Opinie użytkownika (6)

Od jakiegoś czasu...
Od jakiegoś czasu uwielbiam te markę i bywam tak często jak pozwala mi na to czas i przypływ gotówki. Najczęściej kupuję koszulki bo jest wyjątkowo duży wybór i przystępna cena oraz spodnie i szorty. W sklepach jest ostatnio wyjątkowo dużo towaru. Zachęcam do odwiedzania nie tylko części damskiej. Dział męski też ma wiele nowości. Ostatnio troszkę się zawiodłam Dziewczynę z obsługi poprosiłem o pomoc w szukaniu rozmiaru to powiedziała " nie ma, no chyba że tam gdzieś z tyłu.." pomógł dopiero chłopak z kasy, który od razu sprawdził w bazie towar i udzielił odpowiedzi. Jak na prawie pusty sklep to takie trochę średnie zachowanie ekspedientki

Klient_h2Pm1

16.03.2023

Reserved

Placówka

Kraków, Zakopiańska 62

Nie zgadzam się (0)
Taki trochę dla...
Taki trochę dla mnie nie po drodze. Wszystko jak to w tej sieci. Tyle że zła byłam bo pan ochroniarz nie umiał odpowiedzieć dzień dobry ani do widzenia...no ale to już nie jest wina tego sklepu....widocznie miał pan zły dzień

Klient_h2Pm1

16.03.2023

Rossmann

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Stacja Circle K...
Stacja Circle K przy al. Powstańców 17. Odwiedziłem ją jadąc na zakupy do galerii Bonarka. Odbiór tej stacji dla mnie jest negatywny, zatankowałem paliwo, nikt nie podszedł nie zainteresował się, często tankuje na stacjach BP, Orlen i często podchodzi pracownik i proponuje pomoc w zatankowaniu, tu tego nie było. Atmosfera zdecydowanie nie zachęca do zakupów, trudno dojrzeć uśmiech u pracowników stacji, toaleta zamknięta, trzeba prosić pracownika o otwarcie. Zdecydowanie nie polecam tej stacji.

Klient_h2Pm1

16.03.2023

ORLEN

Placówka

Kraków, al. Powstańców Wielkopolskich 17

Nie zgadzam się (0)
Przed sklepem czysto,...
Przed sklepem czysto, sklep również czysty, dużo owoców i warzyw. Ekspedientka miła po zapytaniu gdzie jest mleko pokierowała mnie, brak bułek ciemnych, zachlapany kawomat, dużo klientów, Kosz pusty, podłoga jak i cały sklep czyste. Półki pełne towaru. Jestem klientem wielu sieci i zauważyłem że w innych punktach polecają dodatkowe produkty, tutaj tego nie było, nie wiem czy w każdej sieci powinno to być, Ogólne wrażenie o sklepie dobre.

Klient_h2Pm1

09.03.2023

Żabka

Placówka

Kraków, Kalinowe 12c

Nie zgadzam się (0)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym odwiedziłem sklep Biedronka przy ulicy Spółdzielczej 1 w Nowym Brzesku. Pierwsze co zauważyłem to przepełniony kosz na śmieci przy wejściu. Sklep słabo zaopatrzony, chyba w trakcie dostawy, bo w kilku miejscach stały palety utrudniające przejście, zakupy. Bardzo mało personelu, zabiegany, nie interesuję się klientem, gdy zapytałem o produkt pracownik odpowiedział mi od niechcenia. Przy kasach obsługa automatyczna bez zaangażowania. Ogólne wrażenie słabe, widziałem już kilka sklepów tej sieci, ten zdecydowanie oceniam na minus, nie polecam.

Klient_h2Pm1

09.03.2023

Biedronka

Placówka

Nowe Brzesko, Spółdzielcza 1

Nie zgadzam się (0)
W dniu 09.03.2023...
W dniu 09.03.2023 odwiedziłem sklep spożywczy Żabka przy ulicy Dąbskiej 20 Sklep dobrze zlokalizowany w środku nowego osiedla, widoczny z ulicy. Przed sklepem porządek, żadnych śmieci, po wejściu kasjerka przywitała mnie słowami Dzień dobry, miło się uśmiechnęła, zrobiło to na mnie pozytywne wrażenie. W sklepie dużo towaru, ładny, zadbany warzywniak, jakość owoców i warzywna na dobrym poziomie, trochę wysokie ceny, banan 7,99 nie jest to cena konkurencyjna w biedronce jest po 6.99. Zapytałem kasjerki gdzie znajdę mleko, od razu się zaangażowała, wyszła z za kasy żeby wskazać mi miejsce. Gdy podszedłem do kasy zapłacić, szybko skasowała produkty, zapytała o aplikację, widać było że jest to dla niej ważne, bo gdy powiedziałem że nie mam, próbowała mnie namówić, zaproponowała jeszcze kawę, wydała paragon i się pożegnała słowami dowidzenia. Zdecydowanie polecam ten sklep, porządek i miła obsługa.

Klient_h2Pm1

09.03.2023

Żabka

Placówka

Kraków, Dąbska 20A

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi