Opinie użytkownika (80)

Ponownie po dłuższej...
Ponownie po dłuższej przerwie odwiedziłem osiedlowy sklep Lewiatan. Byłem bardzo mile zaskoczony. Asortyment nadal jest bardzo szeroki a półka promocyjna uginała się pod ciężarem ciekawych produktów. Ceny są niskie w porównaniu do okolicznych sklepów. Sklep ogólnie czysty lecz zwróciłem uwagę na dwa kartony wódki blokujące przejście do kasy. To jedyny minus jaki zauważyłem. Pracownica szybko i z kulturą mnie obsłużyła. Polecam.

Yankess

07.03.2013

Lewiatan

Placówka

Radom, Trojańska 1

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię tam...
Bardzo lubię tam przychodzić. Tym razem też się nie zawiodłem. Całe targowisko jest bardzo dobrze zorganizowane. Można znaleźć tam od produktów wiejskich aż po lokale usługowe (fryzjer, salon gier). Jest tam bardzo czysto. Pomimo natłoku przewijających się tam ludzi właściciele potrafią zachować odpowiedni poziom usług i czystości. Polecam wszystkim.

Yankess

26.10.2012

Korej

Placówka

Radom, Wernera 10

Nie zgadzam się (1)
Podczas spaceru po...
Podczas spaceru po galerii wstąpiłem do Cropp Town. Sklep jest bardzo ładnie udekorowany w stylu nowoczesnym. Jest tam bardzo czysto i estetycznie. Asortyment jest wyłożony w miejscach doskonale widocznych dla klienta. Jedyną wadą jest dość słaba jakość materiałów, z jakich zrobiona jest odzież. Pracownicy spełniają wszystkie moje wymagania. Obsługują szybko, treściwie i kulturalnie.

Yankess

15.10.2012

Cropp

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Zawitałem dzisiaj do...
Zawitałem dzisiaj do jednego ze sklepów sieci PSS Tęcza. Na pierwszy rzut oka zniechęcił mnie obskurny budynek zamalowany graffiti. Pomimo tego postanowiłem wejść do środka. W sklepie było całkiem czysto, lecz przypominał on tradycyjny sklep jeszcze z początków drugiego tysiąclecia. Pomimo całkiem szerokiego asortymentu ceny są ogromne. Kolejną wadą jest lekkie zacofanie sklepu. Obsługa kartą jest dozwolona tylko w jednej kasie i dopiero od... 15 Złotych. Do personelu zastrzeżeń nie mam, ponieważ pomoc otrzymałem w bardzo krótkim czasie a przy kasie zostałem obsłużony bardzo szybko.

Yankess

15.10.2012

PSS Społem

Placówka

Sulęcin, Osiedle Kopernika

Nie zgadzam się (1)
Wybrałem się dziś...
Wybrałem się dziś popołudniu do dosyć nowego sklepu osiedlowego jakim jest Delikatesy Centrum. Od czasu otwarcia nie miałem okazji jeszcze go zwiedzić i doznałem lekkiego zaskoczenia. Sklep jest bardzo ładny. Panuje w nim ogromna czystość i porządek. Zdecydowanie dominują tam też barwy zieleni. Asortyment w sklepie jest bardzo szeroki. Ceny niestety są dosyć przeciętne w porównaniu do okolicznych sklepów ale trafiają się też bardzo atrakcyjne promocje. Pani obsługująca kasę była ubrana bardzo schludnie, w firmowym uniformie. Kasjerka była również miła i szybko mnie obsłużyła.

Yankess

16.09.2012

Delikatesy Centrum

Placówka

Radom, Sycyńska 27

Nie zgadzam się (0)
Z firmą Vectra...
Z firmą Vectra mam podpisaną umowę już od 3 lat. Firma jest bardzo dobra i moim zdaniem przoduje w polskich dostawcach Internetu i telewizji kablowej. Wielkim plusem są bardzo atrakcyjne ceny, jakie firma oferuje potencjalnym klientom. Osobiście korzystam z telewizji kablowej, telefonu oraz Internetu tej firmy. Czasem bardzo irytujące są przestoje w sygnale cyfrowym (dot. telewizji kablowej), oraz internetowym. Czasem takie problemy występowały przez nawet kilka dni!!! Oprócz tej małej wady nie oceniam tej firmy źle, ponieważ jest rzetelna wobec klienta, ma szeroki pakiet usług i oferuje bardzo dobre ceny.

Yankess

16.09.2012

Vectra

Placówka

Nie zgadzam się (1)
07.04.2022
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za przekazaną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni zarówno z oferty cenowej, jak i jakości obsługi klienta. Dbamy o to, aby nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie, a jeśli zdarzają się usterki bądź awarie, staramy się usuwać je w możliwie jak najkrotszym terminie. Jeśli tylko zauważą Państwo jakiekolwiek utrudnienia w świadczeniu usług, prosimy o kontakt pod numer telefonu infolinii 801 0801 80, z telefonów komórkowych 58 742 65 00. Nasi konsultanci szybko i sprawnie zajmą się Państwa zgłoszeniem.
Wybrałem się dzisiaj...
Wybrałem się dzisiaj rano do znanego polskiego jubilera. Galeria przed sklepem wygląda imponująco. Można tam zobaczyć wiele drogocennych towarów i plakatów z promocjami. W wejściu jest bardzo czysto i schludnie. Kiedy wszedłem do środka sprzedawca podszedł do mnie i pomógł wybrać mi interesujący mnie towar podkreślając zarazem atuty każdego z nich.

Yankess

16.09.2012

W.Kruk

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Wstąpiłem do sklepu...
Wstąpiłem do sklepu odzieżowego o nazwie Deichmann. W sklepie było bardzo ładnie i czysto. Od wejścia witała mnie galeryjka na której były umieszczone plakaty prezentujące wyprzedaże z jesiennej kolekcji. Pan który aktualnie układał towar na półkach, zaoferował mi swoją pomoc w wyborze butów. W kasie pomimo kolejki zostałem obsłużony dość szybko.

Yankess

16.09.2012

DEICHMANN

Placówka

Radom, Grzecznarowskiego 28

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjazny sklep....
Bardzo przyjazny sklep. W obecnych czasach rzadko spotykana miła i kompetentna obsługa i doradztwo. Kupując odzież dla siostrzenicy zostaliśmy obsłużeni wręcz błyskawicznie. Ceny są bardzo atrakcyjne a asortyment sklepu równie bardzo szeroki. W kasie nie spotkała mnie żadna kolejka więc sklep opuściłem w bardzo krótkim czasie. Polecam.

Yankess

16.09.2012

BARTEK

Placówka

Radom, Grzecznarowskiego 28

Nie zgadzam się (0)
Będąc przejazdem zmuszony...
Będąc przejazdem zmuszony byłem wstąpić do apteki po kilka ważnych specyfików. Jeden z pracowników bardzo kompetentnie doradził mi wybór leku. Zaznaczam że wybrał doskonale. To pozytywne jak ktoś dysponuje duża wiedzą. Poza tym ceny są bardzo atrakcyjne a ogólny asortyment apteki był bardzo szeroki.

Yankess

16.09.2012

Apteka

Placówka

Radom, Czarnoleska 21

Nie zgadzam się (0)
Rzetelna, profesjonalna, kulturalna...
Rzetelna, profesjonalna, kulturalna obsługa. Dzięki tym Paniom moja Mama zrezygnowała z dotychczasowych zakupów ulubionej swojej marki. Panie te nie są tak natrętne jak w większości dziś sklepów i przede wszystkim zawsze dobrze doradzą. Asortyment jest bardzo szeroki i dodatkowo w atrakcyjnych cenach. Polecam.

Yankess

16.09.2012

Atlantic

Placówka

Radom, Grzecznarowskiego 28

Nie zgadzam się (0)
Wybrałem się do...
Wybrałem się do apteki znajdującej się w CH M1. Miła obsługa, wydaje się, że personel zna się na tym co robi. Ceny (z wyjątkiem promocji) takie sobie. Niestety w aptece jest mały wybór leków. Wystrój apteki natomiast wywołał u mnie pozytywną reakcję. Barwy utrzymane w ciemnych, leśnych odcieniach. Zakupy w tej aptece ostatecznie sobie odpuściłem i wróciłem do dalszego ''obchodu'' centrum handlowego.

Yankess

16.09.2012

Apteka

Placówka

Radom, Grzecznarowskiego 28

Nie zgadzam się (0)
Real to główny...
Real to główny sklep który umiejscowiony jest w centrum handlowym M1. Sklep jest bardzo duży i przestronny. Nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem takich produktów jak: warzywa, śmietana, proszek do prania. Sklep jest w miarę czysty a niektóre zabrudzenia zostają sprzątnięte w krótkim czasie. W kasie napotkałem na bardzo dużą kolejkę która niestety ciągnęła się przez ok. 20 min. Powodem były problemy pracownicy z firmy Leasingowej które potrzebowała pomocy etatowych pracowników.

Yankess

16.09.2012

Real

Placówka

Radom, Grzecznarowskiego 28

Nie zgadzam się (0)
Empik znajdujący się...
Empik znajdujący się w centrum handlowym M1 jest już dosyć doświadczonym sklepem. Istnieje od kilku lat i nadal cieszy się niezwykłą popularnością. Często wpadam tam poczytać gazetę lub książkę. Jest tam zawsze bardzo czysto i estetycznie. Sklep wyraźnie dba o swoją nienaganną opinię. Sklep posiada bardzo duży asortyment aczkolwiek jego ceny są naprawdę wysokie. Obsługa jest miła i obsługuje klientów całkiem szybko.

Yankess

15.09.2012

empik

Placówka

Radom, Grzecznarowskiego 28

Nie zgadzam się (0)
Księgarnia Matras znajduje...
Księgarnia Matras znajduje się bardzo blisko głównego wejścia do Galerii Słonecznej. Wpadłem tam przy okazji spaceru po galerii. Zaimponowała mi ilość towarów jaki sprzedaje księgarnia. Niestety ceny asortymentu są bardzo wysokie. Plusem jest to że mamy dostęp do multimedialnego wyszukiwania np. pozycji literackich dzięki czemu sprawdzamy cenę, dostępność oraz opis produktu. Pracownicy są bardzo mili i szybko obsługują kasy.

Yankess

15.09.2012

matras.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kolejnym sklepem odwiedzonym...
Kolejnym sklepem odwiedzonym podczas spaceru po Galerii był 4F. Wejście do sklepu prezentuje się bardzo imponująco. Galeryjka przed sklepem była bardzo wystrojona i utrzymana w młodzieżowym stylu. Wnętrze jest również bardzo ładne. Jest bardzo estetycznie i czysto. Postanowiłem kupić plecak trekkingowy. Wybór był niezbyt duży ale konkretny. Sprzedawczyni pomogła mi wybrać najlepszy egzemplarz podkreślając zalety każdego z nich. Nie żałuję wizyty w tym sklepie. Można tu kupić sporo rzeczy za lekko wygórowaną cenę.

Yankess

15.09.2012

4F

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Spacerując i robiąc...
Spacerując i robiąc zakupy w Galerii Słonecznej postanowiłem wstąpić do Promodu. Wszedłem tam tylko z ciekawości ponieważ nie zamierzałem kupować damskiej odzieży. Sklep ma bardzo ładny wystrój utrzymany w różowo-białych kolorach. Jest czysto i estetycznie. Ceny nie są zbytnio wygórowane. Ponadto asortyment jest całkiem szeroki. Obserwując kasjerów widać było że posiada odpowiednie umiejętności by szybko obsługiwać klientów.

Yankess

15.09.2012

Promod

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (1)
Niestety autobus spóźnił...
Niestety autobus spóźnił mi się około 5 minut. Myślałem że się załamię. Na szczęście zdążyłem dojechać na drugi koniec miasta w dobrym czasie. W autobusie jak zwykle - tłoki... Średnio czysto, trochę jakiś paprochów na podłodze. Niestety trzeba to jakoś przeżyć. Musiałem pootwierać okna bo nikt o tym nie pomyślał. Gdy dojechaliśmy i wyszedłem z autobusu, musiałem zaczerpnąć kilka głębokich oddechów. Pomimo tych przeciętnych warunków, ceny biletów są bardzo duże. Nie polecam jazdy autobusami radomskimi.

Yankess

15.09.2012

MPK Radomsko

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
"Ściśle Tania Książka"...
"Ściśle Tania Książka" to dosyć już stara księgarnia znajdująca się na Radomskim deptaku. Wybrałem się tam dziś popołudniu szukając pewnej przygodowej książki. Minusem jest bardzo mała powierzchnia księgarni. Posiadają natomiast dosyć spory asortyment w całkiem przyzwoitych cenach. Zostałem obsłużony bardzo szybko. Kolejka była tylko kilkuosobowa.

Yankess

15.09.2012

Ściśle Tania Książka

Placówka

Radom, Żeromskiego 32

Nie zgadzam się (0)
Wraz z moją...
Wraz z moją przyjaciółką postanowiliśmy umówić się w Radomskiej restauracji ''Teatralna". Jest to bardzo ciekawe miejsce. Można tu dobrze zjeść i wypić ciepłą kawę. Ceny są dosyć przeciętne. Nie było zbyt wiele klientów więc usadowiliśmy się w wypatrzonym miejscu. Ogólnie lokal był bardzo czysty. Zostaliśmy obsłużeniu bardzo kulturalnie i szybko.

Yankess

15.09.2012

Teatralna

Placówka

Radom, Żeromskiego 55

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi