Intermarche

(3.54)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1860 z 2862)

W Mogilnie jest...
W Mogilnie jest niewiele marketów, w których w niedzielę można zrobić zakupy. Zaliczyć do nich można Żabki, Lewiatana i właśnie Intermarché, do którego się udałem. Do czystości w sklepie nie można się przyczepić. Było czysto. Towary na polkach ułożone były przejrzyście. Kasjerka była mila i uprzejma. Nie mam uwag co do jakości obsługi. Do minusów zaliczyć jednak należy ceny produktów - które są znacznie wyższe niż w innych sklepach - w kategorii markety spożywcze. Należy też pomyśleć o większej ilości otwartych kas, jako że w niedziele ten sklep odwiedza bardzo duża liczba klientów. Dwie otwarte kasy to zdecydowanie za mało. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę to, czy kasa "alkohol i lotto" nie powinna być czynna przez cały okres otwarcia sklepu - jeżeli kasjerka z innej kasy nie zauważy czekającego tam klienta, wówczas klient może czekać i czekać na otwarcie tej kasy, aż w końcu zrezygnuje z zakupów. W podsumowaniu wskazać należy, że towar w sklepie jest różnorodny. Są dostępne także produkty z "wyższej półki". Towar nie blokuje przejścia, po sklepie można się spokojnie poruszać. W sklepie jest czysto. Natomiast nie każdy pozwoli sobie na zakupy w Intermarché z powodu wysokich cen.

PanPrawnik

10.06.2024

Placówka

Mogilno, Kasztanowa 2

Nie zgadzam się (0)
W w sobotę...
W w sobotę robiłam zakupy w Głubczycach w Intermarche. Mam paragon mam datę mam godzinę. Do państwa dodzwonić się to graniczy z cudem bo pewnie byście musieli cały czas siedzieć na telefonie i słuchać skarg klientów na wasze sklepy albo na to w jaki sposób są prowadzone. Zrobiłam zakupy na prawie 400 zł miałam dużego kosza więcej jak pół chciałam kupić reklamówkę z polipropylenu czy jakąś taką którą kiedyś żeście mieli w sprzedaży którą również mam w domu, A robię co miesiąc zakupy kropka okazało się że sklep ten nie posiada żadnych reklamówek tylko torby papierowe oraz torby z materiału do których włoży się jedynie 3 l mleka. Na pytanie o reklamówki pani kierowniczka stwierdziła że mja odgórnie ustalone na takie a nie inne torby więc ja się pytam do czego ja miałam te zakupy włożyć szybko dostałam odpowiedź od błyskotliwego pana pracującego obok na kasie że mogłam sobie wziąć reklamówki z domu ale nie zapytał ten pan skąd wracam że robię takie zakupy jeżeli chciał zabłyszczeć mógł się posypać brokatem a reklamówki w takim markecie powinny być codziennością. Dlatego nie polecam tego sklepu nikomu bo będzie musiał wkładać zakupy do kieszeni ewentualnie zapłacić za 5 bądź 6 sztuk reklamówek materiałowych to jest nabijanie kasy.

BeataK._1rsq

20.05.2024

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj czyli 15.04.24r....
Wczoraj czyli 15.04.24r. odwiedziłem hipermarket w Luboniu. Czystość alpejek dobra oraz w sklepie nie zalegały nie rozłożone palety. Szybkość obsługi przy kasie szybka sprawna. Kasjerka miła uprzejma.

Placówka

Luboń, Żabikowska 53A

Nie zgadzam się (0)
Świeże produkty, profesjonalna...
Świeże produkty, profesjonalna obsługa

AnitaCzop_jFli

13.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa sklepu pomocna....
Obsługa sklepu pomocna. Towar na półkach uzupełniony. Warzywa i owoce świeże. Obsługa przy kasie trochę powolna. Zaletą są kasy samoobsługowe, ale niestety w razie problemu długie oczekiwanie na pomoc. W markecie czysto.

Joasia_777

19.02.2024

Placówka

Śrem, Szkolna 15

Nie zgadzam się (0)
W sklepie czysto,...
W sklepie czysto, towar wyeksponowany dokładnie. Pomoc sprzedawcy na sklepie. Miła obsluga

PawelWo_M8PO

17.02.2024

Placówka

Mogilno, Kasztanowa 2

Nie zgadzam się (0)
Sklep intermarche Swiebodzin...
Sklep intermarche Swiebodzin dawal klientom talony po zakupie na dodatkowe ulgi na proszek do prania Bryza..do 11 02.2024 nie stety nie było tego proszku .pytalem sie kierownika to moei ze nie dowiezli,siec talony przepadly.uwazam sklep ze oszukuja i juz nie bede tam robil zakupow..bi to oszuci!!!omijajcie ten sklep duzym łukiem!!!!!

Placówka

Świebodzin, ul. Oś. Łużyckie 51

Nie zgadzam się (0)
Super sklep dużo...
Super sklep dużo towaru wiele rzeczy w przystępnej cenie i zadko spotykane w tak duzuch sklepach pozadek na pułkach

Klient_aHUha

08.02.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na zewnątrz sklepu...
Na zewnątrz sklepu widać reklamy, natomiast wchodząc do niego widać że sklep jest czysty, produkty też są ładnie poukładane. Przy kasie pani powiedziała mi dzień dobry skasowała mój produkt i zaproponowała mi inne produkty które znajdowały się na promocji przy kasie. W sklepie znajdują się również kasy samoobsługowe.

Czoska

04.02.2024

Placówka

Ruda Śląska, ul. Górnośląska 11

Nie zgadzam się (0)
Sklep z ogromnym...
Sklep z ogromnym parkingiem. Niestety często zaśmieconym. W sklepie duże braki w zatowarowaniu, a osób pracujących nie widać często na hali. Rozbieżne ceny na półkach z tym co przy kasie. Jakość sprzedawanych wędlin słaba.

Salixus

02.02.2024

Placówka

Lipno, Wojska Polskiego 16

Nie zgadzam się (0)
Sklep sam w...
Sklep sam w sobie duży asortymentu pełno lecz panuje tam lekki haos towar stoi na środku ciężko minąć się z klientami

Placówka

Drawsko Pomorskie, Toruńska 4

Nie zgadzam się (0)
Asortymentu bardzo...
Asortymentu bardzo dużo małe przejścia zastawione paletami obsługa niesympatyczna

niezalogowany-uzytkownik

18.01.2024

Placówka

Drawsko Pomorskie, Toruńska 4

Nie zgadzam się (0)
Świetne wędliny z...
Świetne wędliny z przysklepowej masarni w przystępnej często cenie.

Ella_1

30.11.2023

Placówka

Brodnica, Podgórna 65 b

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny towar na przecenie a przy kasie albo dopiero w domu klient dostaję informację że była zła cena.Kierowniczka po raz kolejny ta sama śpiewka że klient przestawił.W innym sklepie potrafią przynajmniej wyjść z twarzą.

niezalogowany-uzytkownik

24.11.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Miałam dziś okazję...
Miałam dziś okazję robić zakupy w tym supermarkecie. Dostępność towarów oceniam bardzo dobrze, natomiast jestem zawiedziona jakością obsługi. Do kasy była bardzo długa kolejka, co spowodowało, że szybkie zakupy trwały ponad 30 minut. Posiadam aplikację tego sklepu i chciałam skorzystać z promocji, która obowiązywała wyłącznie z kartą lub aplikacją, lecz kasjerka poinformowała mnie, że zeskanowanie karty w aplikacji jest niemożliwe. Niestety nie zaproponowała wyrobienia fizycznej karty klienta. Jestem zawiedziona wizytą w tym sklepie, ale mam nadzieję, że jakość obsługi w przyszłości się poprawi.

elzkot

04.11.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Placówka bardzo dobra...
Placówka bardzo dobra bardzo miła obsługa. Pracownicy byli bardzo mili

Klient_wVauU

30.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ogólnie sklep zatowarowany...
Ogólnie sklep zatowarowany tak bardzo że wszystko stoi na środku. Bardzo nie przyjemna obsługa na dziale z wędlinami. Mały wróbelek lata po sklepie i " załatwią się " wielka szkoda tego ptaszka. Nikt nie próbuje nawet pomóc mu wylecieć na zewnątrz.

Klient_4iEps

25.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, pracownicy...
Sklep czysty, pracownicy mili i pomocni. Lada mięsna obsługiwana sprawnie. Spory wybór produktów, ceny dość wysokie w porównaniu do innych sklepów tego typu.

Klient_N6iUe

21.10.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklepy sieci Intermarche...
Sklepy sieci Intermarche są dobrze zatowarowane, posiadają szeroką gamę asortymentową. Sklepy wyróżniają się od pozostałych sklepów tym, że na miejscu mają własny rozbiór co gwarantuję zawsze świeże mięso i bardzo dobre jakościowo wędliny. w sklepach tych można też kupić wyroby garmażeryjne robione na miejscu w sklepie. Niestety coraz więcej zatrudnianych jest obcokrajowców bez znajomości języka polskiego, co utrudnia komunikację.

Klient_KAXjT

12.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie dość...
W sklepie dość duży wybór produktów i towarów, polecam regal z produktami BIO lub w prostych w składzie. Ceny może nie są konkurencyjne ale mają swoją wędzarnie i pyszne wyroby z niej za co wielki PLUS.

IrenaSzym_Oy3v

22.08.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Intermarche

Intermarche to franczyzowa sieć supermarketów spożywczych, należy do Grupy Muszkieterów, czyli największego w Europie zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do tej Grupy należy także sieć sklepów Bricomarché ‘dom i ogród’. W Polsce funkcjonuje 230 sklepów dostosowanych do specyfikacji rynku lokalnego. W sklepach Intermarche znajdują się produkty spożywcze, przemysłowe, kosmetyczne oraz gospodarstwa domowego, wśród nich można też znaleźć artykuły należące do marki własnej. Przedsiębiorstwo otworzyło także Fundację Muszkieterów, która finansuje między innymi budowę placów zabaw w miastach, w których znajdują się sklepy.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Intermarche?

Ktoś 7 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

W Mogilnie jest...
W Mogilnie jest niewiele marketów, w których w niedzielę można zrobić zakupy. Zaliczyć do nich można Żabki, Lewiatana i właśnie Intermarché, do którego się udałem. Do czystości w sklepie nie można się przyczepić. Było czysto. Towary na polkach ułożone były przejrzyście. Kasjerka była mila i uprzejma. Nie mam uwag co do jakości obsługi. Do minusów zaliczyć jednak należy ceny produktów - które są znacznie wyższe niż w innych sklepach - w kategorii markety spożywcze. Należy też pomyśleć o większej ilości otwartych kas, jako że w niedziele ten sklep odwiedza bardzo duża liczba klientów. Dwie otwarte kasy to zdecydowanie za mało. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę to, czy kasa "alkohol i lotto" nie powinna być czynna przez cały okres otwarcia sklepu - jeżeli kasjerka z innej kasy nie zauważy czekającego tam klienta, wówczas klient może czekać i czekać na otwarcie tej kasy, aż w końcu zrezygnuje z zakupów. W podsumowaniu wskazać należy, że towar w sklepie jest różnorodny. Są dostępne także produkty z "wyższej półki". Towar nie blokuje przejścia, po sklepie można się spokojnie poruszać. W sklepie jest czysto. Natomiast nie każdy pozwoli sobie na zakupy w Intermarché z powodu wysokich cen.
Zgadzasz się?