Delikatesy Centrum

(3.81)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1479 z 2373)

Placówka w Pasłęku.Kiedy...
Placówka w Pasłęku.Kiedy nie jestem w sklepie, prawie nikogo nie ma, zazwyczaj 2 osoby, Panie miłe, ale za prawie każdym razem, jak kupuję coś w promocji, rachunek jest wyższy. Wczoraj kupowałam m.in papier, który był w promocji. Pani tłumaczyła się, że nie zdążyły zmienić ceny. Jak ktoś nie zwraca uwagi na rachunek, to ok. ale to się zdarza notorycznie, bardzo nie ładnie co do klienta. Dobrze by było zwrócić na to uwagę.

Klient_hXRVq

13.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu od razu zauważa starannie zorganizowane stoiska. Po prawej stronie znajduje się stoisko warzywne, które przyciąga wzrok świeżością i kolorami. Znajdziemy tu bogaty wybór owoców i warzyw, od lokalnych produktów po bardziej egzotyczne specjały. Wszystko jest starannie ułożone, a etykiety z cenami są czytelne i jasno oznaczone. Stoisko mięsne, które również prezentuje się bardzo atrakcyjnie. oferuje szeroki wybór mięs i wędlin, od świeżych kawałków mięsa po aromatyczne kiełbaski i szynki. Dodatkowo, miła i kompetentna obsługa chętnie doradza klientom, pomagając w wyborze produktów. Stoiska samoobsługowe ze słodyczami oraz nabiałem i napojami. Słodycze są estetycznie zapakowane i ułożone w sposób, który zachęca do zakupów. Oferta jest naprawdę szeroka, oferując zarówno klasyczne smakołyki, jak i nowości rynkowe. Stoisko z nabiałem i napojami również nie zawodzi – chłodzone półki wypełnione są produktami mlecznymi, serami, jogurtami oraz napojami, zarówno tymi codziennymi, jak i bardziej wyszukanymi. Na końcu sklepu znajdują się dwie kasy z miłą obsługą, co sprawia, że proces płacenia za zakupy jest szybki i przyjemny. Kasjerki są zawsze uśmiechnięte i pomocne, co dodatkowo umila zakupy w „Delikatesach Centrum”. Całe doświadczenie zakupowe w tym sklepie jest bardzo pozytywne,

wzoltak

04.06.2024

Placówka

Mokrzyska, Trakt Królewski 4

Nie zgadzam się (0)
Sklep wolnostojący na...
Sklep wolnostojący na oś.Podwawelskim. Otoczenie sklepu raczej czyste. Wnętrze sklepu niezbyt czyste. Zatowarownie dobre, jakość produktów z działu owoce i warzywa pozostawia wiele do życzenia. Obsługa kasjerska powolna , długa kolejka, kasy samoobsługowe czynne. Brak powitania , brak przyjaznej postawy sprzedawcy do klienta. Brak Pożegnania.

Klient_zZOFk

30.04.2024

Placówka

Kraków, Komandosów 6

Nie zgadzam się (0)
Sklep Delikatesy Centrum...
Sklep Delikatesy Centrum w Opolu na osiedlu Chabry jest niewielki lecz dobrze zaopatrzony. Towar na bieżąco przeglądany (jeżeli chodzi o datę ważności produktu) oraz dokładany na półki. Troszeczkę ciasno między alejkami ze względu na powierzchnię. Czasami w dziale owoców i warzyw asortyment nadaje się do przeglądu ze względu na zepsute , zwiędłe produkty. Brakuje kasy samoobługowej stąd w godzinach szczytu duże kolejki.

Klient_isaz

19.04.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ok
Ok

Klient_vrSd

05.04.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Szeroki asortyment, świeżość...
Szeroki asortyment, świeżość produktów, duży wybór wysokiej jakości mięs i wędlin, garmażerii lokalnych producentów, atrakcyjne promocje, duże sklepy.

zarejestrowany-uzytkownik

05.04.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Plus za obsługę,...
Plus za obsługę, drobny minus że zimą zimno na markecie

Konsument.

29.03.2024

Placówka

Dobrzyca, Klonów 1

Nie zgadzam się (0)
Delikatesy centrum Trzebień. Pracownice...
Delikatesy centrum Trzebień. Pracownice są bardzo miłe, oraz pomocne , lecz jest jeden problem związany z kierowniczką sklepu , która widać, że nic nie pomaga na sklepie a wykorzystuje przy tym pracowników , po czym i tak potrafi je oczernić nie zwracając uwagi , że klienci to słyszą. Niezadowolony klient.

Klient_MlxMH

09.03.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Niestety zamknięty już...
Niestety zamknięty już niedaleko, często fajne promocję

AnnaDerela_SD6l

12.02.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobre zatowarowanie, zbyt...
Dobre zatowarowanie, zbyt wysokie ceny

Irena_87

12.02.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świetna, miła obsługa....
Świetna, miła obsługa. Bardzo dobre wędliny. Trochę drogie pieczywo.

Wojtek.w.d.

12.02.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
miła obsluga, ale...
miła obsluga, ale dlugie kolejki do miesa

Grzegorz_1226

12.02.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Drogo, to odrzuca...
Drogo, to odrzuca klientów, obsługa mało zainteresowana klientem

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Oferta produktów jest...
Oferta produktów jest spora, jednak ceny są wyższe, niż w innych dyskontach.

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo sympatyczna,...
Obsługa bardzo sympatyczna, Towary z oferty promocyjnej raczej nie są dostępne w sprzedaży.

bozenas7

12.02.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
błędnie naliczane ceny,...
błędnie naliczane ceny, nie uznawane reklamacje

Magdalena_2452

12.02.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Płatny parking, nieświeże...
Płatny parking, nieświeże mięso, wysokie ceny.

Irena_37

12.02.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kompetencje personelu -...
Kompetencje personelu - kasjerki mają duże pojęcie o asortymencie w sklepie, widać dobrą współpracę między nimi, jeśli, któraś czegoś nie wie, pyta się drugiej, dzięki czemu zakupy sprawniej idą. Zachowanie personelu - bardzo miłe i pomocne kasjerki. Jeszcze nie zdarzyło mi się będąc w tym sklepie doznać sytuacji, w które pani byłaby niemiła. Czas obsługi - umiarkowanie szybki, nawet przy większej ilości zakupów, kasjerki dobrze sobie radzą z zachowaniem szybkości, jednak w dziale mięsnym często trzeba dłużej poczekać na obsługę Oferta sklepu - różnorodny asortyment, nie tylko pod względem ilości produktów, ale również, niektóre można kupić z różnych firm. Jednak brakuje mi, że nie zawsze kasjerki polecają aplikację mobilną sklepu. Czasem sama musiałam się upomnieć o zeskanowanie karty lub podanie numeru Delikarty, bądź bez upomnienia się, nie została ona zeskanowana. Dodatkowym atutem sklepu jest polecanie przez kasjerki promocyjnych produktów oraz programu lotto w swojej ofercie, a także promocje, których jest sporo. Wygląd sklepu - czystość obiektu oceniam na dobrą, widać, że panuje porządek w tym sklepie. Podsumowanie - sklep jest dobrze prosperującym marketem, dbającym o swoich klientów oraz czystość całego obiektu. Pewne elementy należałoby poprawić, takie jak pytanie się za każdym razem o aplikację mobilną sklepu oraz szybszą obsługę w dziale mięsnym.

AlekShadow

19.01.2024

Placówka

Pszczyna, Mielęckiego 13

Nie zgadzam się (0)
Delikatesy centrum w...
Delikatesy centrum w Słupsku, na ulicy 11 listopada - bardzo polecam sklep! Miła obsługa, duża różnorodność towaru zawsze świeże owoce i warzywa. Sklep utrzymany w czystości.

jolanta_jaku

17.01.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Moje doświadczenie w...
Moje doświadczenie w sklepie Delikatesy Centrum było bardzo pozytywne. Niezwykle przyjemnym aspektem mojej wizyty był bardzo miły personel sklepu. Obsługa zawsze była życzliwa, gotowa do pomocy i emanująca pozytywną energią. To z pewnością przyczyniło się do pozytywnego wrażenia z zakupów i zwiększyło komfort klientów. Takie podejście jest kluczowe dla budowania lojalności klientów. Jednakże, zauważyłem, że mimo istnienia aplikacji mobilnej sklepu, kasjerzy nie zawsze pytali klientów o jej wykorzystanie. Aktywne promowanie aplikacji oraz edukacja personelu w tej kwestii mogłaby zwiększyć korzystanie z niej przez klientów. Aplikacje mobilne są dzisiaj ważnym narzędziem zarówno dla klientów, jak i sklepów, umożliwiając szybsze i bardziej komfortowe zakupy. W kontekście rozwoju sklepu, warto także rozważyć wprowadzenie kas samoobsługowych. Mimo że obsługa była efektywna, wprowadzenie tego rozwiązania mogłoby przyspieszyć proces zakupów i zwiększyć wygodę klientów. To kwestia, którą wiele sklepów obecnie rozważa, zwłaszcza w kontekście optymalizacji obsługi klienta. Podsumowując, moja ocena dla sklepu Delikatesy Centrum to 5 gwiazdek. Miły personel sklepu stanowił istotny atut, jednak warto zwiększyć aktywność w promocji aplikacji mobilnej oraz rozważyć ewentualne wprowadzenie kas samoobsługowych. Te kroki mogą dalej podnieść standard obsługi klienta oraz sprawić, że sklep stanie się jeszcze bardziej konkurencyjny na rynku detalicznym.

Arr33

16.01.2024

Placówka

Pszczyna, Mielęckiego 13

Nie zgadzam się (0)

Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to połączenie najwyższego poziomu świadczonych usług, najwyższej jakości produktów oraz tradycyjnych wartości. Delikatesy Centrum funkcjonują od 1999 roku, w 2006 roku dołączyły do Grupy Eurocash. Wspólnie realizują misję wzmacniania pozycji sklepów tradycyjnych. W Polsce jest obecnie ponad 1000 sklepów, a ich ilość stale rośnie.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Delikatesy Centrum?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!