Delikatesy Centrum

(3.36)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1370 z 2081)

Mieszkam bardzo blisko...
Mieszkam bardzo blisko jednego ze sklepów tej sieci. Odkąd powstał był dla mnie wybawieniem i idealną alternatywą dla okolicznej biedronki w której kolejki rozciągają się na cały sklep. Sklep był ulubionym miejscem na codzienne zakupy, posiada bardzo duży asortyment dzięki czemu mogę zakupić wszystko czego potrzebuje od produktów spożywczych po chemię. Przeogromny plus za ładę ze świeżymi produktami oraz mięsem na wagę. No ale właśnie nie bez powodu napisałam, że sklep był moim ulubionym miejscem zakupów i właśnie o tą ładę z mięsem się rozchodzi a konkretniej o pracownice która od jakiegoś czasu ja obsługuje, nie wiem czy niektórzy pracują w takich miejscach za karę, że są tak opryskliwi i niemili.

Klient_smqXp

15.09.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie jestem w...
Nie jestem w pełni, w stanie określić tego czy mogę zaliczyć wizytę w "delikatesach centrum" na plus, czy też minus. Zdecydowanym plusem jest obsługa, która w większości bardzo miło i kulturalnie rozmawia z klientem. Na plus również czystość w sklepie, ale to z plusów chyba tyle. Dość biedny asortyment oraz niejednokrotnie zawyżone ceny nie zachęcają do powrotu do sklepu i wręcz sprawiają, że lepiej udać się do nieco większej placówki.

WiktorS

29.08.2022

Placówka

Ścinawa, Kościuszki 31

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór produktów,...
Duży wybór produktów, sklep świeżo wyremontowany i widać, że obsługa dba o to by wszystko było dopięte na ostatni guzik

Klient_vkQlI

27.06.2022

Placówka

Pasym, Warszawska 12

Nie zgadzam się (0)
Mieszkam nieopodal jednego...
Mieszkam nieopodal jednego marketu sieci Delikatesy Centrum, jednakże w ich sklepie pojawiam się tak właściwie z ostateczności. Niestety pomimo 4 stanowisk kasowych otwarte jest zaledwie jedno, w którym można dodatkowo zakupić ciasta na wagę oraz alkohol, przez co zaledwie kilkuosobowa kolejka w sklepie to około 15 minut oczekiwania na swoją kolej. Daję trzy gwiazdki, ponieważ czystość sklepu oraz obsługa jest utrzymywana na najwyższym poziomie.

Klient_0fa68

17.06.2022

Placówka

Oświęcim, Bema 8

Nie zgadzam się (0)
Sklep był odpowiednio...
Sklep był odpowiednio zatowarowany, na półkach nie było pustych przestrzeni. Szeroki asortyment sklepu rozłożony był na półkach w sposób logiczny. Witryny, lodówki oraz podłogi utrzymane były w czystości. Koszyki z towarem, który nie został jeszcze przez obsługę rozłożony na półkach, utrudniał dostęp do niektórych towarów. Od kasjerki nie usłyszałam słów powitania, ani pożegnania. Nie zostały mi polecone produktu promocyjne znajdujące się przy kasie, zostałam jedynie zapytana o kartę lojalnościową sklepu. W momencie zwiększonego ruchu otwarta została druga kasa, co oceniam pozytywnie.

Klient_pCqZ1

15.06.2022

Placówka

Wierzchosławice, Wierzchosławice 809

Nie zgadzam się (0)
Stare mięso! Wciskają...
Stare mięso! Wciskają i mówią ze swieze!

Klient_iojwr

19.05.2022

Placówka

Sanok, Przemyska 24b

Nie zgadzam się (0)
Witam. Chciałam zgłosić...
Witam. Chciałam zgłosić opinię o sklepie. Obsługa bardzo powolna, człowiek czeka w kolejce a Pani kasjerka ruszała się jak żółw. Mogę pochwalić za cenówki, bardzo dobrze rozłożone i wiadomo co ile kosztuje.

Niezweryfikowany Klient_r9qe

12.05.2022

Placówka

Dziergowice, Raciborska 29

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty zadbany...
Sklep czysty zadbany jest ok

Niezweryfikowany Klient_LTFm

19.04.2022

Placówka

Siedlce, Bieszczadzka 6

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam ten ...
Odwiedziłam ten sklep podczas codziennych zakupów. Sklep czysty , świeże produkty . Panie ekspedientki bardzo miłe .

Klient_c332

06.04.2022

Placówka

Jasło, Floriańska 121

Nie zgadzam się (0)
W Delikatesach Centrum...
W Delikatesach Centrum (niezależnie od miejsca, w którym się znajdują) czuję się, jak w placówkach PSS Społem w okresie słusznie minionym. Mam nawet wrażenie, że obsługa jest tam dobierana według specjalnego klucza - nie wiem , castingi urządzają ze specjalnymi warunkami, czy co? (chodzi mi o warunki zarówno tzw. zewnętrzne, - nie są to osoby zbyt estetyczne, ale - też ich osobowości pozostawiają wiele do życzenia)). Kolejki do kasy to norma - bo z dwóch obsługiwana jest jedna. Pozostały personel, akurat w momencie, kiedy do kasy jest najdłuższa kolejka, musi pilnie siedzieć na zapleczu lub układać towar na półkach. Poza tym mentalność typu ""równiachy telewizyjno - piwno - grillowi". Przedłużające się rozmówki z tzw. stałymi klientami, nie zwracanie uwagi na - zbyt często - wulgarne i hałaśliwe zachowania tychże klientów. Generalnie korzystanie z tych sklepów jest uciążliwe i nieprzyjemne. Niestety - często jest to jeden sklep w najbliższej okolicy. Staram się robić zakupy "na mieście" \, nie zawsze jednak mi się to udaje i - chcąc (a raczej nie chcąc) wracam do przeszłej epoki... Z opinii moich znajomych - wszystkie te placówki są po jednych pieniądzach.. Nie wiem, jak to zrobić, żeby wybrać liczbę gwiazdek -1...

Niezweryfikowany Klient_bEr8

28.03.2022

Placówka

Wrocław, Grabiszyńska 56

Nie zgadzam się (0)
Placówka handlowa "Delikatesy...
Placówka handlowa "Delikatesy Centrum" w Świdnicy jest sklepem w którym bardzo rzadko robię zakupy mimo, że mieszkam stosunkowo blisko. Cechami charakterystycznymi tego sklepu są: 1. Regularne spotkania obsługi przed sklepem na "papierosku": ta "wizytówka" może już z daleka odstraszać potencjalnych klientów 2. Brak towarów na półkach - puste miejsca z opisami towarów, których nie ma w tym miejscu 3. Brak obsługi na stoisku mięsnym 4. Niski poziom czystości sklepu - szczególnie podłóg 5. Ciasnota w sklepie, sporo towaru na paletach blokuje ciągi komunikacyjne, boję się wyjąć towar z półki (np. butelkę) żeby nie narażać się na katastrofę. 6 Średni poziom obsługi przy kasie - ścisk Zastanawiam się czy 5 pracowników w sklepie to nie jest za dużo.

Klient_o4ic

23.03.2022

Placówka

Świdnica, Łukasińskiego 10

Nie zgadzam się (0)
Sala sprzedaży zaniedbana,...
Sala sprzedaży zaniedbana, kurz na półkach, plamy na podłodzę. Jakość owoców i warzyw nieprawidłowa, nałożone na siebie ceny nieczytelne. Zatowarowanie lady mięsnej bardzo bogate. Asortyment równo ułożony na półkach. Duży wybór win i alkoholi. Przy kasie możliwość zakupu wyrobów cukierniczych z piekarni. Obsługa sympatyczna, ubrana w stoje firmowe. Czas obsługi bardzo szybki (czynne obie kasy).

Niezweryfikowany Klient_cNoA

10.03.2022

Placówka

Szczyrk, Myśliwska 52

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep to...
Ten sklep to jakaś pomyłka. Kasjerka bardzo nie przyjemna tak jakby stała tam za karę. Żadnego dzień dobry czy dowidzenia. Jedyny plus to czysty sklep bez brudnych półek czy nie przebranych owoców i warzyw. Sklepu nie polecam

Klient_ygtQ

01.03.2022

Placówka

Siedlce, Poznańska 24/1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa sklepu wydaje...
Obsługa sklepu wydaje się pracować za karę. To, że panie życzą miłego dnia, to nic nie oznacza. Liczy się stosunek, podejście do klienta. Niejednokrotnie w tej placówce spotkałam się z niedociągnięciami: 1. Pani na stoisku mięsnym wycierała szmatą ladę, na której stoją maszyny do krojenia wędlin, potem tą samą szmatą wytarła w ladzie sklepowej z wędlinami, mięsem i surówkami boki pojemników z surówkami. Po czym zapytała mnie co podać ( szmatę rzuciła na tył sklepu, rak nie umyła, na jednej ręce były resztki surówki, które się przykleiły podczas wycierania pojemników ). Na moją uwagę, że nie umyła rąk - oburzyła się i ponownie zapytała "co podać". Poprosiłam, by ubrała rękawice - ubrała na jedną dłoń. Poprosiłam, by ubrała na obie. Zrobiła to z wielkim oburzeniem. Wędlinę, którą poprosiłam, pokroiła i rzuciła życząc miłego dnia. 2. Znowu stoisko z wędlinami. Inna pani pokroiła dla mnie wędlinę i wrzuciła do niej resztki tej samej wędliny, która leżała na krajalnicy. Na zwrócenie uwagi, że to zrobiła, powiedziała, że takie są poszarpane... Nie wzięłam, ale znowu usłyszałam "miłego dnia życzymy". 3. To samo stoisko. Kolejna pani. Na prośbę o pokrojenie sera, powiedziała, że nie kroimy. Są już pokrojone i proszę brać już pokrojone. 4. Stoisko mięsne. Jeszcze inna pani. Jestem samotną osobą i kupuję małe ilości wędlin, ale często. Na mój widok pani sprzedawczyni powiedziała "pani to mi się po nocach śni z tym 10 dag". Panie na stoisku mięsnym zmieniają się, wydaje się, że nie jest to dla nich ulubione stoisko. No cóż taka praca. Nie doceniają jej. Jestem zmuszona zmienić sklep, ponieważ obsługa, komentarze pań są dla mnie nie do przyjęcia.

Niezweryfikowany Klient_UA9f

16.02.2022

Placówka

Bydgoszcz, Czerkaska 11

Nie zgadzam się (0)
Witam. Przez wiele...
Witam. Przez wiele lat robiłam zakupy w Eko Delikatesach , po zamknięciu sklepu na ul. Sikorskiego gdzie panowała rodzinna atmosfera ,zaczęłam robić zakupy w Delikatesach na ul. Piłsudskiego zaczęłam i skończyłam, obsługa tragiczna panie pracują tam chyba za kare są opryskliwe więcej tam zakupów nie zrobię!

Niezweryfikowany Klient_t4rq

13.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kupując dzisiaj artykuły...
Kupując dzisiaj artykuły spożywcze , zauważyłem , czyste wnętrze i bardzo miła obsługę, fajne promocje polecam.

Klient_rnUI

29.01.2022

Placówka

Starachowice, ul. Jaka Pawła II

Nie zgadzam się (0)
Byłem dzisiaj zrobić...
Byłem dzisiaj zrobić zakupy spożywcze w tym sklepie . Wnętrze sklepu czyste , towary poukładane na swoim miejscu, jak spytałem gdzie znajduję się sól od razu uzyskałem odpowiedź. Gorąco polecam ten sklep.

Klient_rnUI

29.01.2022

Placówka

Starachowice, ul. Jaka Pawła II

Nie zgadzam się (0)
Mila, szybka obsługa....
Mila, szybka obsługa. Dobre promcje, zawsze świeże mieso i wędliny

Jolanta_563

27.01.2022

Placówka

Dębica, Poddęby 4

Nie zgadzam się (0)
Wszystko na miejscu,...
Wszystko na miejscu, bardzo przyjazna obsługa.

Sandra_155

25.01.2022

Placówka

Tychy, Husarii Polskiej 27

Nie zgadzam się (0)
W sklepie brudna...
W sklepie brudna podłoga. Produkty nie zawsze mają oznaczenia cenowe. Często otwarta tylko jedna kasa przy stoisku monopolowym i wtedy jest kolejka do kasy. Nie polecam stoiska mięsno- wędliniarskiego. Nie zawsze są tu produkty, które nadają się do spożycia. Produkty są w lodówce a pracownik biegnie na zaplecze po produkt i okazuje się, ze to stary produkt! Pracownik sprzątał stoisko za ladą gdzie są maszyny do krojenia. Brudna woda w małym pojemniku i brudna ścierka i to było sprzątanie. Potem założyła rękawice i obsługiwała klienta , kroiła wędlinę na tej krajalnicy przetargi brudna ścierka. Odeszłam od stoiska.

Teresa_132

25.01.2022

Placówka

Płock, Armii Krajowej 10

Nie zgadzam się (0)

Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to połączenie najwyższego poziomu świadczonych usług, najwyższej jakości produktów oraz tradycyjnych wartości. Delikatesy Centrum funkcjonują od 1999 roku, w 2006 roku dołączyły do Grupy Eurocash. Wspólnie realizują misję wzmacniania pozycji sklepów tradycyjnych. W Polsce jest obecnie ponad 1000 sklepów, a ich ilość stale rośnie.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Delikatesy Centrum?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Mieszkam bardzo blisko...
Mieszkam bardzo blisko jednego ze sklepów tej sieci. Odkąd powstał był dla mnie wybawieniem i idealną alternatywą dla okolicznej biedronki w której kolejki rozciągają się na cały sklep. Sklep był ulubionym miejscem na codzienne zakupy, posiada bardzo duży asortyment dzięki czemu mogę zakupić wszystko czego potrzebuje od produktów spożywczych po chemię. Przeogromny plus za ładę ze świeżymi produktami oraz mięsem na wagę. No ale właśnie nie bez powodu napisałam, że sklep był moim ulubionym miejscem zakupów i właśnie o tą ładę z mięsem się rozchodzi a konkretniej o pracownice która od jakiegoś czasu ja obsługuje, nie wiem czy niektórzy pracują w takich miejscach za karę, że są tak opryskliwi i niemili.