt będzie najlepiej dostosowany do moich potrzeb. W sklepie były dostępne kasy tradycyjne oraz samoobsługowe. Na stanowisku kas samoobsługowych stał pracownik, który pomagał w razie problemów ze skanowaniem.

Klient_8FwZA

11.05.2024

Placówka

Gdańsk, Grunwaldzka 262

Nie zgadzam się (0)
Castorama sprzedała drzwi...
Castorama sprzedała drzwi z uszkodzoną ramą i brakiem (!) zawiasów. Sklep i producent nie przyjmują reklamacji, mimo jawnych uszkodzeń po stronie sklepu. Bardzo zła obsługa klienta, nie polecam

Klient_isaz

09.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Oddział w Bielsku...
Oddział w Bielsku Białej zawsze świetnie wyposażony, zachowana czystość i wysoki standard obsługi. Bardzo mili doradcy, z dużą wiedzą techniczną pomocna dla klienta.

BartoszRusin_d0je

08.05.2024

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 186

Nie zgadzam się (0)
Byliśmy z zamiarem...
Byliśmy z zamiarem zakupu armatury do łazienki. Czekaliśmy 30min na pracownika z działu łazienek. Kilku pracowników dzwonilo do odpowiedzialnej osoby ale okazało się że zostawil telefon na stanowisku. Kilka wezwań pracownika na radiowęźle tez nieposkutkowalo. Gdy pracownik postanowił się pojawić okazało się że nie możemy kupić produktu ponieważ nie wyrażają zgody na zakup i odbior tego sprzętu za 1h. Kilka tygodni wczesniej nie bylo problemu i zrobilismy właśnie w ten sposób. Jestem zażenowany obsługą. 2 gwiazdki tylko ze względu na mile Panie przy kasie.

Barimi

24.04.2024

Placówka

Starogard Gdański, Zblewska 5

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i fachowa obsługa, personel pomocny. Kwiaty do ogrodu przyjmują się i zaczynają puszczać pączki.

Konsument.

24.04.2024

Placówka

Nysa, Krasińskiego 31

Nie zgadzam się (0)
W trakcie wizyty...
W trakcie wizyty ciężko było znaleźć pracownika by udzielił pomocy w dobrze odpowiedniego oświetlenia. W końcu sama sobie poradziłam.

Klient_vnFTl

20.04.2024

Placówka

Gdańsk, Grunwaldzka 262

Nie zgadzam się (0)
Wszystko na swoim...
Wszystko na swoim miejscu :) Obsługa bardzo pomocna, chętnie doradzają jeśli jest problem

Klient_0v0TF

20.04.2024

Placówka

Chorzów, Sportowa 31

Nie zgadzam się (0)
Wszystko idzie znalezc,...
Wszystko idzie znalezc, samo chodzenie sprawia przyjemnosc. No i pomocny, meski personel :) Raz sie nacielam na paskudne drzwi - po przyklejenu do nich taśmy zeszła "farba" ktora miala być okleiną drewnopodobną, a byla jakims cienkim papierem przypominajacym drewno, okropne - zostal slad który zamalowałam.

zapaliczka

19.04.2024

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Czartoryskiego 1

Nie zgadzam się (0)
W minionym roku...
W minionym roku robiliśmy remont, zdarzyło się być kilka razy w ciągu dnia, gdyby nie nasze zorganizowanie, wiedza i znajomość sklepu z pewnością nie udałoby się zakończyć remontu. Sklep świetnie wyposażony, zakup zawsze zakończony powodzeniem. Jednak kwestia ludzi zatrudnionych pozostawia wiele do życzenia, zero obsługi pomocnej, chętnej pomocy, udają zajętych, nie widzą klienta a najlepsze jest oddalanie się kiedy klient podąża po pomoc. Do kas kolejki w zależności od pory dnia. O czystość sklepu dba serwis sprzątający, sklep czysty i toalety też.

H.sonia

17.04.2024

Placówka

Chorzów, Sportowa 31

Nie zgadzam się (0)
Klient robiący zakupy...
Klient robiący zakupy w tym miejscu ma duży wybór towarów, a pracownicy w punktach na hali są w stanie pokierować niewiedzącego gdzie leży produkt do konkretnej alejki. Obsługa kasowa na wysokim poziomie kultury i cierpliwości. Ròwnież stanowiska do transportów, reklamacji są chętne do współpracy z klientem. Terminy uslugi proponowane przez sklep np.docinanie odcinków drewna są proponowane szybkie i przyjazne dla klienta. Stoisko do obsługi wyboru drzwi dysponuje doradcą ktory wie naprawdę wszystko w detalach co trzeba wiedzieć żeby dobrze wybrać drzwi do naszego miejsca montażu. Nastawienie na klienta 10/10.

Syl111

15.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa działu ogród...
Obsługa działu ogród bardzo doskonale przeszkolona, super podejście do klienta, potrafiące doradzić klientowi do jego preferencji, potrafią słuchać i co najważniejsze odpowiadać klientowi na jego pytania odnośnie produktu.

dumi665511

14.04.2024

Placówka

Nysa, Krasińskiego 31

Nie zgadzam się (0)
Kompetentne osoby pracujące...
Kompetentne osoby pracujące w obsłudze. Zawsze znajduje, to czego potrzebuje. Idealnie byłoby, gdyby dział ogród był jeszcze bardziej rozbudowany.

Joanna_572

14.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjna obsługa klienta....
Rewelacyjna obsługa klienta. Super promocje. Bardzo duży wybór płytek na taras.

Klient_vnFTl

11.04.2024

Placówka

Olsztyn, Wincentego Pstrowskiego 16

Nie zgadzam się (0)
Duży market, dużo...
Duży market, dużo towaru, na poobiedni spacer super. Zakupy - problem. Jeżeli nie ma ograniczenia czasowego damy radę, gdy zależy nam na czasie, bez przesady, to wędrówka wśród regałów, poszukiwanie asortymentu np. Części do roweru wygląda jak podróż w labiryncie. Personel nie zawsze obecny, ale gdy już się do niego "dopchamy" obsługiwał innych klientów, to kompetentny i chętny do pomocy. Wybór towaru - różnie, w zależności od asortymentu - nasiona, rośliny - skromnie, ale np. płytki podłogowe - jest w czym wybierać. Ceny mało konkurencyjne.

Andrzej_834

11.04.2024

Placówka

Rybnik, Obwiednia Północna 21

Nie zgadzam się (0)

Castorama

Castorama weszła na Polski rynek w 1997 roku i od początku jest największą firmą w branży ulepszania domów i mieszkań. Jako lider jest wzorem dla konkurencji w drodze do osiągnięcia sukcesu. Obecnie w Polsce znajduje się 80 sklepów w 60 miastach. Castorama jest częścią ogólnoświatowej firmy Kingfisher. Firma uruchomiła także Home Improvement Academy, czyli miejsce gdzie osoby z każdego pokolenia mogą zdobyć nowe umiejętności związane z polepszaniem warunków mieszkaniowych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Castorama?

Ktoś 2 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Fatalnie.
Fatalnie.
Zgadzasz się?