Opinie użytkownika (5)

Dowiedziałam się czego...
Dowiedziałam się czego chciałam, ale brak inicjatywy z zapytaniami otwartymi u sprzedawcy. Schludny ubiór pracownika i uprzejmość to trochę za mało na tak prokliencko reklamowaną markę. Placówka, w której byłam - co najmniej 4 stanowiska, a 1 osoba. Zdawać mogłoby się, że wiatr hula, ale i przede mną i za mną był klient, więc ludzie czegoś chcą od UPC. Szkoda, że oferta ani atrakcyjna ani konkurencyjna.

Klient_yThyE

23.11.2022

UPC

Placówka

Gdynia, Świętojańska 118

Nie zgadzam się (0)
Korzystając z formularza...
Korzystając z formularza kontaktowego zgłosiłam usterkę techniczną, że nie działa strona i przez kilka dni nie można zakupić biletu na daną relację, ponieważ pojawia się błąd: brak dostępności trasy i liczenia odległości, w odpowiedzi dostaję maila, że jedyne co mi mogą poradzić, to żebym sprawdzała sobie aktualności pkp intercity, aż połączenie będzie dostępne do zakupu. Zero odniesienia do bugów, wieszania się ciągłego strony i usterek z utratą danych przy zakupie biletu/przejścia do blika itp. Tak jak nie można liczyć na punktualność pociągów, tak samo nie można liczyć na działanie strony internetowej ani w wersji webowej ani mobilnej. Co co najmniej kwartał są zgłaszane problemy, a poprawy brak.

Klient_yThyE

23.11.2022

PKP Intercity

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jeszcze nie jechałam...
Jeszcze nie jechałam nie spóźnionym pociągiem. Komunikacja między pociągami, aby umożliwić klientom przesiadkę tragiczna i bezskuteczna. Wszędzie tłoczno i albo za gorąco albo za zimno. Zdecydowanie stawiają na ilość, a nie jakość i to problem.

Klient_yThyE

26.07.2022

PKP Intercity

Placówka

Nie zgadzam się (0)
1 dnia super...
1 dnia super jedzenie, smaczne duze porcje. 2 dnia te same danie spalone - inni kucharze. Niestety, popsuło to doświadczenie restauracji. Największy plus to panie kelnerki, profesjonalne i przemiłe. Reklamowane własne piwo dość średnie, bo trochę ciężkie. Lokal ładny, ale trzeba popracować nad wentylacja pomieszczeń.

Klient_yThyE

26.07.2022
Nie zgadzam się (0)
Konsultanci odpowiadają rzeczowo...
Konsultanci odpowiadają rzeczowo i grzecznie, ale czas oczekiwania na połączenie czy przełączenie do odpowiedniego działu stanowczo za długi.

Klient_yThyE

26.07.2022

mBank

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi