Opinie użytkownika (7)

Pracownicy zawsze są...
Pracownicy zawsze są uśmiechnięci i z chęcią obsługują klientów. Od lat uczęszczam do wskazanej żabki co jest wygodne, bo pracownicy pamiętają moje wybory. Proponują korzystne promocje co jest bardzo miłe.

gwojaczekkubica

25.11.2023

Żabka

Placówka

Katowice, Piastowska 1/1

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj odwiedziłem salon...
Dzisiaj odwiedziłem salon CCC w Galerii Katowickiej celem złożenia reklamacji dwóch produktów - buty wizytowe oraz torba na ramię. Doradczyni przez całą rozmowę była dla mnie sympatyczna i zaangażowana w rozwiązanie moich problemów. W odniesieniu do torby na ramię zaproponowała wymianę na ten sam model "od ręki" w salonie co mnie bardzo ucieszyło. Jeśli chodzi o buty wizytowe to sporządziła odpowiednią dokumentację i pomogła mi złożyć reklamację. Jasno wytłumaczyła cały proces reklamacyjny, gdzie mogę sprawdzać status reklamacji oraz poinformowała o czasie oczekiwania na rozpatrzenie. Na koniec pożegnała się ze mną i zaprosiła na kolejne zakupy. W salonie było czysto a ekspozycja była dobrze rozmieszczona co sprawiało wrażenie ogromnego porządku.

gwojaczekkubica

25.11.2023

CCC

Placówka

Katowice, 3 Maja 30

Nie zgadzam się (0)
Biedronka w centrum...
Biedronka w centrum Katowic jest marketem o małej powierzchnii. Często są rozstawione palety w alejkach co znacznie utrudnia zrobienie zakupów. Asortyment sklepu jest ograniczony np. brakuje mniejszych pojemności śmietan co skutkuje zakupem większego opakowania i w późniejszym czasie zmarnowanie żywności. Na pochwałę zasługuje podejście pracowników - Panie są bardzo pomocne i uprzejme. Również rozbudowanie stref kas samoobsługowych o kolejne 3 kasy zasługuje na docenienie.

gwojaczekkubica

20.11.2023

Biedronka

Placówka

Katowice, Uniwersytecka 12

Nie zgadzam się (0)
Do sklepu MediaMarkt...
Do sklepu MediaMarkt w Katowicach udałem się w celu zakupienia telefonu. Pracownik, który był dostępny w tym dziale odpowiedział na podstawowe pytania. Niestety, nie był w stanie odpowiedzieć na szczegółowe pytania dotyczące poszukiwanego telefonu. Jednak na pochwałę zasługuje samo podejście pracownika i ogromne zaangażowanie w rozmowę. W sklepie było czysto oraz grająca muzyka umiliła wizytę.

gwojaczekkubica

20.11.2023

Media Markt

Placówka

Katowice, Alpejska, 3 Stawy 6

Nie zgadzam się (0)
Z platformy streamingowej...
Z platformy streamingowej Netflix korzystam regularnie od ponad dwóch lat. Baza filmów i seriali ciągle jest rozbudowywana, dzięki czemu zawsze mogę znaleźć film lub serial, który mnie zainteresuje i pozwoli odpocząć w zaciszu moich czterech ścian. Aplikacja mobilna (iOS), jak i strona internetowa (macOS) działają płynnie oraz bez zakłóceń. Warto zwrócić uwagę by z łatwością mieć dostęp do różnego typu kategorii materiałów. W internecie, na różnych forach muszę szukać adresów internetowych poszczególnych kategorii.

gwojaczekkubica

29.10.2023

Netflix

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Do salonu Vision...
Do salonu Vision Express w Katowicach wybrałem się w celu zbadania swojego wzroku wraz z wyborem okularów. Podczas jednej wizyty Pani Doktor zbadała moje oczy. Jasno i rzeczowo potrafiła wytłumaczyć mi kwestie związane z moim wzrokiem, jak i wadą. Następnie pracownica salonu pomogła wybrać mi odpowiednie okulary biorąc pod uwagę moje preferencje oraz kształt twarzy. Poinformowała mnie o dodatkowych możliwościach ochrony wzroku oraz okularów. Finalnie w salonie spędziłem około 45 minut. Jestem zadowolony z obsługi. W salonie panował porządek, okulary prezentowane na wystawie na bieżąco były czyszczone.

gwojaczekkubica

29.10.2023

Vision Express

Placówka

Katowice, 3 Maja 30

Nie zgadzam się (0)
Kilka dni temu...
Kilka dni temu potrzebowałem skontaktować się z infolinią Medicover w celu umówienia badań medycyny pracy. Konsultantka grzecznie się przywitała oraz przedstawiła się. Zapytała mnie w czym może mi pomóc oraz ze spokojem wysłuchała mnie. Szczegółowo przedstawiła mi dalsze działania. Zależało jej, aby znaleźć szybki termin dla mnie z racji powrotu do pracy. W całości rozmowy mogłem wyczuć zainteresowanie ze strony konsultantki. Jak już upewniła się, że odpowiedziała na wszystkie moje pytania - podziękowała za rozmowę oraz zaprosiła do ponownego kontaktu.

gwojaczekkubica

11.09.2023

MEDICOVER

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi