Opinie użytkownika (15)

Po wejściu do...
Po wejściu do lokalu niestety nikt się nie zainteresował moją osobą, więc sama wybrałam stolik. Były moje urodziny, więc od gości dostałam kwiaty. Po chwili zjawił się kelner z wazonem, co było miłym zaskoczeniem. Następnie przyniósł karty. Powiedział „dzień dobry”, był osobą miłą i uśmiechniętą, czysto i schludnie ubraną. Przyjął zamówienie z uwagą. Zamówienie zostało zrealizowane po 8 minutach, było zgodne z oczekiwaniami. Gdy poprosiłam o rachunek, kelner przyniósł go po 4 minutach. Lokal czysty i zadbany, toalety czyste.

Ewelina_62

24.10.2008

T.G.I. Friday's

Placówka

Gdańsk, Podwale Grodzkie 9

Nie zgadzam się (17)
Po wejściu do...
Po wejściu do lokalu przywitała nas miła Pani i zaprowadziła do stolika. Po chwili (20 sekund) zjawił się kelner z menue. Powiedział „dzień dobry”, był osobą miłą i uśmiechniętą, czysto i schludnie ubraną. Przyjął zamówienie (desery lodowe) z uwagą. Zamówienie zostało zrealizowane po 6 minutach, było zgodne z oczekiwaniami. Gdy poprosiłam o rachunek został on przyniesiony po 3 minitach. Lokal był czysty, toalety były czyste.

Ewelina_62

24.10.2008

T.G.I. Friday's

Placówka

Gdańsk, Podwale Grodzkie 9

Nie zgadzam się (11)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu nie czułam tłoku, byłam zainteresowana towarami z letniej kolekcji. Znalazłam je bez problemu, co prawda nie skupiały się w jednym miejscu, ale nie przeszkadzało mi to. Wybrała rzeczy, które mnie interesowały i poszłam do przymierzalni. W przymierzalni nie było kolejki, a obsługiwała miła Pani. Po wyborze ubrań, które chciałam zakupić udałam się do kasy. Przy kasie również nie było kolejki (1os była przede mną, czas oczekiwania ok 1/2 min.). Pani kasjerka była bardzo miła i uśmiechnięta, ubrana schludnie. Powiedziała "dzień dobry".

Ewelina_62

24.10.2008

Reserved

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (21)
Po wejsciu do...
Po wejsciu do lokalu (lokal czysty i schludny) udałam sie do kasy. Przy kasie była mała kolejka - 1 osoba przezde mną, czas oczekiwania ok 2min, czynne były 4 kasy. Po złożeniu zamówienia czekałam ok 1,5 min na jego realizację. Kasjerka była miła i uśmiechnięta, powiedziała dzień dobry. Nie było problemu ze znalezieniem miejsca do spożycia posiłku. Stolik przy którym siedziałam był czysty. Kanapki były w odpowiedniej temperaturze.

Ewelina_62

24.10.2008

McDonald's

Placówka

Gdańsk, Grunwaldzka/Bażyńskiego 527

Nie zgadzam się (21)
Przy wejściu do...
Przy wejściu do hipermarketu nie było problemu ze znalezieniem wózka. Po zakupie towarów udałam sie do kasy gdzie jak było sporo soób. Przedemna stały 4 osoby, czas oczekiwania na swoją kolej 12 min. Zakupiłam 5 towarów, czas kasowania ich przez kasjera 20 sekund. Kasjer mily i schludnie ubrany.

Ewelina_62

24.10.2008

Tesco

Placówka

Gdańsk, Cienista 30

Nie zgadzam się (19)
Do sklepu weszłam...
Do sklepu weszłam aby zakupić parę drobiazgów do domu. Gdy rozglądałam sie po sklepie podeszła pani z obslugi. Milym i serdecznym głosem zapytala sie czy w czymś pomóc. Po wyborze interesujących mnie rzeczy udałam się do kasy. Przy kasie była jedna osoba przedemną, nie czekając długo (ok 20 s.) nadeszła moja kolej. Kasjerka była bardzo miła, schludnie ubrana.

Ewelina_62

24.10.2008

Home&You

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (21)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w banku miała na celu wypłatę gotówki. Placówka czysta i zadbana. Byłam mile zaskoczona,gdy w weszłam do placówki - nie było kolejki. Obsługiwało 2 kasjerów - dwie czynne kasy z dwóch możliwych. Przy kasie przywitał mnie miły pan (kasjer 614), schludnie ubrany i uśmiechnięty.

Ewelina_62

24.10.2008

Bank Millennium

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (17)
Nie było problemu...
Nie było problemu z zaparkowaniem auta. Po wejsciu do lokalu (lokal czysty i schludny) udałam sie do kasy. Przy kasie była mała kolejka - 2 osoby przezde mną, czas oczekiwania ok 2min, czynne 3 kasy. Po złożeniu zamówienia czekałam ok 1,5 min na jego realizację. Kasjerka (Dagmara) była miła i uśmiechnięta, powiedziała dzień dobry. Nie było problemu ze znalezieniem miejsca do spożycia posiłku. Stolik przy którym siedziałam był czysty. Kanapki i frytki były w odpowiedniej temperaturze.

Ewelina_62

04.09.2008

KFC

Placówka

Gdańsk, al. Jana Pawła II 19

Nie zgadzam się (17)
Do sklepu weszłam...
Do sklepu weszłam aby sie rozejrzeć, czy coś ciekawego by się znalazło. Wybrałam parę rzeczy i ruszyłam do przymierzalni. W przymierzalni nie było dużej kolejki - czas oczekiwania ok. 1 min. Wybrałam rzeczy, które mi pasowały i ruszyłam do kasy. Przy kasie nie było duzej kolejki - 1 osoba przede mną, czas oczekiwania ok 0,5min. Kasjerka (Pani Ewa) była miła i uśmiechnięta. Chciałam zapłacić karta kredytową, ale okazało sie ze terminal nie działa i mogę zapłacic tylko gotówką. Gotówki nie miałam, poprosilam o odłozenie rzeczy. Wyszłam ze sklepu i zaczęłam szukac bankomatu. Wróciłam z gotówka, zapłaciłam za rzeczy i wyszłam ze sklepu.

Ewelina_62

04.09.2008

H&M

Placówka

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82

Nie zgadzam się (30)
Do drogerii weszłam...
Do drogerii weszłam po zakup tuszu do rzęs, bardzo łatwo odnalazłam regał gdzie się znajdował taki, który mnie interesował. Sklep był czysty i schludny. Wzięłam towar z półki i ruszyłam do kasy. Przy kasie nie było dużej kolejki - 1 osoba przede mną, czas oczekiwania ok. 1min, 2 kasy były czynne. Przy kasie obsługiwała miła i uśmiechnięta pani.

Ewelina_62

04.09.2008

Rossmann

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (22)
Do drogerii weszłam...
Do drogerii weszłam po określone zakupy, sklep był czysty i schludny. Przy kasie nie było długiej kolejki, 1 osoba przede mną, mój czas oczekiwania to ok. 1 min (2 kasy były czynne). Pani kasjerka była miła i uśmiechnięta, zapakowała towar do siatki.

Ewelina_62

04.09.2008

Rossmann

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (12)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w banku miała na celu wypłatę większej gotówki. Byłam mile zaskoczona, nie było kolejki, przede mną była tylko 1 osoba (czas oczekiwania ok. 0,5 minuty). Były dwie czynne kasy. Podeszłam do kasy, z uśmiechem przywitała mnie miła pani (kasjer 432), wypłaciła mi pieniążki i z uśmiechem na twarzy mnie pożegnała.

Ewelina_62

04.09.2008

Bank Millennium

Placówka

Gdańsk, Wały Jagiellońskie, Rajska 26

Nie zgadzam się (23)
Weszłam do banku...
Weszłam do banku aby wypłacić większa gotówkę. W placówce przeraziła mnie długa kolejka (5 osób przede mną), tylko 1 kasa czynna (z 3 w banku). Czekałam ok. 3 min., kolejka się nie zmniejszała, więc opuściłam bank.

Ewelina_62

04.09.2008

Bank Millennium

Placówka

Sopot, Kościuszki 25/27

Nie zgadzam się (18)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu nie czułam tłoku, byłam zainteresowana towarami przecenionymi. Znalazłam je bez problemu, co prawda nie skupiały się w jednym miejscu, ale nie przeszkadzało mi to. Wybrała rzeczy, które mnie interesowały i poszłam do przymierzalni. W przymierzalni nie było kolejki, a obsługiwała miła Pani. Po wyborze ubrań, które chciałam zakupić udałam się do kasy. Przy kasie również nie było kolejki (1os była przede mną, czas oczekiwania ok 0,5 min.). Pani kasjerka była bardzo miła i uśmiechnięta.

Ewelina_62

27.08.2008

Reserved

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (25)
Po wejściu do...
Po wejściu do salonu TP/Orange natknęłam się kolejkę (przede mną stały 2os, później za mną również 2os). Obsługiwała tylko 1 osoba, po ok 5 min. wyszedł 2 konsultant. W salonie można skorzystać darmowo z Internetu i przetestować nowości (np. nowe modele telefonów), co za tym idzie wchodzą tam osoby, które robią niepotrzebny tłok ponieważ zazwyczaj są to dzieci, które chcą za darmowo skorzystać z Internetu lub pograć na grach w telefonie do testowania. Tak tez było w tym przypadku, przypadkowe dzieci, które robiły tłok, przypadkowy Pan korzystający z Internetu, który dziwnie się zachowywał. Po oczekiwaniu ok 7 min. od wejścia do salonu przyszła kolej na mnie. Trafiłam na szczęście na bardzo kompetentną osobę, która szczegółowo odpowiedziała mi na moje pytania, przekazała odpowiednie druki itp.

Ewelina_62

27.08.2008

Telekomunikacja Polska

Placówka

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (24)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi