Opinie użytkownika (37)

Miła, szybka obsługa.
Miła, szybka obsługa.

Dominika_568

11.01.2022

Pizza Hut

Placówka

Katowice, Aleja Wojciecha Korfantego 9A

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła ,...
Bardzo miła , sympatyczna i szybka obsługa.

Dominika_568

11.01.2022

Shell

Placówka

Świętochłowice, Chorzowska

Nie zgadzam się (0)
Przepyszna kawa, obsługa...
Przepyszna kawa, obsługa bardzo życzliwa i kompetentna.

Dominika_568

11.01.2022

So! Coffee

Placówka

Katowice, ul. 3-go Maja 30

Nie zgadzam się (0)
Super. Na...
Super. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Dominika_568

27.03.2017

Virgin Mobile

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Dobrze. Na...
Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Dominika_568

27.03.2017

Samsung

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny KZK GOP pokazał jaką "genialną" jest spółką. Nie dojść że tramwaj(11) o godzinie 8:00 w ogóle nie przyjechał, następny pojawił się z opóźnieniem. Chciałam kupić bilet za 2,40 u motorniczego jednak okazało się że nie posiada on ulgowego biletu, więc byłam zmuszona kupić bilet za 4,80. Po dojechaniu do przystanku Chorzów Metalowców pani z obsługi powiedziała że nic nie jedzie w stronę Katowic, że trzeba dojechać na Stadion Śląski i przesiąść się w tramwaj 0. Tramwaj stał jednak odjechał po ponad 10 minutach, a w międzyczasie w stronie Katowic normalnie z ludźmi w środku pojechała 6 i 19.
Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i kompetentna obsługa, duży wybór asortymentu. Ubrania poukładane starannie na półkach. Sklep czysty. Obsługa uśmiechnięta i schludnie ubrana. Pani kasjerka bardzo sympatyczne.

Dominika_568

23.12.2014

Reserved

Placówka

Katowice, 3-go Maja 30

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny korzystanie z usług poczty polskiej, a w tym konkretnym przypadku pocztexu było totalną porażką. Na początku wszystko szło ok, śledziłam swoją przesyłką na stronie internetowej i jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się że 27.11 o godzinie 15:00 pojawił się status nieudane doręczenie. Moje zdziwienie wynikało z faktu, iż tego dnia cały dzień siedziałam w domu. Postanowiłam więc odwiedzić pocztę w Chropaczowie, na której pani stwierdziła że takiej paczki nie posiada ale zadzwoniła na pocztę do centrum i okazało się że paczka jest tam. Kasjerka z poczty powiadomiła mnie że paczka była dzisiaj doręczona, ale nie było mnie w domu i ponownie zostanie dostarczona jutro. Natomiast ja postanowiłam nie czekać i pojechałam na pocztę do centrum. Tam pani w okienku stwierdziła że u nich nie ma takiej paczki, jednak poszła poszukać i po chwili wróciła z kurierem, który był mocno oburzony na to że go oskarżam i powiedział że on dopiero dostał tą paczkę także nie ma możliwości aby była ona dostarczona dziś. I na koniec najlepsza obie panie (kasjerka i kurier) stwierdziły że ten system śledzenie przesyłek nie działa i nie można na nim polegać.

Dominika_568

04.12.2014

Pocztex

Placówka

Świętochłowice, Pocztowa 12

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj po raz...
Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam tą restauracje i uważam że to strzał w dziesiątkę. Przytulne wnętrze, dużo stolików, menu na stolikach oraz na dużych menuboardach. Zamówiłam naleśniki ze szpinakiem i serami i herbatę. Dostałam dwa duże, przepyszne naleśniki, z dużą ilością farszu oraz dużą filiżankę wybranej przeze mnie herbaty. Uważam że miejsce godne polecenia, obsługa miła, ceny rewelacyjne.

Dominika_568

25.11.2014

Obiady domowe u mamy

Placówka

Chorzów, Wolności 83

Nie zgadzam się (0)
Restauracje w IKEI...
Restauracje w IKEI odwiedzałam już wiele razy, jednak pierwszy raz byłam tam na śniadaniu. Szczerze mówiąc trochę byłam rozczarowana ponieważ wybór był trochę mały. Dosłownie parę rzeczy na ciepło i tylko trzy rodzaje bułek . Dodatki do bułek też raczej nie powalały. Jednak największym plusem były desery osobiście jadłam rogalika z czekoladą, który był przepyszny. Obsługa miła, ogólna część z jedzeniem oraz sala były posprzątane.

Dominika_568

24.11.2014

Restauracja IKEA

Placówka

Katowice, Roździenskiego 9

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, produkty...
Sklep czysty, produkty na półkach uporządkowane. Ilość obsługi odpowiednia do wielkości sklepu. Dużym minusem była półka na nabiale na której znajdowały się produkty z krótkim terminem przydatności, ze względu na to że znajdowało się tam np. mango który było już totalnie miękkie i dziwnie w wyglądzie i naprawdę wątpię że nadawało się jeszcze ono do jedzenia. Uważam że to zagraża zdrowiu klientów, ponieważ łatwo można zatruć się takimi rzeczami. Rozumiem aby przeceniać te produkty, ale też trzeba kontrolować ich jakość.

Dominika_568

24.11.2014

Tesco

Placówka

Świętochłowice, Chorzowska 19

Nie zgadzam się (0)
Często jestem klientem...
Często jestem klientem Empiku i zawsze można zauważyć jedną rzecz - zdecydowanie za mała ilość obsługi. O ile jeszcze na parterze można kogoś znaleźć to na piętrze graniczy to z cudem. Niektóre regały poukładane są bezmyślne ponieważ nie da się swobodnie przejść między alejkami. Kolejki do kas dość dużo i co chwilę wywoływany nowy personel do pomocy co skutkuje jeszcze mniejszą szanse uzyskania odpowiedzi na swoje pytania. Natomiast sam personel uprzejmy i miły. Świetna rzecz to osoba chodząca w zielonych koszulkach z tabletem i pomagająca wyszukiwać książek.

Dominika_568

24.11.2014

empik

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
W super-pharmie w...
W super-pharmie w Silesi zawsze jest dużo osób, w związku z tym uważam że ilość obsługi, szczególnie w weekendy, powinna być większa. Wczoraj odwiedziłam sklep specjalnie, aby zakupić produkty z oferty specjalnej, niestety nie wszystkie były już dostępne. Kolejka do kasy średniej długości, jednak szło to dość sprawnie. Kasjerka uśmiechnięta i uprzejma, mimo tak dużego ruchu. W sklepie czysto, towary odpowiednie poukładane na półkach.

Dominika_568

24.11.2014

Super-Pharm

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Z paczkomatów korzystałam...
Z paczkomatów korzystałam już wielokrotnie i zawsze jestem bardzo zadowolona z usługi. Praktycznie w każdym mieście jest po kilka paczkomatów, dlatego można dogodnie wybrać miejsce odbioru. Usługa jest w miarę tania w porównaniu do innych tego typu. Jedak ma wiele zalet po pierwsze możliwość odbioru paczki przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, powiadomienie sms o czekającej na nas paczce, możliwość podjechania samochodem pod większość paczkomatów. Jedyny minus to ekrany na samych paczkomatach. W momencie kiedy paczkę odbiera się w ciągu dnia i świeci słońce, na monitorze praktycznie nic nie widać, co jest dość dużym utrudnieniem np. podczas wpisywania numeru telefonu lub kodu.

Dominika_568

14.11.2014

InPost

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w sklepie Aldi przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Jak zwykle było w nim bardzo mało ludzi. Rzeczy na półkach poukładane starannie, jednak w alejce metalowych koszy totalny nieporządek. Promocje dobrze zaznaczone chociaż uważam że przecenianie czegoś o 5 groszy i wywieszanie wielkiej kartki PROMOCJA to już lekka przesada. Kasjerka miła i uprzejma. Dużym plusem jest fakt, że Pan stojący przede mną w kasie chciał dostać fakturę i odbyło się to błyskawicznie. Pani kasjerka zadzwoniła po koleżankę, która szybko przyszła i poszła przygotować fakturę.

Dominika_568

14.11.2014

Aldi

Placówka

Świętochłowice, Łagiewnicka 70

Nie zgadzam się (0)
Od wejścia wita...
Od wejścia wita obsługa i proponuje wybranie sobie stolika. Następnie przynosi karty i daje wystarczająco dużo czasu na wybranie dania. Karta przejrzysta, każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ są hamburgery, zupy oraz sałatki. Ja wybrałam hamburgera z oscypkiem, plackiem ziemniaczanym, a do picia mrożoną herbatę robioną na miejscu. Danie przepyszne, świetnie przyrządzone, a herbata po prostu rewelacyjna. Obsługa bardzo miła, pani kelnerka w trakcie posiłku przyszła zapytać czy wszystko smakuje. Wnętrze bardzo przytulne i czyste. Jedyny minus to trochę wysokie ceny jednak biorąc pod uwagę jakość mięsa to można to zrozumieć.

Dominika_568

10.11.2014

Grillpoint

Placówka

Katowice, Belg

Nie zgadzam się (0)
Moja dzisiejsza wizyta...
Moja dzisiejsza wizyta w sklepie Auchan przebiegła bardzo sprawnie. Ani na dziele mięsnym ani na rybnym nie było kolejek. Produkty były odpowiednio poukładane na półkach, między regałami nie leżały niepotrzebne kartony. Jedynie dział przecen ( produktów z krótkim terminem przydatności) na nabiale słabo oznaczony i produkty rzucone w kąt lodówki. Kasjer nie uśmiechnięty i nie szanuję reklamówek, wiem że to nie problem klienta jednak wsadzanie do jednej reklamówki dwóch jogurtów, a do drugiej jednego serka to już przesada. W efekcie miałam mało zakupów, a chyba z 20 reklamówek.

Dominika_568

08.11.2014

Auchan

Placówka

Katowice, Nikodema i Józefa Renców 30

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj po raz...
Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam Kebab w Chropaczowie. Lokal, a właściwie budka, dość mały i nie ma miejsca aby usiąść w środku. Zamówienia składa się przez okienko obok którego wisi ogromny baner z cały menu. Ceny są na bardzo dobrym poziomie, w stosunku do ceny. Kebab ciepły, z dużą ilością mięsa i sałatek. Obsługa miła i kompetentna.

Dominika_568

31.10.2014

kebab

Placówka

Świętochłowice, Łagiewnicka 36

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj odwiedziłam restaurację...
Dzisiaj odwiedziłam restaurację McDonald na dworcu w Katowicach. Po raz kolejny uważam że na zmianę jest za mało pracowników, co powoduje kolejki do kasy oraz dość długi czas oczekiwania na zamówienie. Pani kasjerka nie była zbyt uprzejma i mimo że zamówiłam kanapkę McWrap i pokazałam dokładnie o którą kanapkę mi chodzi, Pani pokiwała głową upewniła się, po czym po odbiorze zamówienia okazało się że na rachunku i w torbie jest McMuffin. Na pokrywce z kawy była rozlana kawa i nie było zaznaczonego rodzaju kawy. Kolejnym minusem był brak serwetek, który powinny być podane z zamówieniem.

Dominika_568

28.10.2014

McDonald's

Placówka

Katowice, Plac Wilhelma Szewczyka 2

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj niestety miałam...
Dzisiaj niestety miałam okazję się przekonać jak niekompetentni i nieodpowiedzialni są pracownicy KZK GOPu. Po raz kolejny czekałam na autobus 102 na przystanku Piaśniki Skrzyżowanie od godziny 11:04, według rozkładu autobus miał przyjechać o godzinie 11:11. Co do punktualności to nie ma zastrzeżeń, problem polega tylko na tym że kierowca nie raczył w ogóle podjechać na przystanek i skrócił sobie swoją "długą" trasę z 7 przystanków do dwóch tzn. jechał spod szkoły prosto na przystanek Chropaczów Wiślan
Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi