Opinie użytkownika (5)

Korzystam, jestem bardzo...
Korzystam, jestem bardzo zadowolona. Szybko i sprawnie.

Klient_gyCZf

05.03.2024

InPost

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Byłam na mammografii....
Byłam na mammografii. Szybko, sprawnie, czysto, obsługa bardzo miła.

Klient_gyCZf

14.02.2024

LUX MED

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ostatnia moja wizyta...
Ostatnia moja wizyta w Castoramie, szybka co prawda ale satysfakcjonująca. Robocza kurtka zakupiona, nie było rozmiaru na wieszaku ale pracownik sam podszedł i zapytał czy może w czymś pomóc. Szybko zlokalizował konkretny rozmiar, podał z uśmiechem na twarzy. Brak kolejek do kasy samoobsługowe to duży plus, do kas stacjonarnych po kilka osób. Obsługa bardzo zaskoczyła mnie na duży plus. Mimo dużej powierzchni sklepu pracownik odpowiada w jakiej alejce znajdę dany asortyment. Towary wyeksponowane na półkach, brak palet pozostawionych na środku sklepu to też plus. Czysto na sali sprzedażowej jak również w toalecie. Polecam.

Klient_gyCZf

20.11.2023

Castorama

Placówka

Wrocław, Graniczna 2a

Nie zgadzam się (0)
Weszłam przez przypadek...
Weszłam przez przypadek do tej sieci. Asortyment na półkach bardzo okrojony, sklep sprawia wrażenie zaniedbanego. Lada mięsna nie zachęca do zakupów, mięso obsuszone tj wędliny. Panie z obsługi niby miłe tylko cóż z tego skoro niewiele po polsku mówią, do tego słaba jakość znajomości asortymentu który sprzedają.

Klient_gyCZf

12.11.2023

PSS Społem

Placówka

Wrocław, Kraszewskiego 21

Nie zgadzam się (0)
Korzystam z usług...
Korzystam z usług Tuldentu we Wrocławiu. Placówka bardzo przyjemna, zadbana w każdym aspekcie. Panie na recepcji sympatyczne, empatyczne i bardzo pomocne. Lekarze profesjonalni, bardzo kontaktowi, mówiący pacjentowi co robią, bardzo dbają o komfort psychiczny pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Klient_gyCZf

12.11.2023

Tulident

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi