Opinie użytkownika (21)

Kebab sam w...
Kebab sam w sobie jak na swoją cenę jest okej. Ciepły, zwierze surówki, oraz tortiia. Mięso to słynna kula mocy i nie jest ona zbytnio smaczna. Ze zewnątrz lokal słabo widoczny, w środku nie jest zadbany i czuć w nim uciążliwy zapach tłuszczu. Obsługa słabo rozumie nasz Polski język, i mają problemy z liczeniem naszych pieniędzy.

Kamileq

07.02.2024

Döner Kebab

Placówka

Gdynia, Boh. Monte Cassino 42

Nie zgadzam się (0)
Sklep marki Rossmann...
Sklep marki Rossmann jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sklepów z kosmetykami, perfumami, itd. w Polsce. Jest też jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów w różnoraki asortyment nie tylko kosmetyczny, ale także spożywczy lub przemysłowy. Możemy tam zakupić produkty spożywcze takie jak: rożnego rodzaju batoniki, żelki, gumy do żucia, kremy, musy czy inne przekąski słodkie lub słone. Sklep jest monitorowany, schludny w środku, oraz zadbany. Obsługa jest miła oraz pomocna, a stanowisko obsługi wygląda schludnie.

Kamileq

07.02.2024

Rossmann

Placówka

Grudziądz, Chełmińska 4

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw w...
Stacja paliw w moim mieście to lotos, a wiec najczęściej właśnie na niej tankuje swoje pojazdy. Z zewnątrz stacja prezentuje się schludnie, w środku już trochę przestarzale aczkolwiek dalej dobrze. Ceny paliw są na ten moment znośne, asortyment jest spory aczkolwiek ceny produktów są z kosmosu, tak jak na każdej stacji benzynowej. Obsługa jest miła oraz pomocna przy np: tankowaniu.

Kamileq

06.02.2024

LOTOS

Placówka

Grudziądz, Chełmińska 117

Nie zgadzam się (0)
W tym sklepie...
W tym sklepie jest sporo ciekawych produktów, jednakże w bardzo wysokiej cenie. Czystość w środku jest zachowana na dobrym poziomie oraz towaru na półkach nie brakuje. Obsługa jest miła oraz pomocna, aczkolwiek minusem tego sklepu jest okolica w którym się on znajduje.

Kamileq

06.02.2024

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Byłem dzisiaj w...
Byłem dzisiaj w sklepie Dino i pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że w asortymencie było do wyboru świeże pieczywo. Co jakiś czas też można tam spotkać promocje na różne produkty które są dobrej jakości. Sklep ten wyróżnia się też tym że są tam dobre ceny, napewno mniejsze za niektóre produkty aniżeli w innych supermarketach. Obsługa jest miła pomocna oraz stanowisko przy kasie jest zadbane.

Kamileq

06.02.2024

dino - supermarket

Placówka

Nowogród Bobrzański, Wiejska 1

Nie zgadzam się (0)
Sklep żabka jest...
Sklep żabka jest jednym z największych sieci sklepów osiedlowych w Polsce. Sklep ten jest zadbany z zewnątrz jak i wewnątrz. Towaru na półkach nie brakuje a czystość w środku jest zachowana na dobrym poziomie. Obsługa jest miła, pomocna oraz uprzejma. Jednym z minusów są ceny które są trochę za wysokie.

Kamileq

05.02.2024

Żabka

Placówka

Grudziądz, Wybickiego 29/2

Nie zgadzam się (0)
Jedzenie w KFC...
Jedzenie w KFC można zaliczyć do tych smaczniejszych i na oko „zdrowszych”, są bardziej wartościowe. Czas obsługi zazwyczaj jest szybki, do 10 minut przy średnim ruchu. Obsługa jest miła, pomocna i poleca inne produkty. Ceny są zdecydowanie za wysokie, ale może to dobrze, bo jakby były niższe to częściej bym wpadał i wydawał pieniądze 😆.

Kamileq

03.02.2024

KFC

Placówka

Kraków, Galeria Krakowska 3 piętro

Nie zgadzam się (0)
Sklep po prostu...
Sklep po prostu świetny! Duży wybór w asortymencie, zazwyczaj miła obsługa, jakość także na poziomie. Jednym z minusów są wysokie ceny, oraz częste braki w magazynach. Sklep schludny i zadbany, obsługa pomocna i kompetentna.

Kamileq

03.02.2024

KFD

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bywałem w tym...
Bywałem w tym sklepie wiele razy, czy to po suplementy, czy po żywność dietetyczna. Sam sklep jest zadbany w środku jak i na zewnątrz, pani za kasą jest bardzo miła i pomocna. Ceny są niestety bardzo duże, a i okazało się że ich produkty zawierają szkodliwe substancje w składzie. Mam teraz mieszane uczucia co do tej marki, i zapewne więcej nie zrobie tam zakupów.

Kamileq

03.02.2024

SFD

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep osiedlowy...
Ten sklep osiedlowy zazwyczaj jest zadbany z zewnątrz jak i wewnątrz. Minusem tego miejsca jest napewno mały asortyment, niemiły zapach w środku oraz obecność tak zwanych „żuli” w obrębie sklepu, którzy spożywają alkochol. Ceny zawyżone, nawet po 50-60 groszy więcej niż w supermarketach, oraz często już po terminie. Obsługa jest zazwyczaj miła, aczkolwiek nieprzesadnie sympatyczna.

Kamileq

03.02.2024

ABC

Placówka

Grudziądz, Kujawska 24

Nie zgadzam się (0)
Sklep ten jest...
Sklep ten jest chyba najpopularniejszy ze wszystkich osiedlowych „sklepików” w Polsce. Zawsze jest tam sporo pełnowartościowych i smacznych produktów lub przekąsek. Jednakże ceny są z kosmosu i mało kto może sobie często pozwolić na zakupy w tym sklepie, obsługa zazwyczaj jest miła, aczkolwiek zdążają się tam niemile odzywki czy brak pomocy.

Kamileq

01.02.2024

Żabka

Placówka

Grudziądz, Wybickiego 29/2

Nie zgadzam się (0)
Sklep sam w...
Sklep sam w sobie zadbany z zewnątrz jak i wewnątrz. Asortyment w miarę spory, ceny niestety są nieco wyższe niż w super marketach, natomiast największy minus to obsługa. Ostatnio zostałem bardzo niemile obsłużony w tym sklepie, brak pomocy ze strony sprzedawczyni, oraz denerwujące pytanie „mogę być winna grosika?”.

Kamileq

01.02.2024

Groszek

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jedzenie samo w...
Jedzenie samo w sobie jest dobre, świeże dodatki jak na przykład sałata, pomidor, ogórek czy cebulka. Jednakże wiele do życzenia zostawia mięso, a szczególnie jego skład… Ceny są strasznie wysokie a czas oczekiwania przekracza czasem nawet 15 minut, co nie zgrywa się z nazywaniem tego „fast food-em”.

Kamileq

01.02.2024

McDonald's

Placówka

Grudziądz, Józefa Włodka 13

Nie zgadzam się (0)
Kawa w sama...
Kawa w sama sobie dobra, świeżo mielona, oraz ozdobiona spienionym mlekiem czy cynamonem, lub innymi dodatkami. Jednakże wiele do życzenia zostawia cena… Jest ona delikatnie za wysoka i na to chciałbym aby zwrócono uwagę.

Kamileq

01.02.2024

Starbucks

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sam kebab smaczny,...
Sam kebab smaczny, świeże warzywa, dobrej jakości tortiia/pita, mięso to zazwyczaj „kula mocy”, czyli mielonka z przyprawami. Wiele do życzenia zostawia cena oraz czas oczekiwania, te dwa argumenty przekonują mnie na ocenę trzy i pół gwiazdki.

Kamileq

01.02.2024

Berlin Kebab

Placówka

Gdańsk, Al Jana Pawła II 16

Nie zgadzam się (0)
Dino to najlepszy...
Dino to najlepszy super market, jest tam spory lecz jeszcze na mój gust niepełny asortyment. Ceny są przystępne, jakość produktów w porządku a obsługa w miarę pomocna i miła.

Kamileq

01.02.2024
Nie zgadzam się (0)
W biedronce szanuje...
W biedronce szanuje to że mamy tam dużo asortymentu, czyli spory wybór. Kiedy ostatnio byłem w tym supermarkecie zostałem mile obsłużony, oraz życzono mi miłego dnia. Bardzo dobry sklep!

Kamileq

01.02.2024

Biedronka

Placówka

Biskupiec, Plażowa 2

Nie zgadzam się (0)
Nowo otwarta biedronka...
Nowo otwarta biedronka w Kisielicach jest czysta, schludna, obsługa na dziale mięsnym jak i przy kasie jest miła i pomocna. W środku nie nosi się przykry zapach, jak i dookoła sklepu lub na elewacji jest czysto. Ceny takie jak wszędzie, mogłyby być nieco mniejsze, ale No cóż. Jedyny minus jest taki że przy kasie nie wydają tzw. „grosika” trochę nie miłe. @kamilkrol902@gmail.com

Kamileq

11.01.2024

Biedronka

Placówka

Grudziądz, Chełmińska 44

Nie zgadzam się (0)
Na stacji paliw...
Na stacji paliw lotos w Kisielicach, możemy pochwalić się bardzo miłymi pracownikami. Na mojej ostatniej wizycie tam, pan kasjer podarował mi brakujące 10 groszy. Innym razem pomógł zatankować, przy kasie zaproponował hot-doga i był przy tym bardzo uprzejmy. Wewnątrz budynku jest czysto, schludnie, oraz nie ma przykrych zapachów. @kamilkrol902@gmail.com

Kamileq

11.01.2024

LOTOS

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Biedronka to sieć...
Biedronka to sieć supermarketów o bardzo dużym asortymencie spożywczym, ale także przemysłowym. Sam budynek jest zadbany, świeżo po remoncie, logistyka sklepu jest przejrzysta, a czystość i zapach w środku jest odpowiedni. W tym sklepie kupimy min: artykuły spożywcze (pieczywo, warzywa, owoce, słodycze, alkohole, przekąski słone i słodkie, gotowe obiady czy suplementy diety), oraz przemysłowe (środki czystości, ubrania, narzędzia, kosmetyki, porcelanę, szkło czy rożnego rodzaju gadżety). Ostateczną oceną dla sklepu według mojej opinii jest 3.5 gwiazdki, ponieważ są też minusy tj: długie kolejki, brak wydawanego „grosika” przy kasie czy częsty brak danych produktów na półkach.

Kamileq

08.01.2024

Biedronka

Placówka

Grudziądz, Chełmińska 44

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi