Opinie użytkownika (12)

Cieszę się, że...
Cieszę się, że Selgros wprowadził możliwość robienia zakupów także zwykłym Kowalskim :) Lubię robić zakupy w miejscu, gdzie znajdę wszystko - od pieczywa, przez świeże owoce, warzywa, mięso, aż po chemię wszelkiego rodzaju! Niesamowita oszczędność czasu, a do tego spory wybór produktów.

MaQta

14.02.2023

Selgros Cash&Carry

Placówka

Wrocław, ul. Krakowska 71

Nie zgadzam się (0)
Nie ma lepszej...
Nie ma lepszej multiplatformy zakupowej! Czego bym nie potrzebowała - na Allegro znajdziemy wszystko :) Aplikacja działa bez zarzutów, jest bardzo praktyczna!

MaQta

14.02.2023

Allegro.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry system...
Bardzo dobry system zakupowy, tak na prawdę kontakt jest zbędny. W paczce przygotowana jest etykieta zwrotna, wraz z całą instrukcją. Paczka przyszła do mnie w poniedziałek, we wtorek nadałam zwrot, a w czwartek już miałam zwrot na koncie :)

MaQta

13.02.2023

zalando.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Chociaż lubię sklepy...
Chociaż lubię sklepy IKEA za szeroki asortyment i niskie ceny podstawowych produktów, tak niestety odnoszę wrażenie, że sieć leci na fali przyzwyczajeń klientów i swoich Basicowych produktach, a totalnie nie dba o wprowadzanie nowych. Nie było mnie pół roku, a nadal te same produkty, nic nowego nie ma! Może warto czasem trochę odświeżyć ofertę i nie mówię tu o bombkach w okresie świątecznym

MaQta

01.02.2023

IKEA

Placówka

Bielany Wrocławskie, Czekoladowa 5

Nie zgadzam się (0)
Lubię ten sklep,...
Lubię ten sklep, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu i chociaż wybór może nie jest wielki to na podstawowe zakupy wystarczy, a nie trzeba robić z koszykiem kilometrów po hali.

MaQta

19.01.2023

POLOmarket

Placówka

Wrocław, Hermanowska 59

Nie zgadzam się (0)
Piękna i oryginalna...
Piękna i oryginalna biżuteria. Lubię w firmie to, że można dowolnie personalizować bransoletki, robić grawer, etc. i jest to proste, względnie tanie i od ręki.

MaQta

19.01.2023

Lilou

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Doceniam profesjonalizm pracowników...
Doceniam profesjonalizm pracowników i miłe usposobienie, ale ceny są zatrważające... o ile ceny soczewek są konkurencyjne, tak cena okularów, a zwłaszcza szkieł... KOSMOS. Niemniej jednak wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że otrzymuję dobry jakościowo produkt.

MaQta

19.01.2023

Vision Express

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (0)
Jest to moje...
Jest to moje ulubione kino! I chociaż lokalizacja mi nie po drodze to odwiedzam dość regularnie. Częste seanse i małe sale sprawiają, że ogląda się niemal jak w zaciszu domowym, jednak na świetnej jakości ekranach, z extra dźwiękiem. Kasy samoobsługowe i dostępna aplikacja są dobrymi udogodnieniami przyspieszającymi transakcje. Zawsze jestem zadowolona 🙂

MaQta

19.01.2023

Cinema City

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Bardzo skąpy wybór....
Bardzo skąpy wybór. Wszystko na jedno kopyto i raczej nie jest to bielizna "na okazję", lecz totalnie codzienna. Szukając bielizny ślubnej niestety byłam mocno zawiedziona. Obsługa również średnio zaangażowana. Zwroty typu "Pani sobie tam poszuka" są nie na miejscu w tego typu butikach...

MaQta

30.12.2022

Intimissimi

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (0)
Choć zawsze byłam...
Choć zawsze byłam fanką wrocławskiego Aquaparku, tak teraz jestem zażenowana poziomem usług. Zmniejszono czas wejścia na Multisport lub z Aplikacją NaszWrocław z 3h na 2h, ceny biletów poszły przerażająco w górę, a co zastaliśmy podczas ostatniej wizyty? W szatni, pod prysznicami oraz na basenie w okolicy największego jaccuzi niesamowity smród. Ścieki? Grzyb? Nie wnikam, ale zapach nie do wtrzymania. Baseny zewnętrzne oraz basen sportowy nieczynne - brak wcześniejszej informacji o takim stanie. W leniwej rzece wyłączone dysze. Ze wszystkich dostępnych suszarek, działają 3... Dziękuję, więcej nie przyjdę. Nawet za darmo.

MaQta

22.12.2022

Aquapark Wrocław

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty w tym lokalu, kierowniczka (nie wiem czy zmiany, czy całego lokalu, w każdym razie wyraźnie rozstawiała ludzi po kątach) w mało subtelny sposób "przekazywała zadania zespołowi i poprawiała ich błędy", tzn. krzyczała na cały lokal, było ją słychać wszędzie, nie szczędziła wyzwisk i wulgaryzmów. Zachowanie co najmniej haniebne. Pomijając brak szacunku do ekipy, z którą pracuje, powinna opanować się przy klientach. Chociaż jedzenie smaczne, to po wizycie pozostaje niesmak.

MaQta

14.09.2022

KFC

Placówka

Wrocław, ul. Bardzka 6-20

Nie zgadzam się (0)
Dobrze zorganizowany sklep,...
Dobrze zorganizowany sklep, dużo miejsca. Niestety problemem jest tu personel, a raczej jego brak. Bardzo często się zdarza, że nie ma nikogo na kasie, ani nawet w pobliżu, a ponieważ nie ma tu ochrony przy wejściu, to nie ma kogo poinformować lub poprosić o sprowadzenie na stanowisko kasowe. Trochę samowolka.

MaQta

06.06.2022

Rossmann

Placówka

Wrocław, Maślicka 216

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi