Opinie użytkownika (9)

Bardzo dobrze. Na...
Bardzo dobrze. Na plus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. Na minus: wygląd miejsca obsługi.

Zdzislaw

30.06.2016

Virgin Mobile

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Na...
Bardzo dobrze. Na plus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Zdzislaw

30.06.2016

Play

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie. Na...
Tak sobie. Na plus: oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi.

Zdzislaw

30.06.2016

UPC

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Robię w tym...
Robię w tym markecie regularnie zakupy i generalnie sobie chwalę szczególnie wybór towaru i ceny. Ale, bardzo ale to bardzo często brak poprawnego oznakowania ceny. Szczególnie gdy towary są do siebie bardzo zbliżone (papier toaletowy, płyny do prania, płukania, zmywania, masła itp) można się naszukać do upadłego. Literki małe, etykieta właściwa dla produktu który bierzemy z półki w drugim końcu półki, informacja o cenie za kilogram czy litr często niewłaściwa - problem z mnożeniem? - dlaczego tam jest taki bałagan/? naprawdę nie idzie tego uporządkować? Stoisko warzywne to już jest po prostu horror.

Zdzislaw

19.02.2011

Auchan

Placówka

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Nie zgadzam się (1)
Jest dla mnie...
Jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe dlaczego sukienka na manekinie jest niedostępna dla klienta. Rozmiar 36 był wystawiony na manekinie. Inne rozmiary były dostępne, więc w normalnym sklepie pani by zamieniła w około 1,5 minuty rozmiary i zaoferowała do sprzedaży, a tu nie. Proszę czekać do środy do zmiany wystawy? Poza tym panie bardzo miłe. Taka sama sytuacja i w Auchan i w Alfa Centrum.

Zdzislaw

19.02.2011

Camaieu

Placówka

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Nie zgadzam się (3)
Firma od lat...
Firma od lat sprawuje się bardzo dobrze. Serwisuje juz drugie auto i jak dotychczas nie mam większych zastrzeżeń. Ceny są dość wysokie ale jak na serwis marki to nie jest żle. Jeden podstawowy mankament powtarzający się praktycznie za każdym razem to przesunięcie czasowe odbioru auta po przeglądzie.

Zdzislaw

05.02.2011

Carter

Placówka

Gdańsk, Grunwaldzka

Nie zgadzam się (1)
Wszystko OK tylko...
Wszystko OK tylko dlaczego tak długo trzeba czekać! Albo za mało personelu albo organizacja pracy jest niewłaściwa. Kelnerki widać że latają jak w ukropie a czas oczekiwania i tak za długi.Pizza lekko za zimna (nie zimna żeby było jasne!). Napoje serwowane w przyjemny sposób. Desery bardzo smaczne. Cały asortyment nie do sprawdzenia w czasie jednej wizyty.

Zdzislaw

05.02.2011

Pizza Hut

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Jak zwykle poszukiwania...
Jak zwykle poszukiwania obsługi, ale krótkie. No i absolutnie obłęd w oczach ochrony, Ci faceci są gorsi od J. Mania prześladowcza. Zawsze czuję się jak złodziej. Czy oni nie mogą robić tego w sposób bardziej dyskretny? Takie nachalne zaglądanie każdemu klientowi w każdą paczke nawet jesli jest ona orginalnie zamknieta ma się nijak do uprzejmej obsługi klienta.

Zdzislaw

03.07.2010

Media Markt

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 309

Nie zgadzam się (16)
Miły lokal, dobra...
Miły lokal, dobra i szybka obsługa, czysto, posiłki obfite, bardzo bogaty zestaw dostepnych dań, zróżnicowane menu, zawsze świeży, ceny rozsądne. Mnóstwo zieleni, miły taras w okresie letnim, z dala od miejskiego zgiełku, dostępny parking.

Zdzislaw

15.05.2009

Checz Rybacka Restauracja

Placówka

Borowo, Jeziorna 2

Nie zgadzam się (25)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi