Intermarche

(2.94)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1813 z 2729)

Sklep dość duży...
Sklep dość duży ale kiepsko zatowarowany, wyglada jak do likwidacji , niezbyt przyjazne panie na ladzie mięsnej , mięso jakby już trochę stare i zepsute , ceny z kosmosu, na szczęście miła Pani na kasie i pomocna

Crazy

27.07.2022

Placówka

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 615/617

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa
Bardzo miła obsługa

Jarosław_63

01.07.2022

Placówka

Głuchołazy, Grunwaldzka 2b

Nie zgadzam się (0)
Odbyłam bardzo przyjemne...
Odbyłam bardzo przyjemne zakupy w markecie Intermarche w Galerii Posada. W sklepie pozytywnie zaskoczyła mnie czystość. Na półkach oraz podłodze nie dostrzegłam żadnych brudów. Produkty były odpowiednio poukładane na regałach, ceny odpowiednio pod nimi umieszczone, gwarantując przejrzystość i wygodę dla kupującego. Odejmuję jednak jedną gwiazdkę, gdyż nieco zraził mnie dział z owocami i warzywami. Wystawiono nieświeże okazy owoców i warzyw, niektóre z nich były niepokojąco miękkie w dotyku, dostrzegłam na nich także pleśń. Obsługa jednak sama w sobie bardzo przyjazna. Po zapytaniu Pani wykładającej towar, gdzie znajdę szukany przez siebie produkt, zostałam zaprowadzona pod odpowiednie stanowisko. Pani kasjerka również wykazała się empatią. Po podejściu do kasy przywitała się ze mną uprzejmym "dzień dobry", a po dokonaniu zakupów pożegnała słowami "Życzę miłego dnia i zapraszamy ponownie na zakupy". Podsumowując dokonałam zadowalających zakupów, ekspedientki były miłe i z pewnością powrócę jeszcze do owego supermarketu.

Klient_kOd7

11.05.2022

Placówka

Sanok, Beksińskiego 4

Nie zgadzam się (0)
Zostałam już tyle...
Zostałam już tyle razy prowadzona w błąd na cenie, że postanowiłam napisać opinię dla tego sklepu. Oprócz tego niektóre ekspedientki są tak bezczelne, że aż strach jest się do nich odezwać. Produkty mleczne można kupić po terminie w normalnej cenie. Jak możliwe, że kierownictwo sklepu tego nie widzi, co tam się dzieje ? Zasada ograniczonego zaufania !!! Jak wpadnie kontrola z urzędu, to dopiero się będą po głowie drapać.

Niezweryfikowany Klient_b6lu

10.05.2022

Placówka

Skierniewice, Mszczonowska 58A

Nie zgadzam się (0)
kasjerka bezczelna, niewychowana,...
kasjerka bezczelna, niewychowana, kto taką osobę zatrudnił

niezalogowany-uzytkownik

30.04.2022

Placówka

Śrem, Szkolna 15

Nie zgadzam się (0)
Nadal w tym...
Nadal w tym sklepie dziadostwo do kwadratu. Nudzący się personel nawet nie wyłoży towaru na półki, ani też z nich nie zabierze zepsutych, przetermi owanych i podgniłych artykułów! Kiedy w końcu , ktoś zrobi tam porządek?

niezalogowany-uzytkownik

24.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sprzedaż śmierdzącego mięsa...
Sprzedaż śmierdzącego mięsa ,które leży w ladzie obok świeżego

Niezweryfikowany Klient_jroj

14.04.2022

Placówka

Grójec, Medalowa 3

Nie zgadzam się (0)
Dno kompletne, personel...
Dno kompletne, personel ma wszystko i wszystkich w czterech literach. Na półkach albo brak towaru, albo w takim stanie, że nadaje się na śmietnik (zepsute, zgniłe, zwiędłe i po terminie ważności). Wielokrotne prośby o wyłożenie towaru na półki są ignorowane w bezczelny sposób. Na stanowiskach ladowych też nie ma nikogo, więc trzeba sprzedawcy szukać po sklepie. Natomiast w przejściach stoją piramidy z pudeł i skrzynek, że nawet przejść nie można. To nie jest jednorazowy przypadek, tak jest zawsze ilekroć jestem w tej placówce. Jak długo w tej placówce będzie taka bylejakość i bałagan ?

Klient_7HvS

08.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dzień dobry nazywam...
Dzień dobry nazywam się Mateusz Dyląg i już d dość długiego czasu jestem klientem sieci supermarketów Intermarche. Chciałbym zaznaczyć, że chcę być jak najbardziej transparenty, a także najbardziej merytoryczny jak to tylko możliwe. Więc nienaganny wygląd I lokacja samej placówki. Widać włożoną prace w schludność i przejrzystość towarów. Panie na ogół są pomocne i miłe. Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na dział mięsny/sery/półprodukty etc. Niestety tam już ta sytuacja tak dobrze nie wygląda brak żadnych informacji na temat, która kasa jest czynna czy nie. Panie pracujące ignorują daną sekcję np.. Sekcję serów i zmuszają klientów do ustawiania się w jednej kolejce lub nie obsłużą daną osobę i na dodatek robią głupie żart miny gesty w stronę klienta. Niestety zdarza się, że panie, zamiast obsługiwać klientów, sprawiedliwie to niektóre panie są lepiej traktowane niż inne osoby, dwie pracownice pracują na jednym stanowisku i rozmawiają sobie, kiedy klient czeka na dany zakup produktu . Tak więc podsumujmy . 1: Brak zainteresowaniem się dobra klienta 2: Ignorowanie klienta. 3: Brak jakiejkolwiek informacji (intuicyjne wymuszanie ) 4. Naigrawanie się i robienie żartów z klientów 5. Brak szacunku do klienta . 6. Brak udzielanej pomocy . Chciałbym przypomnieć, że to tyczy się tylko Stanowisk serów, mięs, półproduktów etc. Reszta jest właściwie wykonana. Ceny są właściwie, poukładane tak jak jest to wymagane. Jest posprzątane . A także panuje ogólnie właściwa kultura pracy. Z poważaniem Mateusz Dyląg

Klient_hOuR

31.03.2022

Placówka

Szczecinek, Emilii Plater 5/7

Nie zgadzam się (0)
Jestem zadowolona z...
Jestem zadowolona z pobytu w sklepie Intermarche. Jedyny minus to ceny.Bywaja droższe produkty niż w innych sklepach.Ale są też promocje.Njestety jest ich mało nie tak jak w Lidlu czy Biedronce.Wybor towarów bardzo duży.Obsługa bardzo miła,pokazuje gdzie dokładnie jest dany towar .Uprzejma i pomocna na 5 gwiazdek.Przy kasie kolejki ,czynne 2 kasy .Ale przyszła Pani i otworzyła 3 kasę.Czysto w sklepie i przed sklepem.Bardzo duży parking.Niestety minus brak ławek przed sklepem. W trakcie mojego pobytu w sklepie używana maszyna do czyszczenia podłogi,2 lub 3 osoby wykładały towar w sklepie.Bardzo duży ruch klientów .Widać jest to popularny sklep.Sa tam warzywa,owoce ,i produkty spożywcze ,ale i stoisko z książkami,produkty kosmetyczno-drogeryjne.Wyposazenie do kuchni w postaci garnków,patelni.Polecam ten sklep .Dodatkowo jest kwiaciarnia przy wyjściu ze sklepu.Dojazd autobusem 10,12 dla niezmotoryzowanych.

Klient_vrSd

28.02.2022

Placówka

Toruń, Ugory 4

Nie zgadzam się (1)
Sklep bardzo duży...
Sklep bardzo duży z dużym parkingiem.Czysto na zewnątrz sklepu.Czysto wewnątrz sklepu.Obsługa na bieżąco czyści maszynami podłogi.Towar wykładany na bieżąco.Czynne 2kasy.Otwarto 3 kasę,gdy było dużo klientów .Obsługa bardzo uprzejma i pomocna.Pokazuje gdzie leży towar którego szukamy.Towaru bardzo dużo.Bardzo duży wybór wszystkiego.Szczególnie dużo produktów kuchni orientalnych.Dużo promocji.Towar bardzo dobrze wyeksponowany.Są towary od spożywczych ,po drogeryjne i kosmetyki,rzeczy do domu .W sklepie jest też kwiaciarnia. Brak jest np jakiekolwiek ławki na zewnątrz. Będę polecać sklep moim znajomym.Jedynie szkoda,że nie ma drugiego takiego sklepu w moim mieście.Według mnie najlepszy sklep ze wszystkich marek .Będę od dzisiaj tam robić często zakupy.Dojazd autobusem nr 12 lub 10.Polecem kto jeszcze nie był w tym sklepie

Klient_vrSd

27.02.2022

Placówka

Toruń, Ugory 4

Nie zgadzam się (1)
Mała dostępność towaru,...
Mała dostępność towaru, stare warzywa i owoce. Sklep w średnim stanie wizualnym. Na plus miła obsługa.

Klient_GxNx

25.01.2022

Placówka

Świebodzin, ul. Oś. Łużyckie 51

Nie zgadzam się (0)
Jestem zadowolona z...
Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie, jedynym minusem jest to ze co po chwile zmieniane są planogramy sklepowe. Obsługa Całkiem miła z tym ze Niektóre panie w sklepie nie stosują się do zasad covida.

Klient_C0eg

11.01.2022

Placówka

Luboń, Żabikowska 53A

Nie zgadzam się (2)
Sklep jest czysty...
Sklep jest czysty i bardzo dobrze wyposażony. Minusem jest nie zawsze kulturalna obsługa (brak zwrotów grzecznościowych, rozmowy nie na temat podczas obsługi klientów).

Niezweryfikowany Klient_Osnf

04.01.2022

Placówka

Międzychód, Szeroka 2

Nie zgadzam się (1)
Świetny wybór win,...
Świetny wybór win, serów.

Alicja_438

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (2)
Najwiekszy plus za...
Najwiekszy plus za pieczywo i swojskie pyszne wedliny

Maria_484

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Panie, jak za...
Panie, jak za karę. Jedzą, żują gumy przy klientach, rozmawiają z koleżankami o sprawach prywatnych przy klientach.

Klient_lTlb

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
miło i przyjemnie
miło i przyjemnie

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
W ostateczności może...
W ostateczności może ten sklep być

Małgorzata_2601

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty ,...
Sklep czysty , miła obsługa

Teresa_89

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (2)

Intermarche

Intermarche to franczyzowa sieć supermarketów spożywczych, należy do Grupy Muszkieterów, czyli największego w Europie zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do tej Grupy należy także sieć sklepów Bricomarché ‘dom i ogród’. W Polsce funkcjonuje 230 sklepów dostosowanych do specyfikacji rynku lokalnego. W sklepach Intermarche znajdują się produkty spożywcze, przemysłowe, kosmetyczne oraz gospodarstwa domowego, wśród nich można też znaleźć artykuły należące do marki własnej. Przedsiębiorstwo otworzyło także Fundację Muszkieterów, która finansuje między innymi budowę placów zabaw w miastach, w których znajdują się sklepy.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Intermarche?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Sklep dość duży...
Sklep dość duży ale kiepsko zatowarowany, wyglada jak do likwidacji , niezbyt przyjazne panie na ladzie mięsnej , mięso jakby już trochę stare i zepsute , ceny z kosmosu, na szczęście miła Pani na kasie i pomocna