Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Cirillazx

Dotycząca firmy: A&K

Treść opinii: Często robie zakupy w sklepach A&K z reguły jestem zadowolona. Niestety dla tego punktu moge przyznać tylko opinie 2.5/5. Ceny niskie, sklep zatowarowany, ale niestety nie zawsze obsługa jest miła. Już kilka razy trafiłam na nie miłą obsługę przy ladzie mięsnej. Kilka razy robiłam większe zakupy przy ladzie mięsnej i niestety Panie, które mnie obsługiwały, mocno dawały do zrozumienia, że mają juz dość. Widziałam jak miedzy soba plotkują wskazując na klientów. Rozumiem, ze Panie są zmeczone, ponieważ jest ruch ale robiąc zakupy w takiej atmosferze, to nie są miłe zakupy.