Alfaline

( 5.00 )

Opinie (1)

Biuro Alfaline znajduje się w budynku handlowo

Biuro Alfaline znajduje się w budynku handlowo - przemysłowym, ale jest łatwe do zlokalizowania. Plusem tej firmy jest to, że nie trzeba się w tym biurze zbyt często pojawiać. Dostęp do wszystkich informacji ma się we własnym panelu obsługi klienta, faktury otrzymuje się na e-mail. Wszystko działa bez zarzutu zarówno internet jak i telewizja. Oferta jest bardzo korzystna, ale to co mi się podoba najbardziej to to, że dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. W wielkiej firmie nie jest to możliwe i często możemy dostać tylko to co widoczne na stronie. Tutaj jest pewna elastyczność i naprawdę można wynegocjowac fajny pakiet. Szkoda, że jest to jedyna placówka firmy w województwie, ponieważ jest mi do niej dość daleko.

Odwiedzałeś ostatnio Alfaline?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem