Active Beauty

( 1.00 )

Opinie (1)

Chciałam się podzielić opinią na temat salonu kosmetycznego

Chciałam się podzielić opinią na temat salonu kosmetycznego Active Beauty zlokalizowanego w Chorzowie. Ze względu na zamknięcie salonu manikiurzystki, do której chodziłam już ponad rok, zmuszona zostałam do znalezienia nowego miejsca, gdzie mogłabym wykonywać usługi typu: manicure, pedicure, henna. W przypadku takich zabiegów istotna jest dla mnie lokalizacji blisko miejsca zamieszkania oraz ceny. Znalazłam stronę internetową wspomnianego wyżej salonu, zadzwoniłam i umówiłam się o dogodniej porze. Z rozmowy telefonicznej wynikało, iż w ciągu tego dnia Pani jest bardzo dyspozycyjna, nie miała umówionych klientów. Z zewnątrz studio wygląda dobrze (nowa elewacja, studio jest dobrze oznaczone, widoczne już z daleka dzięki dużemu szyldowi wychodzącemu na ulicę). Studio jest zlokalizowane przy ulicy, gdzie łatwo można zaparkować.Salon jest duży, z recepcją widoczną od razu po wejściu do salonu. Podczas mojej wizyty była obecna tylko jedna Pani, która chwilę po moim wejściu podeszła. Pani nie przedstawiła się, nie powiedziała, że jest manikiurzystką, zaprosiła mnie do pokoju, w którym miał się odbyć zabieg. W pokoju było wieszak, tam zostawiłam płaszcz i torebkę. Pani powitała mnie w brudnym uniformie i zaprosiła mnie do brudnego (ślady po poprzednim zabiegu), małego stolika. Kolejnym rozczarowaniem był brak frezarki, całość zabiegu przeprowadzona została za pomocą pilników. Chciałam zrezygnować z usługi, jednak tego dnia miałam spotkanie rodzinne, niestety brakłoby mi czasu jeśli chciałabym sama przeprowadzić ten zabieg. Skórki zostały usunięte uszkadzając mi skórę. Wybór kolorów lakierów był duży, jednak nie były to kompletne palety kolorów jednego producenta, były to lakiery, które nie są przeznaczone do manicure profesjonalnego w salonie, marki te można kupić w sklepie za ceny w przedziale 8 - 14 zł. Nałożenie lakieru też pozostawiało wiele do życzenia, kilka paznokci Pani musiała poprawić, co wydłużyło całą wizytę. Gdy paznokcie schły przeszłyśmy do innego pokoju w celu nałożenia henny na brwi, nałożenie henny poszło sprawnie, po jednej korekcje brwi były zrobione dobrze. Niestety moja torebka i płaszcz pozostały w poprzednim pokoju, co przez cały czas mnie stresowało. Po zabiegu zostałam poproszona do recepcji, dokonałam płatności. Pani nie zapytała się czy chce się umówić na inny termin, nie zaproponował innej usługi, nie dała wizytówki, ulotki z numerami telefonu, nie otrzymałam też karty lojalnościowej czy nawet słownego zaproszenia. Cena usługi znacznie przewyższała te który wykonywałam do tej pory. Pani nie była ani nie przyjemna, ani przyjemna, po prostu wykonywała swoją pracę bez zaangażowania i uśmiechu, trochę jakby nie miała do czynienia z drugim człowiekiem, który siedział na przeciwko niej.Lakier utrzymał się trzy dni, normalnie w takiej sytuacji reklamowałabym usługę, jednak mając na uwadze, jak został wykonany manicure, postanowiłam nie wracać już do tego salonu.

Odwiedzałeś ostatnio Active Beauty?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

eXtreme Nails

(5.00 )

Studio Relax

(3.50 )

Usługi kosmetyczne

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem