Opinie użytkownika (9)

byłam zainteresowana zakupem...
byłam zainteresowana zakupem materaca sprężynowego kieszeniowego bez stelaża o wymiarach 160x200. zostałam bardzo dobrze poinformowana nt. dostępnych na zamówienie modeli. praktycznie nie musiałam zadawać pytań również na temat czasu oraz formy dostawy w przypadku dokonania zakupu.

Katarzyna_345

16.10.2008

Black Red White

Placówka

Lubin, Armii Krajowej

Nie zgadzam się (11)
po reinstalacji systemu...
po reinstalacji systemu instalowałam ponownie modem (komputer i neostrada jest własnoiścią rodziców). pomimo poprawnej instalacji komputer nie chciał się połączyć z internetem. konsultantka podpowiedziała czego nie wiedzieliśmy, że przy zmianie (rozwiązanie starej i zawarcie nowej) zmianie ulega nazwa i hasło użytkownika co rozwiązało problem (okazało się że logowałam się na stare). Oczywiście konsultantka przedstawiła się na początku i zapytała jak może pomóc. Na zakończenie rozmowy zapytała czy to wszystko i życzyła miłego dnia.

Katarzyna_345

16.10.2008
Nie zgadzam się (18)
sobotnia wyprawa na...
sobotnia wyprawa na pizze z rodziną. super szybka i miła obsługa. zamówienie otrzymane zgodne ze złożonym, zamawialiśmy standardowe pizze z dodatkami typu cebula kukurydza.

Katarzyna_345

16.10.2008

Da Grasso

Placówka

Lubin, Drzymały 1a

Nie zgadzam się (21)
dokonywałam zakupów z...
dokonywałam zakupów z siostrą, która chciała kupić 2,5 rocznej córce buty. po odnalezieniu działu z butami dziecięcymi zaczęłyśmy je oglądać same. niemal natychmiast zjawiła się ekspedienta, która pomagała przymierzać buty dziecku oraz udzielała profesjonalnych rad co do wybranych modeli.

Katarzyna_345

16.10.2008

DEICHMANN

Placówka

Lubin, Jana Pawła II 3

Nie zgadzam się (26)
rozmowa telefoniczna z...
rozmowa telefoniczna z konsultantem nt. karty kredytowej - opłaty i prowizje. konsultant przedstawił się i zapytał w czym może pomóc. po pozytywnej weryfikacji udzielił wyczerpującej informacji na interesujący mnie temat. po wszystkim zapytał czy jeszcze może w czymś pomóc. na moją negatywną odpowiedź życzył miłego dnia i zaprosił do korzystania z usług Banku.

Katarzyna_345

16.10.2008
Nie zgadzam się (24)
połączenie z biurem...
połączenie z biurem obsługi w celu wyjaśnienia wybranego pakietu minut. (kilka dni wczesniej wysłałam maila z zapytaniem niestety nie dostałam odpowiedzi). krótki czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. osoba z którą rozmawiałam oczywiscie przedstawila sie i zapytala w czym moze pomoc. weryfikacja na podstawie nazwiska i imienia (umowa na męża) oraz kodu klienta. konsultantka cały czas mi przerywała i nie dała dokończyć myśli.

Katarzyna_345

16.10.2008

Orange

Placówka

Nie zgadzam się (19)
w dniu dzisiejszym...
w dniu dzisiejszym dokonywalam zakupow w sklepie. kolejka jak zwykle wielka na okolo 8 osob. bez zadnej interwencji ze strony klientow kasjerka poprosila o podejscie inna kasjerke.

Katarzyna_345

29.09.2008

Biedronka

Placówka

Pabianice, Grota Roweckiego 18a

Nie zgadzam się (21)
Kelner podszedł do...
Kelner podszedł do nas szybko, przywitał nas i przyniósł menu. Dość długo czekaliśmy na zamówienie, pomimo iż była to shoarma, która jest podawana przeważnie w ciągu 10 minut lub mniej. Po przyniesieniu posiłku okazał się być częściowo zimny (frytki). Fartuchy kelnerów pracujących na ogródku były bardzo brudne. sytuacja ta powtórzyła się już 3 raz. Więcej tam nie pójdę.

Katarzyna_345

11.09.2008

Sphinx

Placówka

Łódź, ul. Karskiego 5

Nie zgadzam się (26)
Byłam zainteresowana zakupem...
Byłam zainteresowana zakupem urządzenia wielofunkcyjnego HP. Po podejściu do półki pracownik od razu zaproponował swą pomoc udzielając odpowiedzi na wszystkie moje pytania i doradzając lepszy model niż chciałam (był w promocji). Na pytanie czy w zestawie jest kabel odpowiedział, że nie wie, ale zaraz sprawdzi. Uzyskałam odpowiedź w ciągu kilku minut. Po przejściu na dział fotograficzny pracownik podszedł sam i odpowiadał na zadane pytania dot. aparatów.

Katarzyna_345

11.09.2008

Avans.pl

Placówka

Lubin, Bema 1

Nie zgadzam się (25)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi