Opinie użytkownika (14)

Sklepik nie jest...
Sklepik nie jest za duży ale mają dużo asortymentu. Niestety dla dzieci w wieku do 1 roku artykuły szału nie robią chociaż cenowo są przystępne w porównaniu z innymi sklepami tego typu. Panie sprzedające były uprzejme a ich wygląd był bez zastrzeżeń. W sklepie jest czysto a panie oferują swoją pomoc przy wyborze ubrań. Polecam ze względu na niezbyt wygórowane ceny.

Michał_1690

20.10.2012

5.10.15.

Placówka

Bielsko-Biała, Leszczyńska 20

Nie zgadzam się (0)
Sklepik mały ale...
Sklepik mały ale zadbany. Towar poukładany tak, że wszystko można znaleźć szybko. Niestety ceny są wyższe niż w podobnych obiektach tego typu. Panie sprzedające miłe i uśmiechnięte. W sklepie jest czysto. Maja do dyspozycji maszynę do zawierania zakładów lotto co dla mnie osobiście jest dużym plusem. Godziny otwarcia : od 6- 23

Michał_1690

20.10.2012

Żabka

Placówka

Sosnowiec, Kilińskiego 14

Nie zgadzam się (0)
Sklep otwarty w...
Sklep otwarty w godzinach od 9-17. Dwoje pracowników. W salonie czysto. Pracownicy kompetentni i posiadający dużą wiedzę w zakresie "swojej" telefonii. Ubrani w firmowe mundurki - ładnie. Telefony dobrej jakości w rozsądnych cenach. Oferta internetowa na 4. Pracownicy uprzejmi i życzliwi - zabiegający o klienta. Salon godny polecenia.

Michał_1690

19.10.2012

T-Mobile

Placówka

Żywiec, Sienkiewicza 2

Nie zgadzam się (0)
W sklepie dosyć...
W sklepie dosyć dużo przestrzeni. Ludzi z obsługi prawie nie widać. W sklepie dużo towaru ale trudno wybrać coś dla dziewczynki w wieku 11 miesięcy. Ceny w porównaniu do jakości zbyt wysokie. Obsługa ubrana ładnie i schludnie. W sklepie czysto. Nie było żadnej promocji czym byłem zdziwiony. Ruch o tej porze mały więc można poruszać się swbodnie.

Michał_1690

17.10.2012

Reporter Young

Placówka

Bielsko-Biała, Leszczyńska 20

Nie zgadzam się (0)
W sklepie jak...
W sklepie jak zwykle duży ruch o tej godzinie. Panie przy kasie i z obsługi bardzo miłe.Owoce smaczne i świeże. Najlepszym produktem w sklepie moim zdaniem jest słonecznik. Ceny jak zwykle niskie. Ostatnio można było kupić tanio regał do piwnicy. W sklepie czysto i przejrzyście. Nic dodać, nic ująć.

Michał_1690

12.10.2012

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie dużo...
W sklepie dużo miejsca do poruszania się między alejkami. Towar poukładany na półkach. Obsługa miła i pomocna. Wygląd pracowników bez zarzutu. W sklepie jest czysto i wszystko można szybko znaleźć. Asortymentu jest pod dostatkiem. Sprzedają rzeczy znanych marek. Ceny nie są zbyt wygórowane chociaż zależy na co się trafi. Parking trochę mały a wjazd do sklepu nie robi szału.

Michał_1690

12.10.2012

PSB Mrówka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw na...
Stacja paliw na dobrym poziomie. Paliwo czy to benzyna czy olej przeważnie bez problemów. Na stacji czysto chociaż wc zostawia sporo do życzenia. W weekendy paliwo tańsze niż w pozostałe dni tygodnia. W ciągu dnia pracują kobiety a w nocy panowie. Mało kto wie ale ceny alkoholu są HURTOWE. Polecam bawiącym się ;)

Michał_1690

10.10.2012

Mixpol

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (4)
Parking przed sklepem...
Parking przed sklepem duży i nie ma problemów z zaparkowaniem. Wózki nie są zbyt czyste i niektóre ciężko "chodzą" Dla dzieci zrobione są wózki samochodziki i za to duży plus. W sklepie nie ma zbyt wiele miejsca na poruszanie się między regałami. Na pracownika przy płytkach czekałem z 10 minut. Nowi pracownicy słabo przeszkoleni i nie znają dobrze sprzedawanego asortymentu. Sytuację ratują pracownicy z długim stażem. W sklepie jest czysto i przestrzegane są raczej warunki bhp bo część pracowników chodziło w kaskach. Ogólne wrażenie 4 plus

Michał_1690

09.10.2012

Castorama

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 186

Nie zgadzam się (0)
W sklepie jest...
W sklepie jest czysto. Mimo zimnej pogody w sklepie jest również ciepło. Duży wybór towarów od małych akcesorii po rzeczy wielkogabarytowe. Obsługę oceniam na 4. Pracowników jest zbyt mało do liczby osób robiących zakupy. Na pomoc pracownika czekałem 5 minut. To samo dotyczy się kas. Ceny konkurencyjne

Michał_1690

09.10.2012

Leroy Merlin

Placówka

Bielsko-Biała, Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Nie zgadzam się (0)
Sklep mieści się...
Sklep mieści się na I pietrze w "starej sferze". Znajduje się w nim wiele artykułów i można odnieść wrażenie ,iż jest w nim trochę ciasno. Obsługa w sklepie bez zarzutu. Ceny nie są zbyt wygórowane a ubrania dobrej jakości W sklepie jest czysto. Jeżeli chodzi o ogólny wystrój to nie jest źle. W weekend duży ruch.

Michał_1690

07.10.2012

House

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Bank prowadzi swoją...
Bank prowadzi swoją stronę www w sposób przejrzysty i zrozumiały. Nawet najbardziej odporni na wiedzę poradzą sobie na tej stronie. Właściciele konta bez problemu sprawdzą stan kont i historii transakcji. Przelewy do tego samego banku realizowane są natychmiast. Ostatnio został stworzony finansometr, na którym widzimy ile zaoszczędziliśmy i na co wydaliśmy swoje pieniądze. Zabezpieczenia i hasła są na wysokim poziomie. Realizacja przelewów może być zabezpieczona dodatkowo hasłem, które przychodzi sms-em.

Michał_1690

07.10.2012
Nie zgadzam się (0)
16.05.2022
Odpowiedź firmy
Bardzo dziękujemy za tę obserwację i przedstawienie Pana opinii na temat obsługi w oddziale ING Banku. Cieszymy się, że bardzo wysoko ocenił Pan nasz system ING Bank OnLine oraz jego funkcjonalność i sposób zabezpieczenia strony. Systematycznie dostosowujemy system do oczekiwań Klienta dlatego powstał "Finansometr". Dziękujemy za wysoką ocenę.
Sklep jest dosyć...
Sklep jest dosyć duży. Położony w dobrym miejscu przy ulicy żywieckiej. Parking duży. W sklepie jest dużo przestrzeni. Towar ładnie poukładany. Nie ma problemów ze znalezieniem tego czego się szuka. W sklepie zawsze jest czysto. Towar dobrej jakości i dobrych firm. Wygląd personelu bez zastrzeżeń. Przy kasie czekałem 4 minuty.

Michał_1690

07.10.2012

NETTO

Placówka

Praszka, Szosa Gdańska 1

Nie zgadzam się (0)
W sklepie zawsze...
W sklepie zawsze jest czysto. Towar poukładany. Po zmianie wystroju małe problemy z odnalezieniem niektórych artykułów. Owoce i warzywa są świeże. Obsługa zawsze widoczna i bezproblemowa. Chętnie pomaga w odnalezieniu potrzebnego towaru w razie problemów. Wygląd personelu bez zarzutu. Stanowiska przy kasie czyste. Osoby sprzedające uprzejme. Parking trochę mały. Ceny dosyć niskie a artykuły dobrej jakości.

Michał_1690

07.10.2012

Biedronka

Placówka

Bydgoszcz, Generała Józefa Dwernickiego 9

Nie zgadzam się (0)
Sklep H&M -...
Sklep H&M - artykuły dziecięce. Obsługa niewidoczna. Brak zainteresowania klientem. Towar dobrej jakości. Ceny artykułów dziecięcych stanowczo za drogie. W sklepie wszystko jest poukładane i jest czysto z zastrzeżeniem do lady przy której się płaci. Pani przy kasie grzeczna i uprzejma. W weekendy jest duży ruch i lepiej robić zakupy w dni powszednie.

Michał_1690

07.10.2012

H&M

Placówka

Bielsko-Biała, Leszczyńska 20

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi