Opinie użytkownika (6)

Obsługa nie pozwoliła...
Obsługa nie pozwoliła mi się długo "błąkać" samej po sklepie, Pan szybko podszedł i zapytała jak pomóc. Był kompetentny i pomocny. W sklepie było czysto.

Wiolaola

07.02.2023

RTV EURO AGD

Placówka

Kraków, Galeria Kazimierz - Centrum Handlowe

Nie zgadzam się (0)
Nikogo nie było...
Nikogo nie było przy kasie, działały tylko kasy samoobsługowe, towar na półkach dostępny, na nabiale dużo przeterminowanych produktów, Owoce i warzywa w trakcie towarowania.

Wiolaola

07.02.2023

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Szybka obsługa, na...
Szybka obsługa, na powitanie Pani od razu pokierowała mnie do odpowiedniego stanowiska. Pan który mnie obsługiwał był bardzo zaangażowany w moja sprawę.

Wiolaola

02.02.2023
Nie zgadzam się (0)
Na wejściu zaskoczyły...
Na wejściu zaskoczyły mnie brudne koszyki zakupowe. Duży wybór produktów, lecz były dziury towarowe głównie na nabiale, pozytywnym aspektem były owoce i warzywa wysokiej jakości. Niestety obsługa pozostawiła wiele do życzenia. Pani zamiast zająć się obsługą klientów rozmawiała przez słuchawkę z koleżanką z pracy. Pani nie zwracała na mnie uwagi, trzy razy musiałam poprosić o papierosy zanim zareagowała.

Wiolaola

31.01.2023

LIDL

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa nierzetelna, nie...
Obsługa nierzetelna, nie pomaga rozwiązać problemu, wymijająco odpowiada na moje pytania. Jakość świadczony dla mnie usług jest niesatysfakcjonująca w porównaniu do Firmy Play do której mam zamiar w najbliższym czasie przenieść siebie i swoich najbliższych.

Wiolaola

31.01.2023

T-Mobile

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Sklep przejrzysty, czysty,...
Sklep przejrzysty, czysty, towar równomiernie porozkładany na półkach. Okolica sklepu zadbana. Kasjer uprzemy, zaoponował dodatkowe produkty. Bardzo przyjemna atmosfera panował na sklepie, inni Pracownicy chętnie pomogli mi znaleźć odpowiednie produkty.

Wiolaola

31.01.2023

Żabka

Placówka

Kraków, ul. Armii Krajowej 97/3

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi