Opinie użytkownika (5)

Personel pomocny i...
Personel pomocny i uprzejmy. W sklepie czysto i schludnie. Dostępny asortyment z najnowszej gazetki a przy sklepie widać plakat z okazjami tygodnia. Asortyment w sklepie uzupełniony, produkty z aktualną datą przydatności a przy każdym widnieje aktualna cena. Personel zapytany o lokalizację jednego z produktów chętnie pomaga w jego znalezieniu. Przy kasie czas oczekiwania jest dość krótki, obsługa pyta o aplikację.

OlesyaVasylyk_14eE

19.05.2024

LIDL

Placówka

Kraków, Wielicka 83

Nie zgadzam się (0)
W lokalu czysto...
W lokalu czysto i schludnie, obsługa często dezynfekuje puste stoliki i dba o czystość przy koszach do segregacji śmieci. Personel uprzejmy i pomocny przy zamówieniu pyta o aplikację oraz przy wyborze opcji przyniesienia do stolika, przynosi zamówienie bardzo szybko. Na ekranach w lokalu wyświetlają się aktualne oferty i menu dostępne dla danej godziny. Czas obsługi na prawdę szybki a ceny i oferta bardzo zachęcająca.

OlesyaVasylyk_14eE

19.05.2024

McDonald's

Placówka

Kraków, Bora Komorowskiego 33

Nie zgadzam się (0)
Personel sklepu pomocny...
Personel sklepu pomocny i uprzejmy, zaproponował przynieść z magazynu produkt, który nie był dostępny w sklepie. W samym sklepie i przymierzalniach czysto, ubrania na stołach co jakiś czas układa personel. Asortyment szeroki zarówno na dziale damskim, męskim i dziecięcym, produkty zazwyczaj w pełnej rozmiarówce. Czas obsługi w miarę szybki, w przypadku dużej kolejki personel odsyła do kasy innego działu gdzie kolejka jest dużo mniejsza lub w całe jej nie ma. Przy samej kasie również czysto, obsługa proponuje papierową torbę oraz pyta o aplikację na której elektrycznie zapisywane są paragony.

OlesyaVasylyk_14eE

19.05.2024

Zara

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Na ekranie sklepowej...
Na ekranie sklepowej witryny wyświetlają się aktualne promocje a przy wejściu dostępne są aktualne gazetki. Sklep dobrze wyposażony i czysty, obsługa bardzo pomocna, wyciągnęła niedostępny na półce odcień produktu i od razu uzupełniła pozostałe brakujące odcienie. Panie ekspedientki chętnie pomagają w doborze produktów. Natomiast przy kasie obsługa pyta o aplikację oraz przedstawia klientom zalety jej posiadania.

OlesyaVasylyk_14eE

19.05.2024

Rossmann

Placówka

Kraków, Wysłuchów 41

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, ulotki...
Sklep czysty, ulotki z aktualnymi promocjami wywieszone na witrynie. Wszystkie produkty na półkach uzupełnione i z aktualną datą przydatności. Obsługa uprzejma, Pani zapytała o aplikację oraz zaproponowała produkty promocyjne.

OlesyaVasylyk_14eE

19.05.2024

Żabka

Placówka

Kraków, Kordiana 64

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi