Opinie użytkownika (16)

Ostatnia wizyta w...
Ostatnia wizyta w aptece Cosmedica była wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem, głównie dzięki profesjonalizmowi pani magister Marzeny. Już od pierwszego momentu, jej uprzejme podejście i chęć pomocy były zauważalne. Pani Marzena wykazała się ogromną wiedzą farmaceutyczną i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, co pozwoliło mi poczuć się pewnie i dobrze poinformowanym w kwestii zakupu odpowiednich leków. Jej empatia i zaangażowanie w zrozumienie moich potrzeb zdrowotnych były naprawdę godne podziwu. Apteka Cosmedica, dzięki takim pracownikom jak pani Marzena, zyskała moje pełne zaufanie i na pewno będę tam wracać przy każdej okazji.

czamson

03.06.2024

Cosmedica

Placówka

Warszawa, Potocka 14

Nie zgadzam się (0)
Odwiedzenie sklepu Carrefour...
Odwiedzenie sklepu Carrefour w Arkadii było dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Obsługa była nie tylko pomocna, ale także przyjazna i chętnie udzielała informacji na temat produktów oraz lokalizacji w sklepie. Ich profesjonalizm sprawił, że czułam się mile widziany i doceniany jako klientka. Co więcej, bogaty asortyment sklepu spełnił moje oczekiwania. Znalezienie wszystkich potrzebnych produktów było łatwe i wygodne, ponieważ oferta była szeroka i dobrze zorganizowana. Zarówno artykuły spożywcze, jak i inne produkty były łatwo dostępne i wysokiej jakości. Ogólnie rzecz biorąc, wizyta w sklepie Carrefour w Arkadii była pozytywnym doświadczeniem dzięki pomocnej obsłudze i bogatemu asortymentowi. Na pewno będę tam wracać w przyszłości.

czamson

19.02.2024

Carrefour

Placówka

Warszawa, pl Jana Pawła II 82

Nie zgadzam się (0)
Przedszkole to dla...
Przedszkole to dla naszej rodziny prawdziwe odkrycie! Panią w przedszkolu cechuje ogromne zaangażowanie i troska o każde dziecko. Atmosfera jest po prostu cudowna – pełna radości, kreatywności i wsparcia. Mój syn uwielbia tam chodzić, a jego entuzjazm jest tak wielki, że często nie chce wracać do domu, proponując, żebym go odbierała dopiero w nocy. Dzięki przedszkolu widzę ogromny rozwój mojego dziecka, a zaufanie do kadry sprawia, że czuję się spokojna i pewna, że jest w najlepszych rękach. Polecam to przedszkole z całego serca!

czamson

10.01.2024

Przedszkole nr 306 "Mali Optymiści"

Placówka

Warszawa, Szegedyńska 13

Nie zgadzam się (0)
Moje doświadczenie zakupowe...
Moje doświadczenie zakupowe w Lidlu było katastrofalne. Znalezienie spleśniałych bułek w pieczywie oraz zgniłych owoców było szokujące. Gdy zgłosiłam problem obsłudze, pan zlekceważył moje uwagi, komentując nonszalancko, że "takie rzeczy się zdarzają". Takie podejście do klienta jest absolutnie nieakceptowalne, a jakość produktów pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam tego sklepu ze względu na brak odpowiedzialności i lekceważące podejście do problemów klientów.

czamson

10.01.2024

LIDL

Placówka

Warszawa, Jana Kasprowicza 117

Nie zgadzam się (0)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w aptece Gemini była niezbyt udana. Pani farmaceutka okazała się mało kompetentna, nie potrafiąc odpowiednio doradzić co do wyboru suplementów. Dodatkowo, popełniła błąd, pomyliła leki z recepty, co skutkowało nieprzyjemnościami. Brak profesjonalizmu i niedoprecyzowanie w udzielonych informacjach znacząco wpłynęły na moje zaufanie do tej apteki. Mam nadzieję, że sytuacja taka nie będzie się powtarzała w przyszłości.

czamson

10.01.2024

Apteka Gemini

Placówka

Warszawa, Przy Agorze 26

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w sklepie...
Wizyta w sklepie obuwniczym CCC była niezwykle udana. Znalezienie odpowiedniego obuwia było łatwe dzięki szerokiej gamie dostępnych modeli. Obsługa klienta była bardzo pomocna, co znacznie ułatwiło wybór. Dodatkowo, pozytywnie zaskoczyła mnie szybkość i skuteczność rozpatrzenia reklamacji, co tylko potwierdziło profesjonalizm tego sklepu. Jestem bardzo zadowolony/a z zakupów i śmiało polecam CCC każdemu poszukującemu wysokiej jakości obuwia i doskonałej obsługi klienta.

czamson

10.01.2024

CCC

Placówka

Warszawa, Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Nie zgadzam się (0)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w aptece Cosmedica była niezwykle satysfakcjonująca, głównie dzięki niesamowitej obsłudze świadczonej przez Panią magister Marzennę. Jej profesjonalizm, cierpliwość i głęboka wiedza przekroczyły moje oczekiwania. Pani Magister Marzenna nie tylko udzieliła mi rzetelnych informacji na temat moich leków, ale również z pasją i zaangażowaniem odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Jej empatia i troskliwość zdecydowanie wpłynęły pozytywnie na moje doświadczenie w aptece. Dziękuję zespołowi Cosmedica a w szczególności Pani Magister Marzennie za wyjątkową obsługę i profesjonalizm. Polecam tę aptekę z pełnym przekonaniem.

czamson

03.01.2024

Cosmedica

Placówka

Warszawa, Potocka 14

Nie zgadzam się (0)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w drogerii Rossmann była niesamowicie pozytywnym doświadczeniem. Personel okazał się nie tylko przyjazny, ale także bardzo pomocny, udzielając profesjonalnych porad odnośnie produktów. Sklep był świetnie zorganizowany, a asortyment bogaty i łatwo dostępny. Ceny były konkurencyjne, a promocje i rabaty dodatkowo sprawiły, że zakupy były korzystne cenowo. Wszystkie produkty, które zakupiłem, były wysokiej jakości. Atmosfera w sklepie była przyjemna, co sprawiło, że wizyta w Rossmannie była dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Polecam to miejsce z czystym sumieniem.

czamson

03.01.2024

Rossmann

Placówka

Warszawa, ul. Przy Agorze 24-26

Nie zgadzam się (0)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w Amal Kebab była kompletnym rozczarowaniem. Obsługa była nieprzyjazna, a czekanie na zamówienie wydłużyło się zdecydowanie ponad przewidywany czas. Po ostatecznym otrzymaniu jedzenia, okazało się, że jakość dań pozostawiała wiele do życzenia – były zimne i bez smaku. Do tego zamówienie było pomylone. Dodatkowo, stan czystości w lokalu był niezadowalający. To doświadczenie zdecydowanie zniechęca do ponownego odwiedzenia Amal Kebab.

czamson

03.01.2024

Amal Kebab

Placówka

Warszawa, Romualda Millera 16A

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w sklepie...
Wizyta w sklepie Hebe okazała się rozczarowująca, gdyż żadna z pracujących pań nie była w stanie skutecznie doradzić mi w wyborze podkładu pasującego do mojego odcienia skóry. Dodatkowo, poszukiwany produkt, który powinien był być dostępny, nie został odnaleziony. Brak profesjonalizmu i niekompetencja obsługi znacząco wpłynęły na moje negatywne wrażenia z zakupów w tym sklepie. Oczekuję poprawy tych aspektów, aby przyszli klienci mieli bardziej satysfakcjonujące doświadczenia.

czamson

03.01.2024

Hebe

Placówka

Warszawa, Rondo ONZ 1

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty w placówce banku ING doświadczyłam wyjątkowej obsługi podczas ubiegania się o kredyt. Personel był nie tylko profesjonalny, ale także bardzo pomocny, udzielając jasnych informacji na temat dostępnych opcji kredytowych. Proces składania wniosku był sprawnie przeprowadzony, a pracownicy byli gotowi odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Dodatkowo, oferowane warunki kredytowe były konkurencyjne, co sprawiło, że byłem zadowolony z wyboru banku ING. Polecam tę placówkę wszystkim szukającym profesjonalnej obsługi przy ubieganiu się o kredyt.

czamson

03.01.2024

ING Bank Śląski

Placówka

Warszawa, ul. Jana Pawła II 29

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojego zakupu...
Podczas mojego zakupu w Żabce doświadczyłam rozczarowania. Poszukiwany produkt nie był dostępny, a personel nie potrafił zaproponować zamiennika lub udzielić jasnych informacji na ten temat. Dodatkowo, zamówienie hot doga było czasochłonne, a obsługa wydawała się niezorganizowana. Jakość hot doga nie sprostała moim oczekiwaniom, co tylko pogłębiło moje niezadowolenie z zakupów. Mam nadzieję, że Żabka poprawi te aspekty obsługi klienta, aby podnieść jakość doświadczeń zakupowych.

czamson

03.01.2024

Żabka

Placówka

Warszawa, Kasprowicza 119A

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty w sklepie RTV EURO AGD doświadczyłam doskonałego serwisu. Personel był nie tylko pomocny, ale również dobrze poinformowany o produktach. Pomógł mi w wyborze pralki i lodówki, dostosowując propozycje do moich potrzeb. Obsługa była cierpliwa i profesjonalna, udzielała jasnych odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Dodatkowo, sklep oferował konkurencyjne ceny i różnorodność marek. W rezultacie, moje doświadczenie zakupowe w RTV EURO AGD było wyjątkowo pozytywne, a zakup spełnił moje oczekiwania.

czamson

03.01.2024

RTV EURO AGD

Placówka

Warszawa, ul. Światowida 17

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty w Santander Bank Polska doświadczyłam wyjątkowego podejścia do klienta. Personel okazał się nie tylko fachowy, ale także przyjazny i pomocny. Obsługa była szybka i efektywna, a wszelkie moje pytania zostały profesjonalnie rozwiązane. Atmosfera w placówce była przyjemna, co sprawiło, że czułam się komfortowo podczas całej wizyty. Bardzo doceniam profesjonalizm oraz wysoką jakość usług świadczonych przez Santander Consumer Bank.

czamson

03.01.2024

Santander Bank Polska

Placówka

Warszawa, Żeromskiego 77

Nie zgadzam się (0)
Bardzo niesympatyczna pani...
Bardzo niesympatyczna pani kierownik która z wielką łaską odpowiadała na moje pytania. Na pytanie czy jest kierownikiem żłobka za karę- odpowiedziała że tak. Absolutnie osoba która nie ma podejścia do człowieka przez rozmowę telefoniczną nie powinna mieć styczności z dziećmi.

czamson

07.09.2021

Żłobek Miejski Nr 1 w Toruniu

Infolinia

Toruń, Bażyńskich 24/26

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu da się zauważyć staranne ułożenie towaru na półkach. Promocje są wyeksponowane i dobrze oznaczone. Duży asortyment dermokosmetyków co sobie bardzo cenię. Jeśli chodzi o kompetencje pracowników nie mam zarzutów, pani magister bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Brak obsługi w drugim okienku powoduje duże kolejki w aptece.

czamson

07.09.2021

Cosmedica

Placówka

Warszawa, Rembielińska

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi