Opinie użytkownika (7)

Nowoczesna poczta tylko...
Nowoczesna poczta tylko z nazwy, bo jakość obsługi pamięta najgorsze zamierzchłe czasy. Nie przyjęto ode mnie przesyłki, bo pani nie miała wydać reszty i powiedziała, że przecież nie będzie biegała rozmieniać pieniędzy. Otóż ja też nie będę biegała, tym bardziej, że taka sytuacja powtórzyła się już kilkakrotnie. Więcej nie będę już korzystać z ich usług. Punk brudny, klamki strach dotknąć. Naprawdę wizytówka firmy. Na pewno NIE POLECAM, a szkoda bo oferta fajna i konkurencyjna.

merylka

02.04.2014

InPost

Placówka

Włocławek, Polskiej Organizacji Wojskowej 8

Nie zgadzam się (0)
Jestem klientką citi...
Jestem klientką citi banku od samego początku. Uważam, że to żenujące, aby placówka nie podrzędnego bądź co bądź banku, wyglądała tak jak ta we Włocławku. Sprawdzałam czy dobrze trafiłam, bo nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam: obskurnie, brudno, jakaś umywalka i brudne naczynia za Panią w okienku, metraż 1x1, czegoś podobnego dawno nie spotkałam! Na domiar złego na potwierdzeniu wpłaty drukuje się jakaś dziwna nazwa (BOK BB??????). Nie byłam pewna czy pieniądze, które wpłacam naprawdę trafią na moje konto. Rozumiem, że Włocławek nie jest dużym miastem, ale placówka tego banku wygląda jak jakiś punkt skupu butelek, nikomu nie ujmując.

merylka

14.03.2013

Citi Handlowy

Placówka

Włocławek, 3 Maja

Nie zgadzam się (0)
Jak zwykle w...
Jak zwykle w godzinach popołudniowych była koszmarnie długa kolejka do kas. Były czynne tylko dwie, po prawie dwudziestu minutach została otwarta trzecia, ale dopiero wtedy, kiedy Pani skończyła obsługiwać klientów przy biurku z boku. Taka sytuacja zdarza się bardzo często w tej placówce, a tak naprawdę nie zdarzyło mi się nie stać tam w kolejce. To chyba dobrze, że jest tak dużo klientów, ale takie kolejki to przesada. Myślę, że należałoby pomyśleć o tym, żeby standardowo pracowało więcej kas, bo kolejki w tym oddziale są zawsze. Jak tylko mogę idę do innego oddziału, ale przecież nie o to chodzi. Natomiast jestem pod wrażeniem, bo pracownicy, mimo nieukrywanej irytacji klientów, zachowują zimną krew i uśmiech na twarzy. Poza tym, należałoby wreszcie zmienić podartą tapicerkę na fotelach i dokleić brakujące literki w nazwach stanowisk. Gdybym nie stała tyle czasu w kolejce, pewnie nie zdążyłabym zwrócić na to uwagi, a tak za każdym razem mnie to razi.

merylka

10.03.2013

Bank Millennium

Placówka

Włocławek, Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Od momentu otwarcia...
Od momentu otwarcia robię tam zakupy i choć wcześniej nie kupowałam w tej sieci, teraz zmieniłam zdanie i to wcale nie dlatego, że mam w miarę blisko. Nie przepadam za zakupami a tam lubię robić zakupy, większe i mniejsze. Jet tanio, czysto, wszystko jest na swoim miejscu, są ceny, nawet jak jest dużo klientów nie ma kolejek przy kasach, bo zaraz otwierają kolejną. Panie są uśmiechnięte i miłe. Nie jestem chyba w tej opinii odosobniona, bo klientów jest coraz więcej, a bywam tam o różnych porach. Oby tak dalej.

merylka

22.11.2012

Biedronka

Placówka

Zielona Góra, Szosa Kisielińska 22

Nie zgadzam się (0)
Zmieniałam lokal handlowy...
Zmieniałam lokal handlowy i co za tym idzie przepisywałam umowę na korzystanie z energii elektrycznej. mniej więcej po dwóch tygodniach nagle zostałam bez prądu w lokalu. Okazało się że są zaległości i energia została odcięta. Po dwóch tygodniach nie można mieć zaległości! na drugi dzień przyjechał bardzo miły Pan podłączył z powrotem, bo zaległości były poprzedniego najemcy. Pomyślałam sobie no zdarza się. Trochę nerwów, kilku straconych klientów ale zdarza się. Niestety to nie koniec tej przygody: za parę dni otrzymałam fakturę z obciążeniem za ponowne podłączenie. Dzwonię - raz Pani przełączyła, później następna Pani znowu przełączyła, skonsultowała się z Panem, zapytała drugiej Pani: sprawa będzie wyjaśniona. Cisza. Dzwonię drugi raz - podobnie jak poprzednio - no ale tym razem sukces: nie powinna Pani otrzymać tej Faktury, będzie korekta - korekty nie ma od dwóch miesięcy. Czekam, ale chyba będę musiał zadzwonić.

merylka

22.11.2012

Energa

Placówka

Włocławek, 3-go Maja

Nie zgadzam się (1)
Często kupuję leki...
Często kupuję leki w tej aptece JEST NAPRAWDĘ TANIO, owszem są długie kolejki, ale ludzie przyjeżdżają tam z całego miasta, pomimo tych kolejek personel jest miły i fachowy. Ostatnio kupowałam w innej aptece i wyraźnie poczułam różnicę, zarówno w cenie jak i w obsłudze (nie było nikogo a Pan i tak nie miał dla mnie czasu) - w Aspirynce zawsze można o wszystko zapytać nawet dwa razy POLECAM

merylka

22.11.2012

Apteka Aspirynka

Placówka

Włocławek, Ostrowska

Nie zgadzam się (0)
Placówka czynna od...
Placówka czynna od godz. 9:00, byłam punktualnie, wszystko już działało, były włączone komputery, Panie gotowe do pracy i uśmiechnięte. byłam przygotowana na to, że będę musiał zaczekać a tu taka miła niespodzianka. Sprawna i miła obsługa - jak zawsze zresztą. Korzystam z usług tego banku od kilkunastu lat (dawniej Bank Gdański) z różnych placówek, w różnych miastach i nie zdarzyło się, żebym była niezadowolona z jakości obsługi.

merylka

15.11.2012

Bank Millennium

Placówka

Włocławek, Warszawska 2/4/6

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi