Opinie użytkownika (9)

Ładny i przyjemy...
Ładny i przyjemy wystrój. Bardzo miła obsługa. W drzwiach przywitała Nas Pani mówiąc Dzień Dobry i zaprosła nas do stolika. Zapytała czy nie chceby czegoś do picia i zaproponowała przystawki. Przyniosła menu od razu. Pytałem o 3 różne pizze więc powiedziała krótko o wszystkich. Zamówienie było bardzo szybko zrealizowane. W trakcie posiłku zapytała czy smakuje i czy życzymy sobie jeszcze czegoś. Na koniec poprosiłem i fakture więc poinformowała mnie o tym, że będę musiał poczekać ok 5 minut. Fakture dostałem przed upływem tego czasu.

Qba

22.10.2008

Pizza Hut

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (19)
Jednostka Polbanku którą...
Jednostka Polbanku którą odwiedziłem zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i udzielaniem kredytów hipotecznych. Moja wizyta dotyczyła zasięgnięcia informacji na temat kredytu hipotecznego. Obsługiwała mnie Pani Agnieszka B. Elegancko ubrana kobieta w średnim wieku. Pani Agnieszka szczegółowo zbadała moją zdolność kredytową w frankach szwajcarskich i złotówkach. Pokazała różnice a także pokazała maksymalną kwotę która może mi zostać udzielona. DOkładnie pokazała różnice i obostrzenia, które bank wprowadził od momentu załamania giełdy. Poinformowała o niezbędnych dokumentach i doradziła termin ich złożenia a także uzgodniła termin następnego spotkania. Znalazła rozwiązania, które pomogą mi szybko dostać decyzje. Podzieliła się swoimi uwagami i kazała zwrócić uwagę na dokumenty, które sprzedajązy musi nam zapewnić. Opowiadała o tym jak to ona kupowała mieszkanie i co się z tym wiązało. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i ta Pani będzie prowadziła moj kredyt.

Qba

22.10.2008

Raiffeisen Polbank

Placówka

Wrocław, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 6

Nie zgadzam się (21)
Oddałem samochód do...
Oddałem samochód do przeglądu i do wymiany klocków hamulcowych. Pan z którym się umawiałem juz miał prztgotowany komplet dokumentów do mojego auta. Był bardzo miły i zaproponowął mi udanie się na balkon z którego mogłem obserwować postępy w przeglądzie i wymianie. Zaproponowął mi kawę. Zgłosiłem uwagę, że podczas ostatniej wymiany klocków w innym serwisie miałem problemy, gdyż mi się grzały i piszczały przy przychamowowaniu i nie wiem czy mi starych jakiś nie założylil. Pokazał mi komplet nowych które były montowane oraz stan starych po zdemontowaniu. Dodatkowo opowiedział mi o nowych modelach Chevroleta.

Qba

16.10.2008

Opel

Placówka

Wrocław, karkonoska 50

Nie zgadzam się (14)
Wybrałem sie na...
Wybrałem sie na zakupy z żoną. Szukaliśmy spodni dla mnie i sweterka i butów dla żony. W sklepie było bardzo mało klientów. Choć w sklepie spędziliśmy ok godziny to nikt sie nami nie zainteresował. Wielokrotnie szukaliśmy rozmiarów (gdyż nie znam dokładnie swojego) na zmianę z żoną biegaliśmy na sklep z przymierzalni w poszukiwaniu rozmiarów. Nikt nie zapytał czy czegoś szukamy. Znam bardzo dobrze standardy obsługi w sklepach Reserved, gdyż pracowałem w jednym ze sklepów dorywczo podczas studiów. Nikt nas nie przywitał i nie zaproponował pomocy. W przymierzalniach było brudno. Na sklepie naliczyłem 4 dziewczyny, które składały ubrania i stały rozmawiając za kasą. Byłem mocno zaskoczony ich postawą, gdyż pod samą kasą szukałem butów i dałem do zrozumienia, że nie potrafię znaleźć rozmiaru. Wiem dobrze, że powinny mi zaproponować nie tylko produkt, ale również dodatek do kupowanego towaru. W rezultacie kupiliśmy tylko dla żony sweter. Ja się nie zdecydowałem na nic gdyż nie znalazłem odpowiedniego rozmiaru.

Qba

09.10.2008

Reserved

Placówka

Wrocław, Czekoladowa 5-22, Kobierzyce

Nie zgadzam się (23)
Wizyta w banku...
Wizyta w banku dotyczyła obsługi konta kredytowego (kredytu gotówkowego) prowadzonego przez bank. Na koncie było zlecenie stałe comiesięcznego przelewu, które omyłkowo klient ustawił na 4 dni z rzędu a nie 4 miesiące, więc wybrałem się do banku chcąc odzyskać kwotę lub uzyskac karencję na spłacone już trzy miesiące. Doradca nie potrafiła udzielić mi informacji oraz wprowadzała mnie w błąd. Najpierw powiedziała, że muszę wybrać kwotę nadpłaty. W momencie kiedy chciałem wypłacić wyszło, że jednak pieniądze kapitalizują sie na wkładach. Na końcu stwierdziała, że karencja jest niemożliwa i nie można zawiesić na 3 miesiące zleceń a kwota kredytu zostanie skapitalizowana o wpłaconą kwotę. Poprosiłem więc o konsultacje z przełożoną i okazało się, że kwota nadpłaty zostanie policzona jako kwoty kolejnych przelewów i przez najbliższe 3 miesiące nie muszę się martwić o kredyt bo będzie automatycznie zaliczone. Pieniędzy też nie musiałem wypłacać a mój przyjazd był niepotrzebny. Zrobiłem nadaremnie ok 70 km tylko dlatego, że pani nie chciała udzielić mi informacji przez telefon i kazała przyjechać. Moim zdaniem nie znała jej i dziwi mnie, że się nie przygotowała do mojej wizyty.

Qba

30.09.2008

Raiffeisen Polbank

Placówka

Głogów, Grodzka 31

Nie zgadzam się (26)
Bardzo miła obsługa....
Bardzo miła obsługa. Dzisiaj Pan zapytał mnie czy nie pomóc mi w tankowaniu i czy nie uzupełnić płyny. Przy kasie też bardzo bardzo miło.

Qba

17.09.2008

ORLEN

Placówka

Wrocław, Grabiszyńska 187

Nie zgadzam się (20)
Zostaliśmy z żoną...
Zostaliśmy z żoną bardzo miło przyjęci. Pomimo późnej pory kelnerki były bardzo uprzejme i uśmiechnięte. Doradzały nam co możemy zamówić szczególnie tego wieczoru. W momencie kiedy Pani, która nas obsługiwała, schodziła ze zmiany, przyprowadziła dziewczynę, która przejęła nasz stolik i nas z nią zapoznała. Bardzo miła atmosfera.

Qba

11.09.2008

Pizza Hut

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (23)
Brak zainteresowania ze...
Brak zainteresowania ze strony obsługi. Pan, który mnie obsługiwał nie zaproponował mi dodatku, płynu do spryskiwaczy i nie wspomniał nawet o akcji promocyjnej z zegarkami. Wyglądał na bardzo znudzonego. Jak dla mnie fatalna obsługa. Oceniam na minus 2.

Qba

11.09.2008

ORLEN

Placówka

Trzebnica, Wrocławska 14

Nie zgadzam się (22)
Podczas tankowania nikt...
Podczas tankowania nikt nie zaproponował mi pomocy, choć byłem w garniturze i mógł zapytać czy pomóc żebym się nie pochlapał. Przy kasie Pani zaproponowała mi hot doga i opowiedziała o programie na tankowanie vervy i możliwości wygrania zegarka. Transakcja przebiegła sprawnie i szybko.

Qba

11.09.2008

ORLEN

Placówka

Wrocław, Grabiszyńska 187

Nie zgadzam się (16)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi