Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran

( 5.00 )

Opinie (5)

To firma zorientowana na wyłudzenie jak najwyższego

To firma zorientowana na wyłudzenie jak najwyższego ubezpieczenia. Składka OC, mimo, że płacona przeze mnie u nich co roku wynosiła ponad 800 PLN, oczywiście "uprzejmie" rozkładana mi na raty. Do czasu. Do czasu, aż nie udałem się do pobliskiej konkurencji (Kościuszki). Wyliczono mi tam składkę OC całościową za ROK w kwocie 333 PLN. Aż mną zatrzęsło, jak to tak, to ja u pana Hawrana co roku dokładałem 500 pln prowizji, czy co? Przecież to jawne złodziejstwo. Pomyślałem, nic to, sprawdzę, czy może mają dla mnie lepszą ofertę ? Niewiele myśląc, po opłaceniu OC schowałem swoje nowe dokumenty i wszedłem do biura pana Hawrana. Tak, normalnie jakbym przyszedł przedłużyć OC (mimo, że nowe już miałem w kieszeni). Na wstępie miła (a jakże, za takie pieniądze też ociekałbym słodyczą) Pani uświadomiła mnie iż przedłużenie polisy wyniesie u nich ponad 670 PLN, a jakbym chciał robić na raty, to jedna (z dwóch) wyniesie mnie około 400 PLN. Moje pytanie, czy nie znalazłaby czegoś tańszego skwitowała cierpkim uśmieszkiem i oczywiście, wyszukała mi naj-naj-tańsze, w TUK-u za jedyne 509 PLN bez rozbicia na raty. Przyznacie sami , 333pln a 509pln to spora różnica. Pracownica na pytanie czy to jest absolutne minimum, które może mi zaoferować odpowiedziała twierdząco. Usłyszała ode mnie, że w takim razie oszukują ludzi i okradają ich z ciężko zarobionych pieniędzy. Jednym słowem, nie polecam złodziei. Trzymajcie się od nich jak najdalej. I sprawdzajcie zawsze u innych!

Udałam się do tej firmy w celu przedłużenia ubezpieczenia

Udałam się do tej firmy w celu przedłużenia ubezpieczenia Oc i Ac na samochód. Firma mieści się w dosyć małym biurze gdzie ustawionych jest 5 stanowisk do obsługi klienta. Sprawia to dosyć przytłaczające wrażenie. Biuro wydaje się zawalone papierami, komputerami itp. Jednakże w owym biurze znalazło się miejsce na kanapę dla oczekujących klientów. Gdy weszłam do biura trzy panie zajęte były obsługiwaniem klientów a dwie były wolne, podeszłam do pierwszej z nich i wyjaśniłam z czym przyszłam. Pani ta w bardzo konkretny i sympatyczny sposób wyjaśniła mi możliwości i wyszukała najbardziej korzystną dla mnie opcję zgodną z moimi oczekiwaniami. Następnie dosyć sprawnie wypełniła dokumentację. Wszystko to zajęło ok. pól godziny tak więc wyszłam zadowolona. W biurze panował ogólny porządek jednakże był dosyć duży hałas ze względu na małe pomieszczenie i duża liczbę stanowisk. Pani obsługujące ubrane były schludnie i miły sposób odnosiły się do klientów.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem