Opinie użytkownika (21)

To był dzień,...
To był dzień, w którym uparłam się,że koniecznie muszę kupić jakieś nowe buty;) CCC to sklep o którym pomyślałam jako pierwszy. Sklep w Focus Mall duży, przestronny, wygodny. Mogłam spokojnie się po nim poruszać z moją córka i siostrą, która przyszła do sklepu z dziecięcym wózkiem. Dzień dobry usłyszałyśmy od razu na wejściu- to chyba taki standard,że muszą to mówić;) Z jednej strony miłe, z drugiej takie sztuczne, bo jedna Pani stała przy wejściu i witała tak każdego kto wchodził jak taki robot;) na półkach czysto, przejrzyście i co najważniejsze wszystko stało na swoim miejscu. Dwie dziewczyny niedaleko mnie układały kartony z poszczególnymi modelami. Robiły to na bieżąco by nam klientom było lżej;) Ogólnie fajnie. Kolejka przy kasie nie była zbyt długa, więc szybko mogłam zapłacić za swój towar. Zostałam przy kasie zapytana czy chciałabym dokupić jeszcze wkładki lub żelki do obcasów, ale podziękowałam. Sprzedawczyni była miła i uśmiechnięta. Osobiście sklep ten mogę spokojnie polecić każdej kobiecie.

Kamila_567

19.03.2013

CCC

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (0)
Zastanawiam się nad...
Zastanawiam się nad wymianą samochodu na nowszy model i dlatego udałam się do salonu Renault. salon nie wygląda zbyt ciekawie- jakoś jest dla mnie za mało nowoczesny. Gdy weszłam do salonu od razu przywitała mnie Pani Marzena, która dosłownie przez 1,5 godziny się mną aktywnie opiekowała. Sprzedawczyni była naprawdę wspaniała. Od razu wzbudziła u mnie poczucie bezpieczeństwa i zaufania.Zaproponowała kawę, a także zaprosiła mnie na jazdę próbną nowym Clio. Pani Marzena opisała mi dokładnie auto a także zasady kredytowania. Byłam bardzo zadowolona z jakości obsługi w owym punkcie. Nie mogę absolutnie nic złego powiedzieć na temat owego salonu Renault.

Kamila_567

02.11.2012

Salon ANABO

Placówka

Zielona Góra, Szosa Kisielińska 20

Nie zgadzam się (0)
Szukałam butów dla...
Szukałam butów dla mojej małej córki. Weszłam do Deichmanna bo mojej małej bardzo spodobały się białe trampki z wystawy. Po wejściu do sklepu od razu przywitała nas Pani z obsługi mówiąc Dzień dobry. Generalnie muszę przyznać, że słowa te słyszałam w każdej alejce mijając kolejne sprzedawczynie, co było bardzo miłym zaskoczeniem. Do samego sklepu nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Było dużo klientów, ale wszystkie panie uwijały się jak mrówki, żeby im dogodzić, a także na bieżąco zajmowały się bałaganem na półkach. szukałam rozmiaru córki dość namiętnie i okazało się, że z wybranego przeze mnie modelu rozmiaru 25 już nie ma. Pani sprzedawczyni sama zaproponowała pomoc- sprawdziła na magazynie, a gdy tam także towaru nie było zaproponowała inne rozwiązanie. Zadzwoniła do drugiego sklepu na ul. Dąbrówki. Okazało się, że w drugim punkcie buciki o tym numerze są i że na mnie tam czekają. Tak więc w tym sklepie pieniędzy nie zostawiłam, ale mimo to byłam naprawdę bardzo dobrze obsłużona.

Kamila_567

02.11.2012

DEICHMANN

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (1)
Duży przestronny parking.Pomimo...
Duży przestronny parking.Pomimo wielu klientów z łatwością znalazłam miejsce parkingowe. Sklep spory jak na taka mała miejscowość. Na pierwszy rzut oka sklep wyglądał ok, ale po wejściu na halę okazało się, że nie jest tak dobrze jak to się wcześniej wydawało. Generalnie dużo półek było pustych i brakowało na nich asortymentu. W wielu miejscach zdenerwował mnie brak cen. Najważniejsze co potrzebowałam dostałam, ale generalnie nie podobał mi się ten punkt. Był mocno zaniedbany. Sprzedawczyni była miła i wesoła, ale to i tak nie zmienia faktu, że sam sklep był po prostu brudny......

Kamila_567

02.11.2012

Intermarche

Placówka

Zbąszynek, Ogrodowa 4

Nie zgadzam się (1)
Mały punkcik przy...
Mały punkcik przy Polo Markecie w którym można znaleźć wszystko co potrzebują nasze pupile. Punkt bardzo mały, ale zadbany. Na tak niewielkiej powierzchni naprawdę właściciel zmieścił naprawdę dużo produktów. Wszystko byłoby ok- Pan uprzejmy i uśmiechnięty,ale niestety ...............brak terminalu to naprawdę w dzisiejszych czasach uciążliwy problem. Tak więc pomimo szczerych chęci nasze interesy nie zakończyły się pomyślnie.

Kamila_567

02.11.2012

POLOmarket

Placówka

Babimost, Wolsztyńska 48

Nie zgadzam się (0)
Wybrałam się tam...
Wybrałam się tam w poszukiwaniu żwirku dla kota. Zawiodłam się trochę na asortymencie sklepu ponieważ tego co chciałam nie dostałam. Sam sklep nie budził we mnie negatywnych emocji. Czysto, schludnie, widoczne ceny. Panie miłe, ale trafiłam na jedną trochę nie zorientowaną w sklepowym asortymencie. Na pytanie o żwirek usłyszałam- zaraz zapytam, czyli wnioskuję, że była ona nowa. Szkoda,że od razu nie usłyszałam odpowiedzi, ale z drugiej strony dobrze,że chciała pomóc i poszła zapytać koleżanki. Sam sklep ok, ale za asortyment obniżam ocenę.

Kamila_567

02.11.2012

POLOmarket

Placówka

Babimost, Wolsztyńska 48

Nie zgadzam się (0)
Codziennie rano przed...
Codziennie rano przed pracą kupuję tam swoje śniadanie. Odwiedzam ten punkt regularnie od 3 miesięcy i muszę powiedzieć, że Pani która tam sprzedaje jest po prostu super. Nawet gdy na dworze jest chlapa a ja mam zły humor Pani ta poprawia go od razu. Punkcik ten jest mały, bo to blaszak położony niedaleko przystanku mzk. Zmieści się tam może z pięciu klientów. Produkty mają naprawdę dobre a z obsługi ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Sklepik jest malutki, ale zawsze utrzymany w czystości.

Kamila_567

02.11.2012

Piekarnia Rema

Placówka

Zielona Góra, Bohaterów Westerplatte przy Elżbietankach

Nie zgadzam się (1)
Razem z koleżanka...
Razem z koleżanka wybrałyśmy się na kawę i babskie pogaduchy;). Byłyśmy bardzo zadowolone z jakości obsługi w Coffeshop. Co prawda sam lokal może nie wygląda z zewnątrz najlepiej- mam na myśli kanapy, które po prostu straszą. Są tak zniszczone i porozrywane, że naprawdę nie wygląda to zachęcająco. Co prawda obsługa była bez zarzutu- Pani poradziła nam co mogłybyśmy zamówić i dokładnie opisała każdy serwowany przez nich napój. Podczas samej wizyty druga osoba obsługująca punkt na bieżąco dbała o czystość w lokalu. Oboje sprzedawcy byli uprzejmi i mili.Z chęcią odwiedzę punkt ten raz jeszcze, ale tez bardzo bym była zadowolona gdyby w końcu właściciele zreperowali zniszczone kanapy.

Kamila_567

02.11.2012

Coffeshop

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (0)
W punkcie tym...
W punkcie tym zjawiłam się ponieważ miesiąc wcześniej reklamowałam ładowarkę do baterii, która przestała z dnia na dzień działać. Dostałam sms z informacją, że mam zjawić się z dowodem zakupu w punkcie obsługi klienta. Gdy to zrobiłam Pani powiedziała mi o możliwości zwrotu gotówki ponieważ sprzętu nie da się naprawić. Nie było żadnych problemów z ową sytuacją. Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie. Byłam mile zaskoczona owa sytuacją. Od punktu obsługi klienta podeszłam do kasy gdzie zwrócono mi pieniądze. Po odbiorze gotówki weszłam do sklepu w celu zakupu nowej ładowarki. Sklep był utrzymany w porządku. był dobrze oznaczony, bo bez żadnych problemów trafiłam w miejsce gdzie znajdują się wszystkie ładowarki i baterie. Ważne było dla mnie to,że ceny produktu były dobrze widoczne i wszystko leżało na swoim miejscu. Jestem zadowolona z wizyty w tym punkcie.

Kamila_567

02.11.2012

Media Markt

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (0)
Weszłam do tego...
Weszłam do tego sklepu ponieważ szukałam czegoś specjalnego dla mojej przyjaciółki. Okazało się, że nie jest to już jak dotychczas sklep indyjski, a Centrum wiedzy Ezoterycznej. Sprzedawczyni była po prostu wspaniała. Sam punkt wyglądał specyficznie- świeczki, kadzidełka, talizmany. Jeśli ktoś lubi takie klimaty na pewno by się tam odnalazł. Pani zaproponowała mi coś o czym wcześniej nawet nie myślałam i w końcu wyszłam ze sklepu z eterycznymi olejkami. Bardzo ciekawe miejsce i przesympatyczna właścicielka. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę ten punkt i pewnie będzie to przed andrzejkami, ponieważ Pani ta stawia też tarota, runy i zna się na numerologii. To może być całkiem przyjemne doświadczenie;).

Kamila_567

02.11.2012

Surya

Placówka

Zielona Góra, Pod filarami 3

Nie zgadzam się (4)
Sklep ten odwiedziłam...
Sklep ten odwiedziłam ponieważ musiałam zareklamować kupione tam miesiąc temu buty. Już kiedyś miałam podobna sytuację i trafiłam na Panią, która była po prostu tak nieuprzejma,że idąc tam znowu od razu miałam bojowe nastawienie. byłam mocno zaskoczona, bo trafiłam na sprzedawczynię, która była miła i uprzejma. Odbierając moje buty nie stroiła głupich min i nie komentowała bez potrzeby sytuacji. Szybko i sprawnie zostałam przez nią obsłużona i na koniec mimo,że na karcie dotyczącej reklamacji obuwia był czas realizacji ponad 2 tygodnie to zostałam poinformowana, że mogłabym się pojawić już nawet w następnym tygodniu i prawdopodobnie będzie już coś wiadomo. Sam sklep był utrzymany w porządku i nie mogłabym się do niczego pod kątem wizualnym doczepić.

Kamila_567

02.11.2012

CCC

Placówka

Zielona Góra, Żeromskiego 14

Nie zgadzam się (0)
Pani w sklepie...
Pani w sklepie bardzo miła i próbowała naprawdę znaleźć coś dla mnie, ale po prostu nie miała w czym wybierać. Sklep ogromny- piękna powierzchnia. Jednak towaru trochę za mało.... Kilka staników i to właściwie na "jedno kopyto". Choć sprzedawczyni bardzo się starała, nie mogla po prostu nic mi zaproponować, bo nie miała ani rozmiaru ani fasonu, który mnie interesował. Jestem pod wrażeniem obsługi, ale wygląd sklepu mnie rozczarował. Czysto i schludnie, ale po prostu tak mało towaru,że naprawdę nie było w czym wybierać. Wydaje mi się,że na takiej powierzchni, właściciel mógłby spokojnie pomyśleć nad rozszerzeniem kolekcji.....

Kamila_567

16.10.2012

KAROline

Placówka

Zielona Góra, Bohaterów Westerplatte 24

Nie zgadzam się (0)
Sklep na pierwszy...
Sklep na pierwszy rzut oka ładny. Duży, przestrzenny. Towar ładnie widoczny i dobrze wyeksponowany. Duży wybór towaru. Pani na pierwszy rzut oka też miła i fajna, ale po dwóch zmierzonych stanikach widać było już nerwy i niechęć. Najchętniej powiedziała by bierz babo ten stanik i wypad! Nie była miła gdy usłyszała,że właściwie to się rozglądam i chciałabym się przespać z tą myślą,że mam wydać 150 zł, bo jakby nie było, to nie jest tania marka. Gdy po dwóch stanikach usłyszała te słowa, momentalnie zmienił jej się humor i już nie za bardzo chciała pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru. Generalnie sklep ok, ale obsługa jak dla mnie ze zbyt zmiennym humorem...

Kamila_567

16.10.2012

Triumph

Placówka

Poczesna, Auchan, Krakowska 10

Nie zgadzam się (0)
Sklep ten to...
Sklep ten to jedyny osiedlowy sklepik w okolicy. Generalnie ceny są dość wysokie, ale można jakoś to przeżyć. czysto, schludnie i co najważniejsze- przemiła obsługa. panie tam pracujące doradzają i pomagają w każdej sytuacji. Gdy czegoś nie można znaleźć one zrobią to za nas a gdy np. zabraknie towaru na półce nie ma problemu by któraś ze sprzedawczyń przyniosła brakujące towary z zaplecza. Miło i przyjemnie. Często w sklepie jest właściciel, który bardzo dba o klienta. Wita się ze wszystkimi i nie udaje nie wiadomo kogo. Jest wesoło, jest miło,jest profesjonalnie. Towar ładnie wyeksponowany. Sklep utrzymany w należytym porządku. Robienie tam zakupów to czysta przyjemność.

Kamila_567

16.10.2012

Freshmarket

Placówka

Zielona Góra, Zamenhofa

Nie zgadzam się (1)
Mój wspaniały aparat...
Mój wspaniały aparat fotograficzny nie spełnił moich wymagań.Po pół roku sprzęt zaczął szaleć i po 20 zdjęciach padała bateria. Z problemem tym udałam się do salonu gdzie aparat ten był tak bardzo polecany. Gdy powiedziałam o co chodzi pan sprzedawca, który przyjmował reklamację zaczął się złośliwie uśmiechać i sugerować,że może to ja nie wiem jakie baterie należy włożyć do aparatu....Jego docinki nie były miłe. Pan był bardzo pewny siebie i dopiero gdy mu zwróciłam uwagę na jego zachowanie przestał. Ogólnie cham i facet bez taktu. Byłam bardzo zawiedziona tym sklepem i jego obsługą. Odradzam- chłopaki nie znają się tam absolutnie na niczym. Czytają instrukcje i parametry z opisów na kartkach, ale nie potrafią dodać nic od siebie. Próbują upchać zalegający towar z magazynów.Odradzam. Zero profesjonalizmu.

Kamila_567

13.10.2012

RTV EURO AGD

Placówka

Zielona Góra, Batorego 128

Nie zgadzam się (1)
Punkt ten bardzo...
Punkt ten bardzo często miał fajne promocje cenowe na towary, które mnie wtedy interesowały. Pamiętam dokładnie ta datę, bo zamierzałam kupić nowy aparat przed urodzinami swojej córki. Pamiętam jak dziś- sklep niezbyt ciekawy pod względem wizualnym, ale towaru było naprawdę dużo. Pokusiłam się o opinie jednego ze sprzedających chłopaków. Polecił mi aparat marki Olympus. Niedrogi, ładny, zgrabny, idealny do torebki. wszystko było ok...tak przynajmniej myślałam. Aparat został przedłużony gwarancja na dodatkowe lata, zapakowany w pudełko zabrałam go do domu. I wtedy się okazało,że mamy problem pt. pan sprzedawca sprzedał nam kartę pamięci do aparatu, ponieważ zestaw tego nie obejmował. Ogólnie okazało się, że w aparacie jest już jakaś karta pamięci. Co dziwniejsze - były na niej zdjęcia wykonane na jakiejś imprezie nie w sklepie tylko na zabawie prywatnej- czyli dostałam aparat używany..... Generalnie pojechałam go wymienić, a na wymianę czekałam kolejne 4 dni, bo trzeba było nowy ściągnąć z hurtowni. Tak więc urodziny córki były dalej fotografowane starym aparatem..... Najlepsze było to,że chłopaki w sklepie nawet nie byli zdziwieni ta sytuacją.Nie podobało mi się to całe zdarzenie. Zamiast radochy z zakupów były tylko nerwy i bieganina....

Kamila_567

13.10.2012

RTV EURO AGD

Placówka

Zielona Góra, Batorego 128

Nie zgadzam się (0)
Z racji,że bank...
Z racji,że bank był dopiero otwierany o 9:00 musiałam poczekać pod drzwiami jakieś 10 minut. Było dużo ludzi i bałam się,że gdy wszyscy wejdą będę musiała swoje sprawy załatwiać naprawdę długo, a przecież chciałam tylko odblokować swoje internetowe konto...Ogólnie bankowe drzwi otworzyły się punktualnie o 9:00. Panie równym krokiem zajęły miejsca przy swoich stanowiskach. Bardzo sprawnie zaczęły przyjmować klientów. Gdy podeszłam do biurka byłam przywitana z uśmiechem, a nie jak zazwyczaj w tych instytucjach bywa....Po przedstawieniu sprawy pani która mnie prowadziła stwierdziła,że z moją sprawą lepiej podejść było do koleżanki, ale skoro już jestem u niej to ona postara się to jakoś załatwić. generalnie na chwilę gdzieś wyszła po czym przyniosła nowa kopertę z danymi i sprawa załatwiona.Cieszyłam się,że nie muszę stać w długiej kolejce i mogę szybko wrócić do domu. Ogólnie bank był czysty i schludny. Jakość obsługi w tym punkcie jest bez zarzutu. Polecam, bo panie są tu zawsze miło nastawione do klienta.

Kamila_567

13.10.2012
Nie zgadzam się (0)
Sklep świetny. Czysto,...
Sklep świetny. Czysto, schludnie. Bardzo ładna wystawa. Produkty starannie rozwieszone na półkach. Każdy produkt z widoczna ceną. Generalnie sklep duży, w którym dokładnie wszystko można sobie obejrzeć, bez potykania się o inne regały czy półki. Pani sprzedawczyni -rewelacja!!!! Bardzo miło mnie przywitała. Od razu poinformowała mnie,że w razie czego to mam pytać i będzie starała mi się pomóc. Generalnie postanowiłam z jej pomocy skorzystać. Pani co rusz podsuwała mi inny stanik, ale z racji,że mnie interesował konkretny typ w kolorze czarnym niestety nie udało nam się pohandlować;) Ale wiem,że następnym razem przy kupnie bielizny chciałabym być obsłużona tak, jak owa pani zajęła się mną. Polecam! Towar niedrogi, a obsługa w tym punkcie naprawde profesjonalna;)

Kamila_567

13.10.2012

Triumph

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (0)
W poszukiwaniu idealnego...
W poszukiwaniu idealnego stanika nie mogłam odpuścić sobie wejścia do tego sklepu. Zawsze piękne wystawy, dużo towaru. Sklep jest wielki i wszystko jest widoczne jak na dłoni. Rozmiary idealnie ułożone od najmniejszego do największego, ceny duże i widoczne. Generalnie sklep kojarzy się z luksusem i klasą. Jednak nie wiem czy to jakaś przypadłość pań pracujących w sklepach z bielizna, ale standardowo- gdy weszłam usłyszałam Dzień dobry spod nosa dziewczyny, która oczywiście była bardzo zaczytana w jakimś kolorowym czasopiśmie.Z racji tego,że zakupy to nie jest mój ulubiony "sport" podeszłam do kasy i zapytałam czy może mi polecić coś z mojego rozmiaru w czarnym kolorze.Generalnie pani miała minę jakby chciała mnie zabić, bo odrywam ja od jej zajęcia.Jednak po chwili podniosła się, pokazała dwa modele i właściwie to wszystko. Nie zaproponowała mierzenia, nie powiedziała właściwie nic. Generalnie widać było,że pani chce się mnie jak najszybciej pozbyć....więc tak też zrobiłam....Szybko sklep opuściłam, by sprzedawczyni mogła sobie dokończyć czytanie przerwanego artykułu.... Towar pierwsza klasa, bo kupowałam tam kilka razy, ale po raz pierwszy poczułam się tam niechciana....

Kamila_567

13.10.2012

KAROline

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (0)
Chciałam dziś kupić...
Chciałam dziś kupić mężowi nowa koszulkę. Niedawno kupiłam jedną w Reserved i chciałam drugą taką sama, tyle ,że w innym kolorze. Ludzi było strasznie dużo i w całym sklepie był tłok. Gdy dostaliśmy się do półki z owymi koszulkami okazało się,że została jedna biała koszulka, która jednak okazała się na męża za duża. Całą sytuację zauważyła pani ekspedientka, która od razu zaproponowała nam pomoc. Przeszukała dosłownie całą półkę w poszukiwaniu jednej niedrogiej podkoszulki, ale nie sprawiło jej to najmniejszego problemu. Cały czas się uśmiechała i żartowała. Tłum ludzi zrobił swoje i po prostu nie mogła nadążyć z obsługą przymierzalni i utrzymaniem porządku na półkach.Po długich poszukiwaniach okazało się jednak,że z zakupów nici, bo koszulki były w rozmiarze albo dużo za dużym lub całkiem małym, ale mimo to pani była dalej pogodna i nawet nie grymasiła przekładając kolejne koszulki.Bardzo chciała nam pomóc, bo proponowała też inne produkty, ale niestety my mieliśmy już swój typ i tego się trzymaliśmy. Generalnie mimo małego bałaganu na stoiskach mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce.

Kamila_567

13.10.2012

Reserved

Placówka

Zielona Góra, Wrocławska 17

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi