NETTO

(3.56)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2361 z 3737)

świetny sklep miła...
świetny sklep miła i pomocna obsługa , duży parking dobre ceny i jakość produktów bardzo dobra nawet marki własne , szerokie alejki nie trzeba się przepychać ,

Santa

02.12.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wolę ten sklep...
Wolę ten sklep od sąsiedniej Biedronki z uwagi na większy porządek i wygodniejsze poruszanie się między alejkami, ale niestety zdarza się, że pod koniec zakupów tutaj pojawia się poważny zgrzyt. Chodzi o obsługę kasjerki, szczupłej blondynki, która zachowuje się w sposób, który zniechęca do zakupów w tym sklepie. Pani wydaje się nadpobudliwa i wprowadza niepotrzebny chaos i zamieszanie. Obsługuje w ogromnym pośpiechu, nawet jeżeli nie ma kolejki. Popędza klientów i zachowuje się wobec nich jak kapral wobec podwładnych. Ponadto nadaje taśmie zbyt szybki bieg i klienci nie nadążają z wykładaniem, a produkty przewracają się i są miażdżone w miejscu w którym taśma zakręca do kasy. Następnie po skasowaniu kasjerka rzuca produktami nie zważając na ich rodzaj, a niektóre z nich wymagają delikatniejszego traktowania. Ziemniakami niech rzuca jeśli lubi, ale co mi po połamanej czekoladzie, pokruszonych ciastkach czy obtłuczonych pomidorach? Co więcej po skasowaniu produkty bywają ponownie miażdżone, ponieważ kasjerka nie zatrzymuje taśmy, kiedy ta jest przepełniona i produkty piętrzą się i przewracają zanim klient zdąży je zabrać. Tak mi ostatnio miażdżyła ciasto i jogurty. Szkoda, ponieważ widać że pozostałe osoby z personelu tego sklepu bardzo się starają, żeby w sklepie był porządek, dokładają produkty i zawsze są pomocne. Proszę o przeszkolenie kasjerki, która nie jest przygotowana do obsługi klientów robiących większe zakupy i zapełniających koszyk po brzegi, a tacy klienci powinni być szczególnie cenni dla sklepu, ponieważ zostawiają w nim najwięcej pieniędzy.

Neo

17.10.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie
Tak sobie

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Luboń, Żabikowksa 34

Nie zgadzam się (0)
Zadbany i czysty...
Zadbany i czysty sklep, personel kompetentny i zorganizowany, brak kolejek przy kasach gdyż od razu reagują na dłuższą kolejkę. Kasjerzy mili i grzeczni.

Klient_qusSc

27.09.2022

Placówka

Szczecin, Modra 116

Nie zgadzam się (0)
Sklep dobrze zaopatrzony,...
Sklep dobrze zaopatrzony, duży wybór asortymentu z każdej kategorii. Miła i pomocna obsługa na sali sprzedaży. Minusem jest mała ilość kasjerów co przekłada się na długie kolejki przy kasie.

Klient_TLP0T

17.09.2022

Placówka

Buczkowice, Grunwaldzka 24

Nie zgadzam się (0)
ok
ok

Klient_vrSd

15.09.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo czysty i...
Bardzo czysty i dobrze wyposażony sklep, duży asortyment przystępny cenowo.

Klient_t7dP

15.09.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W sklepie zawsze...
W sklepie zawsze fajne promocje i oferty. Cenię go sobie za to, że ma produkty, których nie widziałem w innych sieciówkach, a bardzo lubię.

DatiM

15.09.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
kiepska jakośc niektórych...
kiepska jakośc niektórych towarów

Krzysztof_99

14.09.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
spore ceny i...
spore ceny i sklep daleko, chodzę jeśli już muszę iść

Klient_Qi4G

14.09.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dość mały wybór...
Dość mały wybór produktów. Jednak w sklepie wszystko dobrze poukładane, sklep czysty, obsługa miła.

Klientka

27.08.2022

Placówka

Żagań, Reymonta 3

Nie zgadzam się (0)
Szeroki asortyment, przystępne...
Szeroki asortyment, przystępne ceny oraz życzliwy personel sprawiają, że codzienne zakupy w sklepie stają się przyjemnością.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zawsze miła i...
Zawsze miła i pomocna obsługa , duży wybór asortymentu , promocje , krótki czas obsługi , zawsze świeże wędliny i mięso , sklep przyjazny dla osób starszych

Crazy

27.07.2022

Placówka

Gdańsk, Kalinowa 8

Nie zgadzam się (0)
Zawsze miła obsługa,...
Zawsze miła obsługa, dobrze zatowarowany sklep , ceny w porządku , brak kolejek

Crazy

27.07.2022

Placówka

Gdańsk, Franciszka Rakoczego 13

Nie zgadzam się (0)
Będąc na zakupach...
Będąc na zakupach w netto zauważyłam niezłą promocję, gdy spojrzałam cenę na czytniku wyskoczyła inna, pytając pracownika o sprawdzenie ceny i promocji odpowiedziała że nie ma czasu bo rozkłada towar i zdjęła cenę

noelle2131

08.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Będąc dziś na...
Będąc dziś na zakupach po wejściu do sklepu pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo brudna podłoga na całym sklepie, towar jest dobrze wyeksponowany na półkach. Po dotarciu do kasy wzięłam również batonika który był w strefie przy kasowym. Pani kasjerka kasując batonika poinformowała mnie że jest droższy od tej ceny na półce gdyż są w trakcie zmiany cen, lecz według prawa mnie jako klienta obowiązuje cena na półce, zgodziłam zapłacić się więcej lecz uważam że zmiana cen powinna być realizowana na bierzaco lub jeszcze przed otwarciem sklepu. Obsługa miła i sympatyczna.

Karolcia97

22.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra lokalizacja...
Bardzo dobra lokalizacja dla mojego miejsca zamieszkania, przemiła obsługa, zawsze świeży towar ,super promocje

Niezweryfikowany Klient_3GvR

11.05.2022

Placówka

Częstochowa, Bór 41A

Nie zgadzam się (0)
Osobiście pracowałam w...
Osobiście pracowałam w tym sklepie, ale to co się tam teraz dzieje pozostawia wiele do życzenia. Pani na kasę przyszła z wielką łaską. Zlekceważyła nas stojących w kolejce (mimo, że mieliśmy mało zakupów) prosząc kolejną osobę nie pytając nas o zdanie. Po mojej interwencji zwróciła się do nas z wulgaryzmami po czym kasując rzucała moimi zakupami. Zero słowa przepraszam. To nie moja wina, że Pani się nie wyrabia. Przykro mi

Niezweryfikowany Klient_Ktqi

23.04.2022

Placówka

Bystrzyca Kłodzka, Mickiewicza 3

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, dobrze...
Sklep czysty, dobrze zatowarowany. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Klient_MpUJ

06.04.2022

Placówka

Ruda Śląska, Pokoju 1

Nie zgadzam się (0)
Często robię zakupy...
Często robię zakupy w sklepie Netto przy ul. Gdyńskiej. Po niedawnym remoncie sklep sprawia wrażenie przestronniejszego. Praktycznie w każdym dziale można spokojnie wybierać sobie towary nie narażając się na przepychanki. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie sekcji towarów spożywczych przecenionych/ bliskich końca terminu ważności. Obsługa kasowa jest sprawna i uprzejma jednak moim zdaniem brakuje minimum 1 osoby by sprawnie rozładować szybko tworzące się kolejki. Nieraz spotkałem się ze zniecierpliwieniem, a nawet ze zdenerwowanie klientów oczekujących na końcu długiego ogonka do kasy. Obsługa jest zgrana, uprzejma i pracowita (komunikuje się przez interkom), ciągle dowozi towar, układa na półkach lub sprząta. Towar jest bardzo dobrze wyeksponowany, szczególnie w dziale sezonowych promocji. Przydałoby się ciepłe pieczywo, by klient miał wrażenie, że zostało dopiero co wypieczone, jak w innych sklepach.

Klient_o4ic

14.03.2022

Placówka

Świdnica, Gdyńska 11

Nie zgadzam się (0)

NETTO

Netto to sieć handlowa, której początki miały miejsce w Dani. W Polsce prowadzi swoje sklepy od 25 lat i w tym czasie stała się jedną z największych sieci handlowych. Pierwszy sklep w Polsce powstał w Szczecinie, obecnie jest ich ponad 371 oraz 3 magazyny dystrybucyjne. Sklepy znajdują się głównie w północnej, zachodniej, południowej i środkowej Polsce. Stoiska z pieczywem oraz mięsne w sklepach są dzierżawione firmom lokalnym. Maskotką firmy jest szkocki terier Scottie symbolizujący talent do oszczędzania. Sklepy Netto znajdują się na terenie trzech państw: Dani, Polski oraz Niemiec.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż NETTO?

Ktoś 14 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Świetnie!
Świetnie!
Zgadzasz się?