Opinie użytkownika (7)

Sklep Sezam to...
Sklep Sezam to bardzo przyjemne miejsce na zakupy. Obsługa jest miła i jest tam bardzo rodzinna atmosfera. Osoby siedzące przy kasie, lub na dziale mięsnym zawsze witają klientów z "Dzień dobry", często inicjują też krótką rozmowę, co jest bardzo miłe. Niestety asortyment jest dużo droższy niż w większych supermarketach ale ilość produktów jest zadowalająca.

Małgorzata

02.11.2022

Sezam

Placówka

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 14

Nie zgadzam się (0)
Niestety nie jestem...
Niestety nie jestem zadowolona z obsługi w TUI. Weszłam tam tylko na chwilę dzień przed wylotem bo chciałam zapytać o kilka szczegółów. Niestety Pan obsługujący mnie w ogóle nie był mną zainteresowany. W trakcie odpowiadania mi na pytania, sprawdzał coś w internecie i zajmował się całkowicie czymś innym. Wszystkie odpowiedzi były bardzo krótkie "mhm", "tak", "nie. Co sprawiło, że wyszłam stamtąd bardzo szybko nie otrzymując odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Sama podróż z TUI była w miarę w porządku. Niestety komunikacja w trakcie urlopu z TUI bardzo utrudniała wiele rzeczy. Pani dostępna była tylko przez godzinę każdego dnia, co w przypadku problemu z transportem, który nas spotkał w późnijeszych godzinach było bardzo uciążliwe, ponieważ nikt nie był w stanie nam pomóc.

Małgorzata

02.11.2022

TUI

Placówka

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 14

Nie zgadzam się (0)
W trakcie zamawiania...
W trakcie zamawiania produktu wybrałam nieodpowiedni kolor. Zadzwoniłam na infolinię w celu poprawy zamówienia. Pani po drugiej stronie telefonu była bardzo nieuprzejma i dawała mi odczuć, że nie jestem mile "słyszana". Miałam ochotę usunąć zamówienie. Przyznaję jednak dwie gwiazdki ze względu na asortyment sklepu, który jest bardzo szeroki. Strona internetowa również jest bardzo intuicyjna i zakupy przez nią nie stanowią większego problemu. Mimo wszystko nie zrobię ponownie zakupów w tym sklepie ze względu na niezadowolenie ze świadczonej obsługi klienta.

Małgorzata

02.11.2022

Eurofirany

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Cinema City niestety...
Cinema City niestety nie zachwyciło mnie. Na salach kinowych jest bardzo zimno, a dżwięk reklam jest zdecydowanie za głośny. Obsługa w kinie jest niewystarczająca i musiałam bardzo długo czekać aż zostanę obsłużona. Sama obsługa bardzo przyjemna szczególnie na kasie oraz barze. Osoby stojące przy bramce wejściowej na sale kinowe nie były zainteresowane klientami, a raczej byli zajęci rozmowami ze sobą. Sala kinowa również nie była posprzątana.

Małgorzata

28.10.2022

Cinema City

Placówka

Warszawa, Powsińska 31

Nie zgadzam się (0)
Hebe jest jedną...
Hebe jest jedną z najbardziej przystępnych i przyjaznych klientowi drogerii. Asortyment jest bardzo szeroki obejmujący także dermokosmetyki - normalnie występujące tylko w aptekach. Obsługa jest bardzo pomocna. W sklepie zostałam przywitana przez kilka pań sprzedających oraz zapytana czy potrzebuję pomocy. Sklep również był utrzymany w czystości, a ceny produktów były bardzo zachęcające.

Małgorzata

27.10.2022

Hebe

Placówka

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 23

Nie zgadzam się (0)
Żabka niestety nie...
Żabka niestety nie spełniła moich oczekiwań. Przede wszystkim obsługa jest tutaj słabym punktem. Osoba sprzedająca była ciągle na zapleczu. Sama musiałam ją zawołać, żeby mieć możliwośc zapłaty za produkty. Sprzedająca była również nieuprzejma. Nie usłyszałam "dzień dobry" ani "dziękuję", co w takich placówkach powinno być standardem. Sam sklep był czysty i widać, że niedawno sprzątany. Asortyment jak na tak mały skelp jest również zadowalający. Dodatkowym minusem są bardzo wysokie ceny produktów.

Małgorzata

27.10.2022

Żabka

Placówka

Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 24

Nie zgadzam się (0)
Sklep Lidl wypada...
Sklep Lidl wypada bardzo dobrze na tle innych supermarketów. Pomimo dużej ilości klientów, sklep jest zawsze sprzątnięty, a produkty uporządkowane. Również asortyment sklepu jest dużo szerszy niż w innych miejsach co daje klientowi możliwość wyboru najlepszych i najbardziej dopasowanych do jego potrzeb produktów. Kolejnym plusem jest obsługa przy kasach samoobsługowych, czego często brakuje w innych sklepach. Sama obsługa jest zawsze miła oraz chętna do pomocy.

Małgorzata

27.10.2022

LIDL

Placówka

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 29E

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi