Opinie użytkownika (10)

Bardzo lubię odwiedzac...
Bardzo lubię odwiedzac stacje Circle K w Tarnobrzegu. Raz mialam okazję w Tarnowie i myślę, że się juz tu nie zatrzymam. W porównaniu do stacji w Tarnobrzegu, tu obsługa bardzo nie miła, kiedy zapytałam czy mogę do kawy mrozonej dolać inną kawę niż dedykowana, Pani w bardzo nie miły sposób odpowiedziała, ze chyba umiem czytać, ze mrozona to mrozona. Nigdzie nie mam takiego problemu, ale byłam pierwszy raz, wiec zapytałam. Więc poprosiłam Panią o kawę jaka chciałam i poprosiłam o nabicie kubka z lodem osobno, żebym mogla zapłacić osobno. Niestety Pani odpowiedziała, ze chyba sobie jaja robie. Więc grzecznie wytłumaczyłam, ze chce kupić kawe a kubek z lodem osobno. A to czy sobie przeleje to raczej nie wazne, przecież i tak zapłaciłam wiecej. Ostatecznie sie udalo ale nie polecam. Obsługa nie miła. Stan ogólny sali sprzedaży też nie był okej. Sklep nie był zatowarowany, byly dziury między produktami, Sklep nie wyglądał schludnie. Nie polecam

Cirillazx

19.06.2026

Circle K

Placówka

Tarnów, Klikowska 19

Nie zgadzam się (0)
Często bywam w...
Często bywam w Tarnobrzegu i zawsze odwiedzam tę stacje. Na tej stacji czuje się profesjonalnie obsłużona. Personel zawsze miły oraz uśmiechnięty. Kawa wyśmienita. Hot dogi, z punktu klienta robione dokladnie oraz higieniczne. Polecam tę stację. Duży plus daje, rozwniez aplikacja, w której mozna odbierać nagrody.

Cirillazx

19.06.2026

Circle K

Placówka

Tarnobrzeg, ul.Sienkiewicza 78

Nie zgadzam się (0)
Obsługa świetna! Pani,...
Obsługa świetna! Pani, która mnie obsługiwała starannie odpowiadała na każde pytania związane z materacami jak i stelażami. Od Pani, było czuć dobrą energię oraz, ze ma pojecie o czym opowiada. Widać było, ze Pani ma wiedzna temat produktów, które poleca. Jako, że nie mieszkam w Rzeszowie, Pani zaproponowała kontakt telefoniczny w razie pytań. Sklep zadbany. Jest możliwość testowania twardości materaców na miejscu, nawet Pani do tego zachęca, aby klient byl zadowolony z wyboru.

Cirillazx

19.06.2026

FDM Fabryka Dobrych Materacy

Placówka

Rzeszów, Okulickiego 20

Nie zgadzam się (0)
Często robie zakupy...
Często robie zakupy w sklepach A&K z reguły jestem zadowolona. Niestety dla tego punktu moge przyznać tylko opinie 2.5/5. Ceny niskie, sklep zatowarowany, ale niestety nie zawsze obsługa jest miła. Już kilka razy trafiłam na nie miłą obsługę przy ladzie mięsnej. Kilka razy robiłam większe zakupy przy ladzie mięsnej i niestety Panie, które mnie obsługiwały, mocno dawały do zrozumienia, że mają juz dość. Widziałam jak miedzy soba plotkują wskazując na klientów. Rozumiem, ze Panie są zmeczone, ponieważ jest ruch ale robiąc zakupy w takiej atmosferze, to nie są miłe zakupy.

Cirillazx

19.06.2026

A&K

Placówka

Mielec, Legionów 95

Nie zgadzam się (0)
Zawsze miła i...
Zawsze miła i pomocna obsługa. Bardzo często robię w tym sklepie zakupy. Panie zawsze uśmiechnięte, mają bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sklep wyglada schludnie. Ciuchy i produkty zawsze starannie ułożone. Półki zawsze zatowarowane do pełna. Produkty bardzo dobrej jakości, ceny niskie. Polecam.

Cirillazx

19.06.2026

Pepco

Placówka

Mielec, Biernackiego 2

Nie zgadzam się (0)
Obsługa zawsze pomocna....
Obsługa zawsze pomocna. Czystość drogerii oceniam na 5. Jednak często jest problem, że testery kosmetyków są zniszczone lub produkty, które są przeznaczone do sprzedaży są otwarte. Rozumiem, że pracownicy nie zawsze mają wpływ na takie sytuacje, dlatego myślę, że osoba kierującą tą drogeria powinna zainicjować dodatkowe zabezpieczenie dla testerów oraz produktów.

Cirillazx

19.06.2026

Rossmann

Placówka

Mielec, Biernackiego 2

Nie zgadzam się (0)
Personel miły oraz...
Personel miły oraz pomocny. Sklep czysty. Na ladzie mięsnej często widać przyschnięte już mięso oraz szynkę. Warzywa często przygnite. Długie oczekiwanie w kolejce, ponieważ otwarta jest tylko jedna kasa.

Cirillazx

07.06.2026

Delikatesy Centrum

Placówka

Mielec, ul. Biernackiego 2

Nie zgadzam się (0)
Zawsze miła obsługa,...
Zawsze miła obsługa, personel pomocny. Czystość sklepu zachowana. Sklep jest zatowarowany. Obsługa bardzo szybka. Żabka bierze udział w akcji "nie marnujemy", jest to dodatkowy atut, ponieważ jedzenie nie jest wyrzucane, a przecenione o 50%. Bardzo polecam zakupy w tej żabce.

Cirillazx

07.06.2026

Żabka

Placówka

Mielec, Biernackiego 2

Nie zgadzam się (0)
Czystość sklepu nie...
Czystość sklepu nie jest zachowana. Często półki są puste, brak zatowarowania. Trudny dostęp, do niektórych produktów przez palety rozstawione na środku alejek. Panie niestety nie są pomoce, kiedy zapytałam o dany towar Panie rozmawiały między sobą i jedna z Pań rzuciła odpychające "JAK NIE MA TAM TO NIE MA". Bardzo nieprzyjemne zakupy.

Cirillazx

07.06.2026

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Personel zawsze pomocny,...
Personel zawsze pomocny, gdy mam pytanie. Czystość zachowana na najwyższym poziomie. Półki zatowarowane.

Cirillazx

07.06.2026

LIDL

Placówka

Mielec, Jagiellończyka 19

Nie zgadzam się (0)