Kakadu

(2.81)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (170 z 206)

Nawigacja po stronie...
Nawigacja po stronie jest prosta i intuicyjna. Menu główne jest czytelne i pozwala łatwo przejść do poszczególnych kategorii produktów. Poszczególne kategorie produktów są dobrze oznaczone i pozwalają na łatwe znalezienie interesującego produktu. Opcja wyszukiwania również działa dobrze i pozwala na szybkie znalezienie konkretnego produktu. Oferta produktów jest dobrze zróżnicowana i obejmuje szeroką gamę produktów, od odzieży po akcesoria. Zdjęcia produktów są wysokiej jakości i dobrze przedstawiają produkt, a opisy produktów są szczegółowe i pozwalają na dokładne zrozumienie cech produktu. Informacje dotyczące dostawy i płatności są łatwo dostępne i czytelne. Strona zawiera szczegółowe informacje dotyczące opcji dostawy i kosztów, a także informacje dotyczące różnych opcji płatności. Dostępne są również informacje dotyczące zwrotów i reklamacji. Podsumowując, strona internetowa sklepu jest dobrze zaprojektowana i łatwa w nawigacji, oferta produktów jest dobrze zróżnicowana, a zdjęcia i opisy produktów są wysokiej jakości. Informacje dotyczące dostawy i płatności są łatwo dostępne i czytelne, co pozwala na łatwe dokonanie zakupu.

alan

26.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Personel sklepu ma...
Personel sklepu ma szeroką wiedzę na temat zwierząt. Dbają o zdrowie oraz bezpieczeństwo pupilów, których można spotkać przy okazji zakupów. Pracowników cechuje pełen profesjonalizm. Kierują się dobrem zwierząt, opartym na własnym doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy. Sam sklep zaś oferuje szeroką gamę produktów zarówno terrarystycznych, akwarystycznych, jak i tych podstawowych: dla psów, kotów, gryzoni oraz królików.

Klient_818LZ

18.01.2023

Placówka

Kielce, Aleja Solidarności 4

Nie zgadzam się (0)
Tragedia, przysłali mi...
Tragedia, przysłali mi brudne, używane szelki, biuro obsługi klienta nie odpowiada, kontakt na facebooku mocno ograniczony, nie polecam

Klient_2od4b

11.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze zaopatrzony...
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Obsługa uśmiechnięta i Bardzo pomocna. Dobre ceny.

Klient_C2yyJ

01.01.2023

Placówka

Lublin, Diamentowa 29

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam nikomu!...
Nie polecam nikomu! Na zamówienie czekałam prawie 2 tygodnie, po czym przyszło niekompletne i z pomylonym towarem. Przez stronę internetową nie da się złożyć reklamacji, a dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem... w przeciągu 3 dni miał przyjechać kurier w celu wymiany błędnych towarów, a po 5 dniach, bez żadnych wyjaśnień dostałam informację o anulowaniu zamówienia. Dostałam zwrot pieniędzy za towar, którego brakowało, ale za ten wysłany błędnie już nie (A niestety, nie nakarmię królika karmą dla świnek morskich....)

Niezweryfikowany Klient_Js7E

05.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Potrafią doradzić zgodnie...
Potrafią doradzić zgodnie z potrzebami klienta, na minus wciskanie produktów które akurat mają polecać. Zwierzaki doglądane przez weterynarza i pierwsza darmowa wizyta u weterynarza na plus

Niezweryfikowany Klient_XNuL

11.07.2021

Placówka

Szczecin, ul. Struga 42

Nie zgadzam się (0)
Miła i pomocna...
Miła i pomocna obsługa, sprzedawca niemal natychmiast zaproponował pomoc i pokierował we właściwe miejsce. Minus to dość wysokie ceny w porównaniu do innych sklepów, nawet małych, osiedlowych. W dniu dzisiejszym były bardzo duże braki na półkach, np. z podkładami higienicznymi, kostkami do gryzienia. Sprzedawca tłumaczył to tym, że od tygodnia nie przyjechała żadna dostawa.

Klient_5Jah

10.06.2021

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 179

Nie zgadzam się (0)
Sklep przypadł mi...
Sklep przypadł mi do gustu, ponieważ znaleźć tam mogłem wszystko dla moich zwierząt domowych. Nie brakuje tam karm, smakołyków, czy pomysłowych zabawek. Obsługa zawsze bardzo miła i pomocna. Bardzo lubię odwiedzać to miejsce.

DatiM

14.04.2021

Placówka

Turek, ul. Milewskiego 7

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam już...
Nie polecam już zamawiać w sklepie internetowym. Jakość obsługi znacznie się pogorszyła. Nie dotrzymują terminu dostawy podanego na ich stronie. Teraz to nawet 48 godzin to za mało żeby skompletować i wysłać przesyłkę . Po kontakcie z infolinią raz się słyszy się że to poprzez dużą ilość zamówień a raz że to poprzez pandemię , dziwne że inne sklepy tego typu gdzie dokonuję zamówień nie mają takiego problemu.

Niezweryfikowany Klient_xy4e

09.04.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dzień dobry.chciałam się...
Dzień dobry.chciałam się podzielić opinią na temat obsługi W sklepie Kakadu Outlet park Szczecin panie które tam pracują są bardzo niesympatyczne wiecznie nadąsany i z małą wiedzą regułkę mają do każdego klienta taką samą byłam w tym sklepie w ostatnim czasie trzykrotnie i trzykrotnie byłam świadkiem Niemiłego obsłużenia klienta pani która tam pracuje zniechęca ludzi do kupowania zwierzaków nawet rybek. Przy tym są klienci na ciągani na niepotrzebne zakupy a gdy ktoś danego produktu nie chce wziąć to pani wysyła do sąsiednie go sklepu bo jest taniej. Strasznie się zniesmaczyłam taką sytuacją jaka zaistniała w najbliższym czasie I na pewno w tym miejscu nie pojawię się kolejny raz. Myślałam że osoby które pracują w takim miejscu są przyjazne zarówno zwierzęta jak i klienta niestety w tym miejscu nie można się tego spodziewać. Przykro bo jest to duży sklep w fajnym punkcie Ale niestety obsługa fatalna bardzo fatalna. Nie polecam!!!

Niezweryfikowany Klient_m8Xc

20.02.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
wchodząc do sklepu...
wchodząc do sklepu trzeba minąć koszyk z towarem. podłoga w dziale karm jest brudna coś jest rozlane. prawie w każdej alejce leży towar na podłodze który trzeba mijać. chciałem kupić szapon do mycia psa więc podszedłem do kasy, gdzie nikogo nie było, czekałem na obsługę ok7min przy kasie. Młoda dziewczyna która podeszła była ubrana stórj firmowy. Poprosiłem o szampon dla psa, Pani wodziła wzrokiem po półkachpo czym powiedziała mi że nie mają, a stał centralnie na wysokości oczu. W końcu gdy sam go jej wskazałem Panie policzyła moje zakupy, otrzymałem paragon i tyle. bez żadnego dowidzenia itd. no troche słabo.

Klient_PicX

29.09.2020

Placówka

Piaseczno, Puławska 46

Nie zgadzam się (0)
Od wejścia widać...
Od wejścia widać porozrzucane trociny na podłoce, chciałem kupić żwirek dla kotów oraz płyn do suchego mycia kotów, poprosiłem o pomoc pracownika sklepu, niestety nie umiał wskazać podstawowych różnic między żwirkami zwyczajnie nie znał się/ nieinteresował go produkt który sprzedaje. wskazał gdzie leżą i powiedział że muszę sobię wybrać wg uznania, na co ja poprosiłem aby wskazał mi taki abym mógł ten żwirek wyrzucać potem do toalety aby się rozpuszczał, na co pracownik stwierdził że można każdy... co jest nie prawdą. Pan był ubrany w strój roboczy niestety jego koszulka wiele już przeszła, mocno poplamiona i pognieciona. Sklep dość dobrze dotowarowany bez większych wolnych przestrzeni. Obsługa przy kasie była nie miła nie odpowiedziała mi ani na dzień dobry ani na dowidzenia ..

Klient_PicX

18.09.2020

Placówka

Piaseczno, Puławska 46

Nie zgadzam się (0)
na połączenie czekałam...
na połączenie czekałam dwa razy - raz 15 minut - i pani po podaniu nr zamówienia rozłączyła się. Drugi raz czekałam ponad pół godziny, by również moje połączenie zostało rozłączone - gdy powiedziełam, że oczekuje zwrotu pieniędzy...

KatarzynaL.

13.08.2020

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Niby sklep fajny,...
Niby sklep fajny, duży z ogromną ilością asortymentu lecz jakość zwierząt pozostawia wiele do życzenia. Ciasne klatki na gryzonie, brudne szyby w akwariach w których dodatkowo pływają martwe ryby. Jeśli chcesz kupić coś dla zwierząt a nie je same to w sklep jak najbardziej w porządku. Po żywe zwierzęta udaj się lepiej gdzieś indziej.

Niezweryfikowany Klient_cTs4

28.05.2020

Placówka

Wrocław, Krzywoustego 126

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w sklepie...
Obsługa w sklepie jest miła i uprzejma. Potrafią też dobrze doradzić.

Niezweryfikowany Klient_p1YC

27.04.2020

Placówka

Wrocław, Paprotna 7

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep zoologiczny...
Ten sklep zoologiczny ma bardzo duży asortyment oraz miłą obsługę, która jest dostępna również dla klientów na sali sprzedaży. Sprzedawca sam do mnie podszedł i zapytał czy nie potrzebuje pomocy w wyborze karmy.

Anna_5655

31.03.2020

Placówka

Wrocław, ul. Gagarina 27

Nie zgadzam się (0)
Obsługa zawsze chętna...
Obsługa zawsze chętna do pomocy i gotowa aby doradzić, co będzie najlepsze dla zwierzaczka. Wysokie standardy oraz duży wybór towarów, często robię tam zakupy.

Klient_G8ev

24.03.2020

Placówka

Wrocław, Gen. Hallera 52

Nie zgadzam się (0)
2 stycznia 2020r...
2 stycznia 2020r kupiłam w tym sklepie papugę modrolotkę samicę. Jedna z pań powiedziała że kosztuje 290 a druga (ta przy kasie ) że 330. Ale najlepsze było następnego dnia. Podjechałam kupić jeszcze drugą modrolotkę. Tym razem był to samiec ze zrośniętym złamaniem całej nogi. A więc kaleka choć poza tym sobie dobrze radzi. Zgadnijcie ile sklep zarządał ode mnie za tę papugę? 390zł. Pani poinformowała mnie że dostałam rabat 7%. Uff co za ulga.... To jest skandal i oszustwo w biały dzień!!!! NIE POLECAM, ODRADZAM. szukają papierów na papugę 15 min i jeden na drugiego nadaje. Totalna niekompetencja. Za tego samca powinnam dostać 50% rabatu z powodu tego złamania nogi. A oni łaskawie niby dali 7%. Najgorszy sklep. Za ten skandal nie daję żadnych gwiazdek. Wręcz - jeśli tak można powiedzieć -naganę za niewłaściwe ceny i zdzieranie z ludzi pieniędzy,podczas gdy prywatnie te papugi kosztują ZDROWE 100, 150 zł,u hodowców 80,70zł.... (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Niezweryfikowany Klient_PLZW

05.01.2020

Placówka

Katowice, CH 3 Stawy

Nie zgadzam się (0)
Zostalem wykiwany w...
Zostalem wykiwany w tym sklepie.radze sprawdzić paragon przed odejściem od kasy.pani nalicza artykuły których nie kupiłeś (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Niezweryfikowany Klient_m5QM

19.08.2019

Placówka

Warszawa, ul. Górczewska

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłam zakupy w...
Zamówiłam zakupy w e-sklepie. Z odbiorem w Ruchu. Najbliższy był spory kawałek drogi a zamówienie przyszło do jeszcze dalszego! Pani w punkcie odbioru nie wiedziała dlaczego. Zamówienie było niekompletne, co też panią nie obchodziło, nie chciała mi tego potwierdzić. Zareklamowalam przesyłkę mailem, zaznaczając że chce zwrot za brakujący artykuł, nie znowu gdzieś jeździć. Za dwa dni otrzymałam zgodę a w następnym tygodniu zwrot pieniędzy. Wniosek - trochę nie panuja nad sytuację ale biorą za to odpowiedzialność. Słowo " przepraszam" jest im nieznane.

Agnieszka_127

29.06.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Kakadu

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kakadu?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Nawigacja po stronie...
Nawigacja po stronie jest prosta i intuicyjna. Menu główne jest czytelne i pozwala łatwo przejść do poszczególnych kategorii produktów. Poszczególne kategorie produktów są dobrze oznaczone i pozwalają na łatwe znalezienie interesującego produktu. Opcja wyszukiwania również działa dobrze i pozwala na szybkie znalezienie konkretnego produktu. Oferta produktów jest dobrze zróżnicowana i obejmuje szeroką gamę produktów, od odzieży po akcesoria. Zdjęcia produktów są wysokiej jakości i dobrze przedstawiają produkt, a opisy produktów są szczegółowe i pozwalają na dokładne zrozumienie cech produktu. Informacje dotyczące dostawy i płatności są łatwo dostępne i czytelne. Strona zawiera szczegółowe informacje dotyczące opcji dostawy i kosztów, a także informacje dotyczące różnych opcji płatności. Dostępne są również informacje dotyczące zwrotów i reklamacji. Podsumowując, strona internetowa sklepu jest dobrze zaprojektowana i łatwa w nawigacji, oferta produktów jest dobrze zróżnicowana, a zdjęcia i opisy produktów są wysokiej jakości. Informacje dotyczące dostawy i płatności są łatwo dostępne i czytelne, co pozwala na łatwe dokonanie zakupu.