Opinie użytkownika (30)

Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty w sklepie ciężko było znaleźć kogoś z personelu do pomocy w odnalezieniu towaru. Pracownicy sklepu byli zajęci pracą z towarem. Gdzieniegdzie na sklepie widać było pozostałości po paletach z towarem, folie, kartony. Towar na półkach raczej estetycznie poukładany, ceny widoczne, ceny na półkach zgadzają się cenami, które nabijane są przy kasie. Dużym atutem sklepu są niskie ceny oraz towary z różnych firm, klient ma wybór, może wybrać tańszy, lub droższy towar. Obsługa przy kasie przebiegła bez większych problemów.

Monika_2865

05.08.2014

Tesco

Placówka

Bielsko-Biała, Warszawska

Nie zgadzam się (0)
Z wizyty w...
Z wizyty w sklepie jestem bardzo zadowolona, do sklepu udałam się, aby przyciąć kawałek wykładziny dywanowej, natomiast Pan z obsługi sklepu zaproponował mi alternatywę w postaci lepszej jakości wykładziny w atrakcyjnej cenie. Po wejściu do salonu zostałam zauważona i powitana przez personel, sprzedawca podszedł do mnie z własnej inicjatywy, gdy przyglądałam się produktom, dostępnym w sklepie. Następnie pokazał mi kilka produktów, które mogłyby mnie dodatkowo zainteresować. Sprzedawca był bardzo uprzejmy, po dokonaniu przeze mnie wyboru dodatkowej wykładziny, zaprosił mnie do kasy, po czym zakończył transakcję. Z wizyty w sklepie jestem bardzo zadowolona, personel jest pozytywnie nastawiony do obsługi klienta, nie jest natarczywy oraz orientuje się w asortymencie, wyeksponowanym w sklepie. W salonie podczas mojej wizyty było jeszcze kilku innych sprzedawców, którzy zajęci byli pracą z towarem. Sklep był czysty i schludny, cały towar bardzo ładnie i estetycznie wyeksponowany dla klienta.

Monika_2865

18.07.2014

KOMFORT

Placówka

Bielsko-Biała, Partyzantów 63

Nie zgadzam się (0)
Po krótkim czasie...
Po krótkim czasie oczekiwania w kolejce, podeszłam do okienka aby zapytać o najlepszy preparat na zatoki. Pani po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z moimi potrzebami i preferencjami poleciła mi według niej odpowiedni produkt oraz przedstawiła jego cenę. Sprzedawczyni była miła i uśmiechnięta. Dużym atutem apteki są również według mnie niskie ceny leków nierefundowanych. w aptece panował porządek, wszystkie towary estetycznie wyeksponowane na półkach. Z wizyty w aptece jestem bardzo zadowolona, produkt, który mi poleciła Pani Farmaceutka sprawdził się, co świadczy również o dużej wiedzy i wysokich kompetencjach personelu apteki.

Monika_2865

13.07.2014

ZiKO Apteka

Placówka

Bielsko-Biała, Warszawska 5

Nie zgadzam się (0)
18.05.2022
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie!
Gdy weszłam, w...
Gdy weszłam, w sklepie widoczna była jedna Sprzedawczyni, która rozmawiała przez telefon przy kasie. Gdy rozglądałam się po sklepie zakończyła rozmowę i zapytała, czy nie trzeba mi w czymś pomóc. Odpowiedziała uprzejmie na moje pytania, oraz zaoferowała mi kartę stałego klienta sklepu, przedstawiając wynikające z niej korzyści. Wizyta w sklepie przebiegła raczej bezproblemowo, Pani podziękowała i zaprosiła mnie do następnych wizyt. Na sklepie panował porządek i estetyka, towar był ładnie oraz zachęcająco wyeksponowany.

Monika_2865

13.07.2014

Yves Rocher

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panował...
W sklepie panował lekki nieład i bałagan. Towar w niektórych miejscach źle powieszony, lub rozrzucony. Sprzedawczynie były zajęte pracą z towarem, lub obsługą klientów. Przeszłam po sklepie, rozejrzałam się, jedna z Pan z personelu zwróciła na mnie uwagę i uśmiechnęła się. Gdy podeszłam i zapytałam o dostępność towaru Pani z uprzejmością przerwała swoją pracę i pomogła mi. Sklep w trakcie wyprzedaży, myślę, że można znaleźć wiele interesujących rzeczy w atrakcyjnych cenach. Sklep posiada również dużo innego asortymentu w postaci akcesoriów i dodatków.

Monika_2865

13.07.2014

Reserved

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Na sklepie podczas...
Na sklepie podczas mojej wizyty było kilku innych klientów, mimo to Panie Sprzedawczynie odrazu zauważyły moje pojawienie się oraz przywitały z uśmiechem. Jedna z Pań po chwili podeszła, zbadała moje potrzeby jako klienta, starała się wybrać odpowiedni towar oraz doradzić. Wskazała miejsce, gdzie mogę przymierzyć bluzeczkę. Po wyborze przeze mnie towaru zaprosiła mnie do kasy i uprzejmie zakończyła transakcję. Pani przy kasie również uprzejma, starała się nawiązać luźną rozmowę, zachwalała mój wybór. Panie podziękowały za zakup i zaprosiły mnie do następnych zakupów w sklepie. Towar na sklepie był bardzo ładnie wyeksponowany, ceny widoczne dla klientów. W sklepie panował porządek.

Monika_2865

13.07.2014

Mohito

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (1)
W restauracji można...
W restauracji można szybko, smacznie i tanio zjeść, czas oczekiwania na posiłki- w zależności od ilości klientów- od minuty- do 10 min. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, Pani zaproponowała mi dodatkowe produkty w zestawie, przedstawiła korzyści w postaci niższej ceny zestawu. Na niektórych stolikach pozostałości po poprzednich klientach, które dopiero po kilku minutach obsługa restauracji usuwała. Ogólnie atmosfera w restauracji pozytywna.

Monika_2865

13.07.2014

McDonald's

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Podeszłam do lady...
Podeszłam do lady KFC, aby zamówić zestaw. Po krótkim czasie oczekiwania Pani z uśmiechem przyjęła moje zamówienie oraz dodatkowo zaproponowała powiększony zestaw o którego cenie również mnie poinformowała. Po odmowie z uśmiechem zakończyła transakcję. Czas oczekiwania na posiłek był krótki, usiadłam przy stoliku, należącym do restauracji, stoliki na bieżąco były czyszczone prze personel po każdym kliencie. Ceny restauracji uważam za atrakcyjne, myślę że jest to dobre miejsce, żeby coś szybko i tanio zjeść.

Monika_2865

13.07.2014

KFC

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Na sklepie byłam...
Na sklepie byłam jedyną klientką, Pani z personelu powitała mnie przy wejściu, po chwili, gdy rozejrzałam się po sklepie, zapytała, czy nie potrzebuję pomocy oraz przedstawiła mi najnowszą kolekcję bielizny. Po chwili podziękowałam, zwracając się do wyjścia, Sprzedawczyni pozytywnie przyjęła moją odmowę zakupu, uśmiechnęła się oraz zaprosiła do kolejnych wizyt w sklepie. Sklep wyglądał bardzo ładnie, estetycznie, towar ładnie wyeksponowany na wieszakach.

Monika_2865

13.07.2014

Intimissimi

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Asortyment sklepu uważam...
Asortyment sklepu uważam za bardzo atrakcyjny, natomiast podczas mojej ostatniej wizyty w sklepie panował duży bałagan. Na hali sprzedaży nie było personelu do pomocy klientom, dwie Panie znajdowały się przy kasie. Na sklepie było ok 10 klientów, towar na półkach porozrzucany, na wieszakach z akcesoriami wszystko porozwieszane nie na swoim miejscu, niektóre wieszaki puste. Potrzebowałam pomocy w znalezieniu ceny gumki do włosów, podeszłam do Pani do kasy po dłuższej chwili oczekiwania na koniec kolejki, Pani nie podeszła aby mi pomóc, tylko wskazała na wieszak, na którym wisiał towar oraz powiedziała, że cena tam musi być widoczna. Oferta sklepu jest według mnie korzystna dla klientów, lecz myślę, że podczas mojej wizyty na sklepie znajdowało się zdecydowanie za mało pracowników do uporządkowania sklepu i obsługi klientów.

Monika_2865

13.07.2014

Centro

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Obsługę sklepu uważam...
Obsługę sklepu uważam raczej za uprzejmą i pomocną. W czasie kilku minut, które spędziłam w sklepie Panie zajęte były pracami porządkowymi, natomiast zwracały uwagę na wchodzących do sklepu klientów. Po wejściu do sklepu zostałam powitana i zauważona przez personel. Po rozejrzeniu się na sklepie, podeszłam do pracownicy, która układała towar i zapytałam o cenę towaru, który by mnie interesował, Pani z chęcią i uśmiechem odpowiedziała na moje pytania i udzieliła pomocy. Towar na półkach nie zawsze estetycznie wyeksponowany, ale personel cały czas dokładał starań, aby uporządkować asortyment. W sklepie można znaleźć wiele różnorodnego towaru, zarówno dla starszych, jak i dla młodszych, ceny są atrakcyjne. Wizytę w sklepie wspominam raczej pozytywnie.

Monika_2865

13.07.2014

Camaieu

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty z sklepie było kilku klientów. Towar raczej ładnie, estetycznie poukładany, posadzka sklepu czysta. Panie Sprzedawczynie stały przy kasie i obserwowały wchodzących do sklepu klientów. Klienci byli raczej zdani sami na siebie. Asortyment sklepu uważam za bardzo atrakcyjny, do wyboru od różnego rodzaju biżuterii po portfele i akcesoria- myślę, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Ceny również przystępne. Wizytę w sklepie uważam za udaną, na pewno odwiedzę ten sklep w przyszłości.

Monika_2865

13.07.2014

I am

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest bardzo...
Sklep jest bardzo czysty i zadbany. Wszystkie towary uporządkowane na półkach, ceny widoczne dla klientów. Podczas mojej wizyty, w sklepie znajdowało się kilka sprzedawczyń, wszystkie zajęte były pracą z towarem. Poprosiłam jedną Panią z personelu o pomoc w odnalezieniu towaru, na co zareagowała bardzo pozytywnie, wykazała się znajomością asortymentu oraz zaangażowaniem w pomoc klientowi. Obsługa przy kasie również przebiegła bez problemów, Pani bardzo miła i uśmiechnięta, podziękowała i zaprosiła do następnych zakupów. Z wizyty w sklepie jestem bardzo zadowolona.

Monika_2865

13.07.2014

Piotr i Paweł

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panuje...
W sklepie panuje bardzo miła atmosfera. Podczas mojej wizyty w salonie była jedna klientka. Pani Sprzedawczyni bardzo uprzejma, zwróciła uwagę na moje pojawienie się w sklepie, wykazała się inicjatywą, podeszła i zapytała czy nie potrzebuję pomocy. Cały asortyment w salonie bardzo ładnie wyeksponowany, wszystko estetycznie ułożone oraz kolorystycznie dobrane. Ceny- jak przystało na firmowy salon- nie na każdą kieszeń. Atmosfera, panująca w salonie bardzo pozytywna.

Monika_2865

13.07.2014

Eurofirany

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (1)
17.05.2022
Odpowiedź firmy
Pani Moniko, dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie do naszego salonu lub do sklepu internetowego..
Obsługa na stacji...
Obsługa na stacji przebiegła bardzo sprawnie, pomimo dużej liczby klientów, pracownicy starali się, aby czas oczekiwania się nie wydłużał. Po zatankowaniu samochodu weszłam do budynku stacji, aby zapłacić za paliwo, w środku czysto i schludnie, wszystkie ceny widoczne dla klientów. Trzy kasy otwarte, Pani przy kasie zaproponowała mi uprzejmie dodatkowe produkty, zapytała o kartę na punkty oraz poinformowała mnie o możliwości zebrania dodatkowych, promocyjnych punktów na karcie. Transakcja przebiegła szybko i bez problemów.

Monika_2865

12.07.2014

BP

Placówka

Bielsko-Biała, Żywiecka 1

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam stację w...
Odwiedziłam stację w celu zatankowania mojego samochodu paliwem LPG. Podjechałam na właściwe miejsce, zadzwoniłam przeznaczonym do tego dzwonkiem po obsługę stacji, jednak w przeciągu kilku minut nikt się nie zjawił. Obserwowałam jak pracownik stacji obsługiwał klientów, którzy tankowali benzynę, zadzwoniłam więc po raz kolejny i znów czas oczekiwania wynosił ok kilku minut. Pracownik nie spiesząc się podszedł i obsłużył mnie, nawet nie tłumacząc konieczności tak długiego oczekiwania na obsługę stacji. Reszta transakcji przebiegła bez problemów, natomiast moj czas pobytu na stacji- łącznie jakieś 15 minut- uważam za zdecydowanie za długi. Pracownicy opieszale wykonywali swoje obowiązki. Pomimo tego, iż na stacji było sporo klientów, myślę, że dałoby się zorganizować tę pracę inaczej. Poza tym asortyment oraz wygląd stacji bez zarzutów, ceny atrakcyjne.

Monika_2865

12.07.2014

JET

Placówka

Bielsko-Biała, Al. Generała Władysława Andersa 545

Nie zgadzam się (0)
W kawiarni Lodomania...
W kawiarni Lodomania dużym atutem jest szeroki wybór asortymentu, a w tym desery, gofry, kawy, czekolady, soki, lody, a także dania na ostro. Na miejscu bardzo wygodne pufy, fotele i sofy, w których można naprawdę wypocząć, delektując się słodkościami. Ceny uważam za przyzwoite. Obsługa bardzo miła i uczynna, nawet podczas sporego natężenia ruchu. Krótki czas oczekiwania na zamówienie bardzo miło mnie zaskoczył. Ogólnie miejsce to wspominam bardzo miło..

Monika_2865

12.07.2014

Lodomania - desery, lody

Placówka

Bielsko-Biała, Sarni Stok 2

Nie zgadzam się (2)
Firma Golden Rose...
Firma Golden Rose ma stoisko wolnostojące ze swoimi produktami w pasażu Tesco. Podczas mojej wizyty byłam jedynym klientem, zainteresowanym towarem. Sprzedawczyni poświęciła mi całą swoją uwagę. Czułam się troszkę mało swobodnie, ponieważ podczas gdy zastanawiałam się nad wyborem towaru Pani cały czas stała i przyglądała mi się. Starała się jednak być uprzejma i odpowiadała z chęcią na wszystkie moje pytania. Pozytywnie wypowiadała się o towarze, wskazując na jego zalety, a także wspominając o dodatkowych promocjach, wynikających z zakupu określonego produktu. Dopóki nie dokonałam wyboru towaru, sprzedawczyni nie odstąpiła mnie nawet na krok. Cała transakcja przebiegła bez problemów. Towar był ładnie estetycznie poukładany, wszystkie ceny widoczne na towarze.

Monika_2865

12.07.2014

GOLDEN ROSE

Placówka

Bielsko-Biała, Warszawska 180

Nie zgadzam się (0)
W sklepie można...
W sklepie można znaleźć bardzo dużo różnych, ciekawych stylizacji dla każdego i na każdą kieszeń. Wybrałam się do sklepu z zamiarem dokonania konkretnego zakupu, znalazłam towar, który mnie zainteresował, Sprzedawczyni uprzejmie poinformowała mnie gdzie znajdują się przymierzalnie, po czym udzieliła informacji o dostępnych kolorach i rozmiarach towaru oraz pomyślnie zakończyła transakcję i zaprosiła do kolejnych zakupów. Transakcja przebiegła bez większych problemów. Panie, obsługujące na sklepie były miłe i gotowe do udzielenia pomocy oraz dobrze orientowały się w asortymencie sklepu. Trochę problemów może stwarzać klientom poszukiwanie towaru- poruszanie się pomiędzy wieszakami z towarem które są bardzo niestandardowo rozmieszczone na sklepie. Poza tym sklep wyglądał czysto i schludnie, niewielki nieład na wieszakach z odzieżą raczej nie orzeszkadzał w zakupach.

Monika_2865

12.07.2014

Szachownica

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (1)
Kaufland jest według...
Kaufland jest według mnie sklepem bardzo atrakcyjnym dla klientów pod względem konkurencyjnych cen- jest jednym ze sklepów, posiadających najniższe ceny w mieście, a przy tym także szeroki wybór towaru. Sklep jest duży, dość łatwo jest się tam pogubić, a także dobrze jest już znać sklep i wiedzieć co gdzie się znajduje, podczas pierwszej wizyty można się trochę zniechęcić niestandardowym rozlokowaniem regałów sklepowych oraz ułożeniem towaru. Obsługa sklepu miła i chętna do pomocy. Zawsze można zastać pracowników przy pracach, związanych z towarem na sklepie. Personel dba również o porządek oraz estetykę na sklepie. Pracownica przy kasie, uprzejma, uśmiechnięta, starała się nawiązać swobodną rozmowę z klientami. Moja ostatnia wizyta w sklepie przebiegła bez większych problemów.

Monika_2865

12.07.2014

Kaufland

Placówka

Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego 2

Nie zgadzam się (0)
16.05.2022
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za ważne dla nas informacje dotyczące naszego marketu. Pragniemy poinformować, iż wszystkie zgłoszone przez Panią uwagi te pozytywne i negatywne przekazaliśmy do dyrekcji marketu. Obiecujemy, iż w dalszym ciągu będziemy dbać o to, by zakupy w naszych marketach upływały w jak najlepszej dla Klientów atmosferze. Pozdrawiamy, Centrum Obsługi Klienta

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi