Opinie użytkownika (13)

Lidl Czysto, schludnie,...
Lidl Czysto, schludnie, porządek na półkach, właściwe ceny oraz bardzo pomocny i empatyczny personel!

peny pasjans

22.08.2022

LIDL

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wszystkie Biedronki odpychają...
Wszystkie Biedronki odpychają okropnym bałaganem, brudno, porozwalane pudełka i pełno różnorodnych śmieci, nieaktualnymi cenami na półkach, bardzo nieuprzejmym personelem i barkiem opakowań na pieczywo oraz woreczków foliowych. Taka atmosfera odpycha i w uszach dzwoni "oby jak najszybciej stąd wyjść! W porównaniu chociażby z Lidlem widać ogromną różnicę. Czysto, schludnie, porządek na półkach, właściwe ceny oraz bardzo pomocny i empatyczny personel. Ceny porównywalne. Kogo wybierzesz Twoja sprawa i konsekwencje również.

peny pasjans

22.08.2022

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
TO SKANDAL obecne...
TO SKANDAL obecne turnusy NFZ w Polsce, w Arce Mega również! To tak jest jak utrzymuje się 2 państwa. Widać olbrzymie pogorszenie się warunków pobytu, bowiem pokoje 18-22m2 na 3-4 osoby w DOBIE WIRUSA i wszystko z tym związane to totalne LEKCEWAŻENIE chorych w Polsce . Najważniejsze przecież, że nasi ":goście", których jest już prawie 6 mln maja warunki all inclusive! Ta garstka zadowolonych w opiniach to szczęściarze, którym się trafiły względne warunki lub uważam znajomi piszący pozytywne komentarze bo jak można żyć w 4-ry osoby na 18-20m2 przez 3 tygodnie BEZ OKNA W POKOJU! Jest tak dlatego, że NFZ płaci danej administracji za łóżko, a nie pobyt i dlatego kuracjusze lokowani są w różnych dziurach, gdzie tylko zmieści się łóżko! SZOK I NIEDOWIERZANIE, ALE TO PRAWDZIWE, NIESTETY!!!!

peny pasjans

21.08.2022

Arka Medical SPA

Placówka

Kołobrzeg, Sułkowskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Coraz gorsza jakość...
Coraz gorsza jakość , a ceny windowane bez opamiętania, zapewne chodzi o zrekompensowanie pięknych salonów z nowoczesnym wystrojem. Torby, torebki także straszą fatalnym wykonaniem, wykończeniem i ceną. Tak dla porównania, na pierwszym lepszym targowisku jest lepszy, importowany towar i dużo tańszy. Fatalne jakościowo i wizualnie odrzucają klienta. CCC ostatnio zmienia wystrój swoich salonów tylko nie wiem po co, bowiem takie eksponowane w nich badziewie na pewno klienta nie przyciągnie. Szkoda klawiatury na dalsze zawracanie sobie głowy tą firmą. Większość badziewie i z pewnością z czasem ląduje on na śmietniku z powodu braku zainteresowania klienteli.

peny pasjans

10.08.2022

CCC

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Coraz gorsza jakość...
Coraz gorsza jakość oraz coraz droższe obuwie w DEICHMANN! Torby, torebki także straszą fatalnym wykonaniem, wykończeniem i ceną. Tak dla porównania, na pierwszym lepszym targowisku jest lepszy towar i dużo tańszy Podobnie jak w CCC. Fatalne jakościowo i wizualnie odrzucają klienta. Szkoda klawiatury na dalsze zawracanie sobie głowy tą firmą. Większość badziewie i z pewnością z czasem ląduje na śmietniku z powodu braku zainteresowania.

peny pasjans

10.08.2022

DEICHMANN

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Berlin Döner Kebap...
Berlin Döner Kebap ZIELONE ARKADY w Bydgoszczy OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM! Kolejek nie ma to wymowne, personel za ladą zabawia się na wesoło, luzik bluzik i o to chyba chodzi. Kebap cena 20,- paskudna buła z zawartością TYLKO grubo krojonej twardej kapusty białej i niebieskiej, kilka mikroskopijnych kawałków, jakiegoś starego, wysuszonego mięsiwa oraz jakiś płyn, który przy zamawianiu zwano sosem! PASKUDNY!!! WYLĄDOWAŁ W KOSZU! Szkoda zdrowia na reklamacje na utarczki z takim nieodpowiedzialnym personelem, który bezczelnie serwuje takie paskudztwo. MASAKRA!

peny pasjans

10.08.2022
Nie zgadzam się (0)
Sklepów firmy PEPCO...
Sklepów firmy PEPCO w Bydgoszczy sporo. Czysto, schludnie i jak do tej pory bardzo uprzejmy, empatyczny personel np. Kruszwicka Zielone Arkady, Focus, Broniewskiego 4. Wzorowe załatwianie reklamacji to także ważna sprawa i jest zupełnym przeciwieństwem np. CCC, firmy, która bezczelnie sprzedaje towar z wadami ukrytymi i lekceważy totalnie prawo klienta do UCZCIWEJ REKLAMACJI! No cóż, nie ma tam ekskluzywnego towaru w oferowanej cenie bo takowy być nie może. Jednak na pewno jest pełnowartościowy i przydatny. Przereklamowane marki innych sklepów z "najwyższej półki" to w niejednym przypadku szmira, tandeta dla snobów. PEPCO oferuje także dobre, różnorodne jakościowo towary, szczególnie z bawełny i na pewno trafią w każdy gust. Ceny jak do tej pory i na obecne trudne czasy na pewno są satysfakcjonujące i uważam, że ta sieć na rynku się na pewno utrzyma ku zadowoleniu klienteli. Na pewno każdy niezależnie od wieku znajdzie tam cos ciekawego dla siebie.

peny pasjans

10.08.2022

PEPCO

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Popieram ten wpis...
Popieram ten wpis ponieważ miałam absolutnie taki sam przypadek z farbowaniem NA CZERWEONO nóg od tenisówek z CCC, które było na prawdę TRUDNO było domyć!!! CCC jak widać potrafi z klienta nawet ZROBIĆ BOCIANA:) "W CCC nie tylko w Bytomiu ale innych miastach również kupowałam jak w Totolotku, jak trafisz tak w butach pochodzisz. Najlepiej od razu nastawić się na "ryzyk fizyk" i jak "pudło" to licz się z tym kliencie, że do kosza wyrzucisz! CCC bowiem ma reklamacje swoich klientów tam gdzie słońce nie może dostarczyć swoich promyków. Kupiłam drogie tenisówki po każdorazowym założeniu skarpetek były zafarbowane tak jak tenisówki, nogi również. Reklamacja!? Jak zwykle nie uznana. Jedyne wyjście z mojego doświadczenia PIH." REKLAMACJĘ TAKŻE ODRZUCONO! ?

peny pasjans

20.05.2022

CCC

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Polecam CCC Bydgoszcz...
Polecam CCC Bydgoszcz Zielone Arkady! Zawsze empatycznie i profesjonalnie. Zachęcający i uczynny personel pięknego salony, szczególnie Pani Alicja. Co prawda jaka jakość obuwia to zostawiam każdemu do indywidualnej oceny. :)

peny pasjans

20.05.2022

CCC

Placówka

Nie zgadzam się (0)
NIE polecam zakupów...
NIE polecam zakupów CCC Focus! Personel ospały, bez empatii, leniwy trzeba prawie wymuszać nieodzowną pomoc. Błędne informacje. Zupełne przeciwieństwo CCC Zielone Arkady miło, sympatycznie i wszelka możliwa pomoc i uśmiech na co dzień.

peny pasjans

20.05.2022

CCC

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska 39

Nie zgadzam się (0)
Czysto, przestronnie, bardzo...
Czysto, przestronnie, bardzo miły i pomocny personel. Ceny ogólnie dosyć wysokie w porównaniu z pobliskimi licznymi marketami. Bardzo smaczne i najlepsze w okolicy wędliny oraz wyroby masarskie. Duży wybór różnorodnych świeżych mięs i garmażerki. Zbyt długie kolejki do działu mięsnego już na szczęście nie istnieją. Lubię robić zakupy w tym Intermache i często odwiedzam z przyjemnością, szczególnie dział mięsny!

peny pasjans

21.11.2017

Intermarche

Placówka

Bytom, Zabrzańska 31

Nie zgadzam się (0)
W CCC nie...
W CCC nie tylko w Bytomiu ale innych miastach również kupowałam jak w Totolotku, jak trafisz tak w butach pochodzisz. Najlepiej od razu nastawić się na "ryzyk fizyk" i jak "pudło" to licz się z tym kliencie, że do kosza wyrzucisz! CCC bowiem ma reklamacje swoich klientów tam gdzie słońce nie może dostarczyć swoich promyków. Kupiłam drogie tenisówki po każdorazowym założeniu skarpetek były zafarbowane tak jak tenisówki, nogi również. Reklamacja!? Jak zwykle nie uznana. Jedyne wyjście z mojego doświadczenia PIH. Nie darowałam zaniosłam dwukrotnie ubrane baleriny z odstającymi podeszwami, a górą idealną do PIH bowiem CCC i tym razem nie było zainteresowane fatalnym towarem, które wciska nie uznając reklamacji, wówczas dostałam zwrot gotówki. Reasumują kupuj tanio w promocji żeby nie żałować bo albo pochodzisz, albo szybko wyrzucisz, lub omijaj CCC szerokim łukiem. Innej opcji NIE ma!

peny pasjans

16.11.2017

CCC

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (0)
Dnia 14.11. br...
Dnia 14.11. br odebrałam okulary do czytania. Do tej pory nie mogę z nich korzystać bowiem jak oświadczają pracownicy salonu nie mają odpowiedniego etui na okulary!? Przy odbiorze nie zauważyłam, że pracownica wcisnęła je na siłę do pudełka co groziło uszkodzeniem okularów. Przy ponownej wizycie stwierdziłam bezsilność pracowników w tej kwestii, zaproponowano mi szukanie i kupno etui poza salonem!? Dla świętego spokoju- pomijam w tej sytuację całkowity brak profesjonalizmu co potwierdza również przypadkowo dwukrotnie robione badanie wzroku, które wykazały w odstępie 2 mcy duże różnice -próbowałam kupić etui we własnym zakresie. Niestety, w żadnym punkcie sprzedaży nie można dopasować tych okularów do etui! Reasumują moje okulary wykonane w fielmann nadają się jak na razie do wyrzucenia do kosza, bowiem nie mam możliwości noszenia ich bez uszkodzenia. Zgłosiłam problem na infolinię filmann jednak nie liczę już na pozytywne załatwienie problemu. Zobaczymy! Chcesz uniknąć stresu nie kupuj w fielmann!

peny pasjans

16.11.2017

Fielmann

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi