Opinia użytkownika: Cirillazx
Dotycząca firmy: Circle K
Treść opinii: Bardzo lubię odwiedzac stacje Circle K w Tarnobrzegu. Raz mialam okazję w Tarnowie i myślę, że się juz tu nie zatrzymam. W porównaniu do stacji w Tarnobrzegu, tu obsługa bardzo nie miła, kiedy zapytałam czy mogę do kawy mrozonej dolać inną kawę niż dedykowana, Pani w bardzo nie miły sposób odpowiedziała, ze chyba umiem czytać, ze mrozona to mrozona. Nigdzie nie mam takiego problemu, ale byłam pierwszy raz, wiec zapytałam. Więc poprosiłam Panią o kawę jaka chciałam i poprosiłam o nabicie kubka z lodem osobno, żebym mogla zapłacić osobno. Niestety Pani odpowiedziała, ze chyba sobie jaja robie. Więc grzecznie wytłumaczyłam, ze chce kupić kawe a kubek z lodem osobno. A to czy sobie przeleje to raczej nie wazne, przecież i tak zapłaciłam wiecej. Ostatecznie sie udalo ale nie polecam. Obsługa nie miła. Stan ogólny sali sprzedaży też nie był okej. Sklep nie był zatowarowany, byly dziury między produktami, Sklep nie wyglądał schludnie. Nie polecam