Opinie użytkownika (22)

Rewelacyjnie. Fachowa i...
Rewelacyjnie. Fachowa i rzetelna obsługa

KATARZYNA_943

12.12.2016

Allianz

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

KATARZYNA_943

12.12.2016

Aviva

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świetnie.
Świetnie.

KATARZYNA_943

09.12.2016

Shell

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

KATARZYNA_943

09.12.2016

ORLEN

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Obsługa bardzo...
Rewelacyjnie. Obsługa bardzo miła i uprzejma, jest miła atmosfera w kawiarnii.

KATARZYNA_943

09.12.2016

GRYCAN

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

KATARZYNA_943

09.12.2016

BP

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

KATARZYNA_943

09.12.2016

T-Mobile

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Źle. Nie odpowiadają...
Źle. Nie odpowiadają na złożone reklamacje, jest bardzo długi czas oczekiwania na obsługę,

KATARZYNA_943

08.12.2016

Play

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze.
Bardzo dobrze.

KATARZYNA_943

08.12.2016

PZU

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W dniu 16/11/2009...
W dniu 16/11/2009 zgłaszałam telefonicznie na infolinii szkodę osobową. Pani z infolinii mnie wysłuchała i poinformowała, że mam trzy dni na zgłoszenie się osobiście do Placówki PZU bo szkoda jest zarejestrowana elektronicznie i będzie widoczna w systemie. Następnego dnia udałam się do Oddziału PZU i jakież było zdziwienie, że nie ma zarejestrowanej mojej szkody. Pracownik poinformował mnie, że powinnam dostać numer zgłoszenia.Zeby nie zgłaszać podwójnie zadzwoniłyśmy jeszcze raz i okazało się , że oczywiście nie zostało nic zarejestrowane. Szkoda było więc mojego czasu i straconych pieniędzy.

KATARZYNA_943

19.11.2009

PZU

Placówka

Opole, Ozimska 5

Nie zgadzam się (30)
W dniu wczorajszym...
W dniu wczorajszym robiłam zakupy w Realu i nie jestem zbytnio zadowolona, ponieważ straciłam dużo czasu na poszukiwania towaru. Nie podoba mi się reorganizacja sklepu. Jako klient przyzwyczaiłam się do poprzedniego wystroju i ułożeniu towarów i uważam to za zbyteczne . Zauważyłam,że wielu klientów też miało problemy ze znalezieniem produktów. Wczoraj nie było w ogóle w asortymencie żadnych jogurtów i serków- a po to w szczególności tam pojechałam.Nie istniał wczoraj w ogóle dział nabiałowy. Kartony z tym towarem były poukładane byle gdzie i byle jak. Żadnych cen- zasada kliencie radź sobie sam i najpierw znajdź czytnik. Natomiast na stoisku z wędlinami zostałam obsłużona bardzo miło i sprawnie, Pani była uśmiechnięta i na koniec obsługi życzyła miłego dnia. Wszystko było by ok gdyby nie ta reorganizacja.

KATARZYNA_943

06.11.2009

Real

Placówka

Opole, Sosnkowskiego 16

Nie zgadzam się (19)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych chciałam się zarejestrować do lekarza pierwszego kontaktu. Ponieważ pracuję w nietypowych godzinach, nie mogę tego zrobić rano. A dodzwonić się do rejestracji nie ma szans.W rejestracji na moją prośbę o zarejestrowanie wzruszyła ramionami nawet na mnie nie spojrzawszy( tylko szukała coś w zeszycie) i kategorycznie stwierdziła , że dzisiaj już są wyczerpane wszystkie numerki. Powiedziałam, że chciałam tylko receptę.Pani na to, że nic z tego.Dlatego pytam co mam zrobić iść prywatnie? Co z moimi składkami? Sam wygląd przychodni schludny i czysty, po gruntownym remoncie.Lecz co z tego jak lekarz dostępny tylko dla osób starszych które nie pracują.Godziny popołudniowe powinny być zarejestrowane dla osób pracujących. Jestem niezadowolonym pacjentem.

KATARZYNA_943

06.11.2009
Nie zgadzam się (27)
W DNIU 02/11/2009...
W DNIU 02/11/2009 DZWONIŁAM DO ODDZIAŁU ZUS CELEM UZYSKANIA INFORMACJI NA TEMAT ORZECZNICTWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. OCZEKIWANIE NA ODBIÓR ROZMOWY BYŁO DOŚĆ DŁUGIE OKOŁO 2 MINUT. GDY SIĘ W KOŃCU DODZWONIŁAM, PANI ,KTÓRA ODEBRAŁA TELEFON NIE PRZEDSTAWIŁA SIĘ.TON GŁOSU NIE BYŁ ZBYT UPRZEJMY. NA MOJE PYTANIA ODPOWIEDZIAŁA MI BARDZO LAKONICZNIE. JA JAKO OSOBA,KTÓRA NIE JEST ZORIENTOWANA W TYCH SPRAWACH NIE WIEDZIAŁAM O CO ZAPYTAĆ BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO, A PANI NIE PRÓBOWAŁA W OGÓLE ROZPOZNAĆ MOJEGO PROBLEMU, NIE ZADAŁA MI ŻADNYCH PYTAŃ.

KATARZYNA_943

05.11.2009

ZUS

Placówka

Opole, Wrocławska

Nie zgadzam się (20)
W sobotę jak...
W sobotę jak co tydzień robiłam zakupy w Biedronce ze względu na to,że są to jedne z tańszych sieci handlowych. W sklepie ogólnie było czysto, chociaż gdzie nie gdzie były poustawiane w przejściach puste kartony, które utrudniały przejście z wózkiem. Ceny nie były poukładane pod odpowiednim towarem, co utrudniało zakupy. Na plus jest to, że owoce i warzywa są zawsze świerze. Sklep oferuje wiele promocji na różne produkty co jest kolejnym atutem sklepu ponieważ przyciąga kolejnych kupujących. Panie kasjerki są uśmiechnięte i pracują bardzo sprawnie. W momencie gdy robi się duża kolejka natychmiast zasilana jest kolejna kasa. Podsumowując warto robić zakupy w Biedronce.

KATARZYNA_943

22.09.2009

Biedronka

Placówka

Kęty, Henryka Sienkiewicza 21

Nie zgadzam się (16)
Ubezpieczam swoje dzieci...
Ubezpieczam swoje dzieci w PZU SA i jestem zadowolona z obsługi i ofert jakie prezentuje dla klientów. Siedziba PZU jest w centrum miasta i co ważne z dostępem do parkingu. Placówka jest utrzymana w czystości, są plakaty i informatory dla klientów. Dość dobrze są oznakowane pokoje przyjęć interesantów. Ponieważ moje dziecko uległo wypadkowi, chciałam dowiedzieć się jakie mam dostarczyć dokumenty, udałam się do placówki PZU. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo sympatyczna i kompetentna. Jej odpowiedzi były jasne i rzetelne.Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i nurtujące mnie niejasności. Będąc obsługiwaną zwróciłam uwagę na to, że na biurku jest porządek, dokumenty są poukładane w opisanych kuwetach, nie ma kubka z kawą ani innych gażetów nie związanych z wykonywaną pracą. Pani jako pracownik biurowy była ubrana czysto i schludnie. W jej ubiorze nie było jaskrawych i wyzywających kolorów. Zwróciłam uwagę również na to, że pracownicy odnosili się do siebie z pełną kulturą. Opóściłam placówkę jako zadowolony klient.

KATARZYNA_943

31.08.2009

PZU

Placówka

Namysłów, Obrońców Pokoju 9

Nie zgadzam się (19)
Wstąpiłam wczoraj do...
Wstąpiłam wczoraj do sklepu Alma, który mieści się w Galerii Solaris. Jest to sklep, gdzie niektóre towary są z wyższej pólki, chociaż są również towary w bardzo przystępnych cenach np. żółty ser, tańszy niż gdzie indziej. Są produkty w przecenach i ładnie wyeksponowane na pólkach.W sklepie jest bardzo czysto i elegancki wystrój. Wybór towarów jest bardzo szeroki, są tutaj takie produkty , których nie mozna kupić w innych sklepach. Pomimo upału , w sklepie jest chłodno bo działa klimatyzacja. Panie ekspedientki są uprzejme i potrafią wskazać gdzie konkretnie znajduje interesujący mnie produkt. Pani sprzedająca pieczywo grzecznie zapytała, który chę chleb i czy chcę go pokroić. Ładnie zapakowała w papierową torbę , na koniec życzyła każdemu klientowi miłego dnia. Lubię Almę , ponieważ przez cały tydzien, nawet późnym wieczorem mają świeży i naprawdę bardzo dobry chleb.Kupowałam również wędliny, a tam pani każdą pokrojoną wędlinę pięknie pakowała w ozdobny biały pergamin z inincjałami stoiska. Starała się uprzejmie doradzić w wyborze wędlin. Była ubrana w firmowy, ładny strój. Wyglądała ładnie.Czas obsługi przy kasie bardzo krótki.Pani kasowała towar bardzo sprawnie. Była usmiechnięta. Bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie to, że przed wejściem do Galerii jest stoisko w kształcie pieska zawsze z pełną miską wody dla psów, które można tam zostawić bezpiecznie na czas naszych zakupów.Naprawdę jestem zadowolona.

KATARZYNA_943

22.07.2009

Alma Market

Placówka

Opole, pl. Kopernika 16

Nie zgadzam się (21)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym składałam dokumenty do ZUS. Ponieważ jest to dość obszerny budynek, składający się z dwóch częsci nie wiedziałam gdzie się udać i chwilę zastanawiałam się w holu wejścia.Nie czekałam długo, zaraz pojawiła się Pani z ochrony, była bardzo uprzejma i zorientowana, starała się dokładnie wyjaśnić jak udać się do biura, podała dokładnie piętro i numer pokoju. W biurze, chociaż byłam przez chwilę, zauważyłam porządek na biurkach pracowników, Panie ubrane były schludnie. Moja sprawa została załatwiona szybko i sprawnie. Pani była bardzo miła i usmiechnieta.

KATARZYNA_943

22.07.2009

ZUS

Placówka

Opole, WROCŁAWSKA 24

Nie zgadzam się (14)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w tym sklepie i muszę przyznać, że sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony w towar choć dość drogi. Jedną z rzeczy, które mnie raziła, to ta , że produkty spożywcze, które zostały przecenione były wrzucone do kosza byle jak. Nie wyglądało to estetycznie, bo przecenione to nie znaczy złe. Niewygodą dla klientów jest bardzo mało miejsca pomiędzy regałami a kasami, ponieważ ustawiona kolejka blokuje przejścia do innych regałów.Niewygodne są również taśmy do wykładania towaru- są bardzo krótkie. Obsługa kasowa bardzo uprzejma i miła,pani kasowała towary bardzo sprawnie. Również pani na stanowisku wędliny-ser była cierpliwa i bardzo chciała mi doradzić w wyborze towaru.Koszyki na zakupy są dostępne zaraz przy wejściu na sklep więc nie trzeba ich szukać, dostępne są gazetki z aktualnymi promocjami. Ogólne wrażenie dobre.

KATARZYNA_943

22.07.2009

Carrefour

Placówka

Opole, Niemodlińska 21

Nie zgadzam się (19)
Realizowałam w Aptece...
Realizowałam w Aptece receptę . Pani farmaceutka była usmiechnięta i bardzo zyczliwa. Bardzo dokładnie wyjasniła mi zasady przyjmowania leków. Opisała mi to na każdym opakowaniu. Chciałam płacić karta ale należność była niższa niż 20 złotych, a ja nie miałam przy sobie gotówki,pomimo tego pani zrealizowała płatość. W aptece są schludnie poukładane ulotki i gazetki dostępne dla każdego klienta. Kiedy zrobiła się dość duża kolejka natychmiast druga pani otworzyła drugie stanowisko. Apteka reklamuje się cenami hurtowymi, ceny te obowiązują do godziny 15.00 i oferta ta bardzo przyciąga nowych i stałych juz klientów. Wyszłam z apteki zadowolona.

KATARZYNA_943

20.07.2009

Apteka w Tesco

Placówka

Opole, OZIMSKA 72

Nie zgadzam się (24)
W sobotę robiłam...
W sobotę robiłam zakupy w Biedronce. Ta sieć supermarketów jest bardzo tania. Odzwierciedla to ilośc klientów robiących tam zakupy. Towary są wyeksponowane bardzo przejrzyście, ceny towarów są przy konkretnym produkcie więc nie ma możliwości pomyłki przez klienta. Pracownicy na bieżąco uzupełniają towar. W sklepie jest czysto, dużo miejsca między regałami co umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie. Towary w promocji są ułożone są w osobnych koszach więc jest to dla klienta z korzyścią.Dodatkowo przy wejściu do sklepu są gazetki a przed sklepem tablica z ofertami promocyjnymi . W kasach pracownicy są usmiechnięci i życzliwie nastawieni do klientów. Kiedy trzeba znależć jakiś produkt , panie pracujące tam chętnie pomagają. Wszyscy pracownicy ubrani są w jednakowe firmowe stroje. Kiedy robi się dłuższa kolejka pani w kasie zaraz reaguje i przywołuje nowego kasjera aby rozładować kolejki.

KATARZYNA_943

20.07.2009

Biedronka

Placówka

Kęty, Henryka Sienkiewicza 21

Nie zgadzam się (21)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi