Opinie użytkownika (28)

Sobotnie popołudnie spędziłem...
Sobotnie popołudnie spędziłem ze znajomym w restauracji o nazwie Miasto88 w Mogilnie. Restauracja położona w centrum miasta, w parku, wśród zieleni. Choć wewnątrz było tylko kilka stolików, to restauracja dysponuje dużym ogródkiem zarówno ze stolikami dwu-osobowymi, jak i wieloosobowymi. Zamówiliśmy drinki i przekąski. Zamowienie trafiło do nas po około 10 minutach. W restauracji było czysto. Ceny są przystępne, a oferowane drinki przepyszne. Obsługa miła. Płatność kartą dostępna. Serdecznie polecam wizytę w tym miejscu.

PanPrawnik

23.06.2024

Miasto 88

Placówka

Mogilno, Wodna 1

Nie zgadzam się (0)
Stacja benzynowa Hil...
Stacja benzynowa Hil Gaz w Broniewicach została przeze mnie odwiedzona w sobotę 22 czerwca 2024 roku. Stacja oferuje dobrej jakości paliwo w cenach niższych niż te, które obowiązują np. na Bp czy Orlenie. Plac wokół dystrybutorów był czysty. Na sali sprzedaży również panował porządek. Bogaty asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Nie doszukałem się jednak hot-dogów. Obsługa była mila i uprzejma. Bezproblemowa płatność kartą. Polecam.

PanPrawnik

23.06.2024

Hil-Gaz

Placówka

Nie zgadzam się (0)
18 czerwca br....
18 czerwca br. udałem się do nowo otwartego sklepu LiQuido e-papierosy w Mogilnie, po części do mojego e-papierosa. Za ladą przywitała mnie młoda dziewczyna. Mimo jej młodego wieku, jej wiedza w temacie była duża. Obsługa była mila. Zostałem przywitany słowami "dzień dobry". W sklepie był porządek. Asortyment w gablotach był ułożony przejrzyście. Ceny były czytelne. Została mi zaproponowana karta stałego klienta. Zgodziłem się. Wszystko trwało kilka minut. Do lokalu można wejść z pupilem. Polecam ten sklep. Na plus - wiedza i kompetencje personelu. Mila i przyjazna obsługa. Duży asortyment. Na minus - brak uwag.

PanPrawnik

18.06.2024
Nie zgadzam się (0)
W poniedziałek 17...
W poniedziałek 17 czerwca 2024 roku udałem się ze znajomym do Restauracji Chata Wiejska w Kwieciszewie. Lokal położony przy głównej trasie Poznań - Inowrocław dysponował dużym parkingiem. Miejsca dla klientów zarówno wewnątrz jak i w ogródku. Zdecydowaliśmy się usiąść w środku. Wystrój zdecydowanie przypominał stara wiejska chatę. Z całokształtem nie komponował się jednak duży telewizor, na którym wyświetlany był serial dr house. Obsługa mogłaby tez zadbać o to, żeby na stolikach były czyste obrusy i nie walały się na nich resztki jedzenia. Dania w przystępnej cenie. Smakowo na czwórkę. Zje się i narzekać nie można. Porcje solidne. Na minus mała karta. Niezbyt duży wybór dań. Napoje niewymienione w karcie, zakamuflowane pod napisem "napoje - zimne / ciepłe". Brak podstawowych zup typu rosół, pomidorowa czy ogórkowa. Nie każdemu przypasują flaki, żurek czy czernina. Na plus szybka i miła obsługa. Największym jednak zaskoczeniem były kelnerka i kucharka, które z jedzeniem zrobionym w kubkach przywędrowały do pierwszego stolika przy telewizorze i jak gdyby nigdy nic, usiadły, zajadały i oglądały serial. Szacunek do klienta wymagałby, ażeby personel robił to co, do niego należy i przebywał na swoich stanowiskach pracy. Może wartoby usunąć telewizor i raczyć gości muzyka? Rady jak powyżej i koniecznie zadbać o większy porządek na stolikach.

PanPrawnik

18.06.2024

Chata Wiejska

Placówka

Kwieciszewo, Kwieciszewo 33

Nie zgadzam się (0)
Niedawno wykupiłem na...
Niedawno wykupiłem na stronie internetowej www.wypromowani.pl wzrost likę na moim fanpage. Niestety mimo opłaty za pakiet oraz usługę "błyskawicznej realizacji". Do dnia dzisiejszego usługa nie została zrealizowana. Szczerze nie polecam korzystania z usług tej firmy.

PanPrawnik

14.06.2024

www.wypromowani.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
6 czerwca musiał...
6 czerwca musiał udać się do apteki po zakup plastrów rozgrzewających. Jako, że przebywałem akurat w Gnieźnie, wybrałem aptekę Dom Leków. Kiedy wszedłem do apteki, nie było w niej innych klientów. W środku było czysto. Farmaceutka siedziała na taborecie pod ścianą i grzebała w telefonie komórkowym. Na mój widok telefon odłożyła i podeszła mnie obsłużyć. Była to miła kobieta, a obsługa przebiegła sprawnie. Odejmuję jedną gwiazdkę za korzystanie z telefonu w celach prywatnych. Budzi to u większości klientów niezbyt przyjemne emocje.

PanPrawnik

14.06.2024

Dom Leków

Placówka

Gniezno, Mieszka I 22

Nie zgadzam się (0)
9 czerwca wybrałem...
9 czerwca wybrałem się na wycieczkę do Powidza. Na deser postanowiliśmy wybrać się na lody do Lodorożka. Lodorożek to przyczepa gastronomiczna postawiona na prywatnym ogródku, w której można kupić lody, gofry, kawę lub coś innego. Przed przyczepą postawione jest kilka stolików. Ogólnie miejsce było czyste. Można było wejść na teren z psem. Lody w przystępnej cenie, a obsługa bardzo mila.

PanPrawnik

14.06.2024

Lodorożek

Placówka

Powidz, Bilskiego 6

Nie zgadzam się (0)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym udałem się do Hurtowni Kamil, znajdującej się w Mogilnie, celem zakupu worków na śmieci. Sklep ma bardzo stare wyposażenie. Nie wygląda zbyt estetycznie. Trudno się w nim odnaleźć. Po wybraniu potrzebnego produktu udałem się do kasy. Niestety zarówno ja, jak i osoba przede mną, musieliśmy poczekać, gdyż Pan sprzedawca rozmawiał sobie z kolegą przez telefon. Dawno nie zdarzyła mi się taka sytuacja podczas wizyty w sklepie. Zazwyczaj sprzedawcy kończą rozmowę, bądź ja przerywają, żeby klienta obsłużyć. Tutaj tak nie było, co w moim odczuciu jest brakiem szacunku dla klienta. Dlatego ocena tego miejsca nie może być wyższa.

PanPrawnik

14.06.2024

FHU "Kamil"

Placówka

Mogilno, 900-lecia 37

Nie zgadzam się (0)
W poniedziałek 10...
W poniedziałek 10 czerwca musiałem udać się do Szpitala w Mogilnie w celu wykonania zdjęcia w pracowni RTG. Do pracowni RENTGEN nie było kolejki. Jednak, aby dotrzeć do rejestracji musiałem poprosić o pomoc personel obecny w budynku, gdyż jak dla mnie oznaczenie drogi było słabe. Personel obsługujący rentgen był miły i uprzejmy. Zdjęcie wykonane było szybko. W pomieszczeniu, jak i na korytarzu było czysto. Na minus czas oczekiwania na wynik badania, który wynosi dwa dni, ale rozumiem że może to być niezależne od samego szpitala. Szpital mógłby mieć większy parking, gdyż o miejsce parkingowe w okolicach południa jest ciężko.

PanPrawnik

11.06.2024

Szpital Mogilno

Placówka

Mogilno, Kościuszki 6

Nie zgadzam się (0)
Prime video to...
Prime video to platforma streamingowa oferująca rozrywkę w postaci filmów i seriali. Na plus należy wskazać cenę abonamentu, który rocznie wynosi około 50 złotych. Niestety Prime video różni się od Netflixa czy HBO Max. Na minus zasługuje to, że nie wszystkie firmy i seriale obejrzymy tam w cenie abonamentu. Część wideo jest dodatkowo płatna - w formie wypożyczenia na 3 dni bądź wykupu. Z zaleceń - przemyśleć czy filmy z 2008 czy 2009 roku powinny być dodatkowo płatne oraz poprawić funkcjonowanie wyszukiwarki. Po wprowadzeniu ulepszeń i modyfikacji, a także być może zmiana abonamentu tak, aby wszystkie filmy i seriale były w jego cenie Prime video ma szanse stać się liderem w tej dziedzinie.

PanPrawnik

11.06.2024

Prime Video

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Do przychodni Salus...
Do przychodni Salus zapisałem się tydzień temu. Stało się tak za sprawą zmiany miejsca zamieszkania. Na samym początku nadmienię, że była to jedyna przychodnia, która zgodziła się przyjąć mnie jako nowego pacjenta. W rejestracji siedzą zawsze dwie panie. Jest z nimi dobry kontakt zarówno osobisty, jak i telefoniczny. Przebieg rejestracji przebiega szybko i bez zakłóceń. W przychodni jest czysto. Toaleta jest czysta. Gabinet lekarski również. Z lekarzami jest dobry kontakt. Są rzeczowi. Przed każdym gabinetem znajduje się monitor wskazujący na numer pacjenta, który wchodził będzie następny. Polecam korzystanie z usług tej przychodni. Z zaleceń - poprawa funkcjonowania monitorów z kolejnością wejścia do gabinetu lekarskiego. Oprócz tego, że oznaczony jest numer pacjenta będącego w gabinecie, należałoby wprowadzić oznaczenie numeru, który pacjent wejdzie następny.
Nie zgadzam się (0)
W sobotę 8...
W sobotę 8 czerwca pojechaliśmy do drogerii Rossman w celu zakupu prezentu na urodziny dla członka naszej rodziny. W sklepie było czysto. Na terenie sali można było spotkać pracownikow drogerii. Kasy samoobsługowe działały. Na plus należy wskazać dużą ilość promocji. Na dziale z perfumami, w większości przypadków dostępne były testery. Z moich obserwacji wynika, że obsługa klienta przy kasie odbywała się w sposób prawidłowy. Czas oczekiwania przy kasie nie był zbyt długi, ale tez w sklepie nie było zbyt wielu klientów. Polecam ze względu na duża ilość promocji i szeroką gamę dostępnych produktów.

PanPrawnik

11.06.2024

Rossmann

Placówka

Mogilno, Ogrodowa 3a

Nie zgadzam się (0)
W maju odwiedziła...
W maju odwiedziła mnie moja przyjaciółka. Wybraliśmy się razem na spacer po parku, który znajduje się w samym centrum miasta. Na obrzeżach parku znajduje się restauracja Miasto 88. Lokal nie jest zbyt duży, ale posiada również duży ogródek zewnętrzny. Obsługująca nas kelnerka swoją pracę wykonywała w sposób prawidłowy. Karty otrzymaliśmy szybko. Na zamówioną pizzę nie czekaliśmy zbyt długo. Niestety w celu uregulowania rachunku musiałem udać się do baru. Na plus możliwość wejścia do lokalu z psem. Na naszą prośbę otrzymaliśmy dla psów szynkę, za którą nic nie zapłaciliśmy. Serdecznie polecam to miejsce. Fajna okolica i smaczne jedzenie. Z zaleceń - popracować nad końcowa obsługa klienta tj. dostarczanie rachunków do stolika.

PanPrawnik

11.06.2024

Miasto 88

Placówka

Mogilno, Wodna 1

Nie zgadzam się (0)
Niespełna dwa tygodnie...
Niespełna dwa tygodnie temu zamówiliśmy ze znajomymi kebaby z baru Kebab Stop Mogilno. Niestety jedzenie okazało się totalną porażka. Jest to mały lokal prowadzony przez obcokrajowców. O ile wielkość lokalu nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, o tyle narodowość pracowników już tak. Bariera językowa objawiająca się niedostateczną znajomością języka polskiego skutkuje błędami w wydawanych zamówieniach. Po pierwsze otrzymujemy składniki, z których zrezygnowaliśmy, po drugie otrzymujemy całkowicie inne sosy niż te, które chcieliśmy. Czas obsługi był akceptowalny. Co do jakości jedzenia, to niestety mięso jest bardzo słabej jakość jeśli chodzi o wołowinę i przeciętne jeśli chodzi o kurczaka. W czasach, gdy ludzie zwracają uwagę na to co jedzą, możnaby pokusić się o mięso kratowe. Co raz więcej firm produkcyjnych oferuje tego typu produkty. Jeśli zaś chodzi o czas oczekiwania to był on przyzwoity i akceptowalny. Ceny, jak w większości tego typu lokali w okolicy. Panowie muszą przyłożyć się do nauki języka polskiego i przemyśleć możliwość wprowadzenia wyższej jakości produktów - w szczególności mięsa. Na ten moment nie polecam tego miejsca.

PanPrawnik

11.06.2024

Kebab Stop

Placówka

Mogilno, Plac Wolności 4

Nie zgadzam się (0)
Na stacji Orlen...
Na stacji Orlen tankuje moje auto bardzo często. Nie jest to duża stacja, ale zarówno na parkingu, jak i wewnątrz budynku panuje porządek. Toaleta podczas mojej wizyty była czysta. Na stacji działa również myjnia samochodowa, dostępny jest również odkurzacz i kompresor. Ceny na stacji akurat na tej stacji są przystępne, jednak w porównaniu do konkurencji np. stacji paliw Watis, znacznie wyższe. Obsługa na stacji jest miła. Za każdym razem otrzymuję propozycje skorzystania z oferty gastronomicznej. Jestem również pytany o aplikację. Jeśli chodzi o pozostały asortyment na stacji - to jak na każdej stacji, ceny są wysokie. Zakupów spożywczych wiec nie polecam.

PanPrawnik

11.06.2024

ORLEN

Placówka

Mogilno, Witosa 6

Nie zgadzam się (0)
Kilka dni temu...
Kilka dni temu miałem wybrałem się z kolegą na szybkie jedzenie do MC Donalda w Gnieźnie. Niestety tej wizyty nie będę milo wspominał. Brudne stoliki i resztki jedzenia pod stolami nie powinny mieć miejsca niezależnie od tego czy jest to restauracja czy bar fast-food. Podczas oczekiwania na zamówienie można było usłyszeć wymianę zdań miedzy managerem restauracji, a pracownikiem kompletującym zamówienia, co nie powinno mieć miejsca. W perspektywie czasu należy wskazać, że jakość obsługi w restauracji MC Donalds spadła. Co do cen - systematycznie rosną i za zwykły zestaw burger, kola i frytki, można zjeść porządne danie w restauracji. Niestety całokształt - czystość, ceny i wielkość porcji nie zachęca do ponownej wizyty w tych restauracjach. Nie polecam.

PanPrawnik

11.06.2024

McDonald's

Placówka

Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 32

Nie zgadzam się (0)
W pizzerii Abruzzo...
W pizzerii Abruzzo w ostatnim czasie zdarzyło mi się zamawiać dwa razy. Za pierwszym razem została zamówiona pizza z dowozem, zaś za drugim razem kebab z odbiorem własnym. Za pierwszym razem czas dowozu wydłużył się z 45 minut do ponad 1,5 godziny. Ponadto pizza na pizzy był składni, który zgodnie z ustaleniami podczas rozmowy, mial być usunięty. Za drugim razem, po przyjeździe do domu i rozpoczęciu konsumpcji, okazało się że osoba przygotowująca dla nas dania pomyliła sosy. Z opcji dowozu w tej pizzerii korzysta bardzo dużo osób z Mogilna i okolic. Nie jest to jednak usprawiedliwieniem dla popełniania błędów w zakresie składników przygotowywanych dań. Zalecam większą dokładność i skrupulatność w tym zakresie. Co do kontaktu telefonicznego podczas składania zamówienia - wszystko ok. Nie mam zastrzeżeń.

PanPrawnik

10.06.2024

Abruzzo

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Do sklepu Trafika...
Do sklepu Trafika od dłuższego już czasu wybieram się po zakup liquidow do mojego e-papierosa. W sklepie dostępny jest także szeroki wybor alkoholu i możliwość zagrania w gry lotto. Nie jest to duży sklep, większość to waru znajduje się za ladą i podanego go sprzedawca. Przy każdej wizycie w sklepie obecny był tylko jeden pracownik. Pracownicy sklepu wykonują swoją prace prawidłowo. Ich kontakt z klientem jest dobry. Są życzliwi. Duży plus za to, że do sklepu można wejść z psem. Ceny w sklepie są przystępne. Jeśli chodzi o liquidy do e-papierosów ceny są porównywalne do innych sklepów. Jeśli zaś chodzi o piwa i inny alkohol, ceny są nieco wyższe niż w marketach i porównywalne do innych sklepów specjalizujących się w sprzedaży alkoholu. W sklepie było czysto.

PanPrawnik

10.06.2024

TRAFIKA - wyroby tytoniowe

Placówka

Mogilno, Jagiełły 2

Nie zgadzam się (0)
Polski Sklep w...
Polski Sklep w miejscowości Wylatowo, jest najbliższym sklepem w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Często podjeżdżam tam po zakupy, gdy zwyczajnie zapomnę czegoś kupić lub gdy w domu czegoś zabraknie. Sklep jest czynny od poniedziałku do niedzieli. Niestety jest to zbyt mały sklep, w stosunku do ilości asortymentu jaki posiada. Miedzy regalami trzeba się dosłownie przeciskać. Gdyby zakupy miała robić tam większą ilość osób na raz, byłoby z tym ciężko. Ma się wrażenie, ze w sklepie - poprzez ilość towaru - panuje chaos. Ilość towaru jest tak duża, że ciasto i inne słodkości leżą w lodowce z alkoholem. Na duży plus trzeba wskazać personel. Jest on bardzo miły, przyjazny i otwarty na klienta - czego nie spotyka się w dużych marketach. Zadziwiająca jest także ilość personelu, przeważnie obsługują dwie kasjerki, nawet gdy w kolejce są tylko dwie osoby. Na minus należy też wskazać ceny, które są zdecydowanie wyższe niż w dużych dyskontach. Polecam na małe, szybkie zakupy. Na te większe radzę wybrać inny sklep.

PanPrawnik

10.06.2024

SKLEP POLSKI

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Od dawna jestem...
Od dawna jestem użytkownikiem platform streamingowych takich jak HBO Max, Netflix czy Prime Video. Wcześniej byłem zadowolony z dostępności filmów i seriali na HBO Max. Niestety w ostatnim czasie HBO Max znacznie zwolniło z dodawaniem nowości na swojej platformie. W mojej ocenie zdecydowanie zostaje z tylu za Netfliksem, który robi to (wprowadza nowości) systematycznie i w znacznie większej ilości. Jeśli zaś chodzi o cenę za usługę, to zdecydowanym liderem jest Prime Video.

PanPrawnik

10.06.2024
Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi