TUI

(3.91)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (192 z 287)

Wczoraj odbyłem rozmowę...
Wczoraj odbyłem rozmowę telefoniczną ze specjalistą ds. turystyki Panią xyz, rozmowa dotyczyła umówienia szczegółów oferty imprezy wakacyjnej, która ma być zorganizowana w czerwcu 2023 roku, dla dwóch osób w Hiszpanii. Pani od początku wzbudziła moje zaufanie poprzez rzetelne przygotowanie. Zadawała trafne pytania, tj. Kiedy chciałbym wyjechać na wakacje, jakie są moje preferencje dot. hotelu jak i lokalizacji w której będę odpoczywać, a także zadbała o szczegóły pytając, czy preferuje mieć hotel daleko, czy blisko od miasta. Z szczegółów które interesują turystę najbardziej tj. hotel i destynacja, przeszliśmy do detali dotyczących kwestii transportu i wyboru linii lotniczych. Wiedza Pani xyz, także w tym aspekcie była duża, ponieważ przedstawiła mi różnicę pomiędzy liniami lotniczymi, a także ofertą dodatkowego bagażu. Podczas całej rozmowy czułem zdrową presję od przedstawiciela Tui do skorzystania właśnie z ich oferty. Jeśli chodzi o koszt oferty uważam za optymalny. Jedynym aspektem, który znacząco wpłynął na jakość rozmowy był złej jakości mikrofon, który psuł nieskazitelne wrażenie rozmowy.

Klient_ak5Cb

18.01.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Niestety nie jestem...
Niestety nie jestem zadowolona z obsługi w TUI. Weszłam tam tylko na chwilę dzień przed wylotem bo chciałam zapytać o kilka szczegółów. Niestety Pan obsługujący mnie w ogóle nie był mną zainteresowany. W trakcie odpowiadania mi na pytania, sprawdzał coś w internecie i zajmował się całkowicie czymś innym. Wszystkie odpowiedzi były bardzo krótkie "mhm", "tak", "nie. Co sprawiło, że wyszłam stamtąd bardzo szybko nie otrzymując odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Sama podróż z TUI była w miarę w porządku. Niestety komunikacja w trakcie urlopu z TUI bardzo utrudniała wiele rzeczy. Pani dostępna była tylko przez godzinę każdego dnia, co w przypadku problemu z transportem, który nas spotkał w późnijeszych godzinach było bardzo uciążliwe, ponieważ nikt nie był w stanie nam pomóc.

Małgorzata

02.11.2022

Placówka

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 14

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze oceniam...
Bardzo dobrze oceniam organizację w biurze TUI. Wszystko załatwialiśmy on-line, najpierw przez stronę, następnie przez aplikację. Wszystkie informacje i dokumenty w jednym miejscu, logistycznie pełen profesjonalizm - od transferu na i z lotniska, przez opiekę rezydentki, która udzieliła kilku cennych porad i wskazała ciekawe kierunki, po całościowy efekt, dobrą cenę i korzystne warunki. Jedyny mały minus za ceny wycieczek fakultatywnych - są absolutnie zaporowe, przynajmniej te w Turcji. Lokalne biura podróży (są również takie prowadzone przez Polaków) maja te same oferty i ten sam standard za połowę ceny.

Klientka_wro

05.09.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W katowicach w...
W katowicach w GK (galeria katowicka) nie miła obsługa

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry kontakt...
Bardzo dobry kontakt z biurem. Starali się przy doborze ofert.

Klient_Bg3V

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
miła obsługa
miła obsługa

Bogusław_48

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
3 gwiazdki za...
3 gwiazdki za przystępne ceny. Reszta gwiazdek stracona za doliczanie do ceny wycieczki kosztu transferu. Transfer nie adekwatny do informacji w ofercie (25 minut oddalony hotel od lotniska, transfer trwał ponad półtorej godziny). nachalne przekonywanie na zakup wizy przy stoisku Tui drożej niż normalna cena na lotnisku. Bardzo drogie wycieczki fakultatywne. Bardzo jestem niezadowolony z obsługi w biurze, gdzie Pani bez informowania doliczyła dodatkowe koszty bez ko sultowanoa : wysokie ubezpieczenie, płatne miejsca w samolocie, transfer.

Klient_qspY

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobre oferty
Dobre oferty

Tredzio

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam bardzo szybka...
Polecam bardzo szybka realizacja wyjazdu i fachowe doradztwo.

Iwona_839

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tui jest teraz...
Tui jest teraz prawdopodobnie największym biurem podróży w Polsce. Pomimo tak wielu utrudnień i obostrzeń wynikających z trwającej pandemii COVID-19, Tui potrafi zorganizować wakacje w bardzo sprawny sposób. W wiadomościach e-mail dotyczących szczegółów podróży i wymaganych dokumentów znalazłem wyczerpujące informacje. Dzięki temu cała podróż odbyła się bez przykrych niespodzianek.

Klient_s0tz

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super
Super

Niezweryfikowany Klient_wJrX

21.12.2021

Placówka

Poznań, Dąbrowskiego 7

Nie zgadzam się (0)
Super biuro podróży,...
Super biuro podróży, wszystko zaplanowane od A do Z. Łatwy kontakt z obsługą przez czat 24h, jedyny minus to ograniczona możliwość wystawienia opinii na temat hotelu w którym się było. Dostajemy jedynie maila który kieruje nas na stronę aby dodać opinie, niestety taki mail do mnie nie dotarł, nie zaproponowali aby wysłać go jeszcze raz tylko dostałam link do zewnętrznej strony aby napisać opinie.

Klient_P7PN

06.10.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W biurze pytałam...
W biurze pytałam o wszystkie dostępne wycieczki do Grecji. Pani wydrukowała mi najlepsze oferty, porównała je i pomogła wybrać najlepszą. Mam dobre wrażenia po wizycie w biurze Tui, było warto właśnie do niego się zgłosić.

Niezweryfikowany Klient_dt9K

02.06.2020

Placówka

Toruń, Most Pauliński 3

Nie zgadzam się (0)
Na reklamację odpowiedz...
Na reklamację odpowiedz nijaka ,brak możliwości odwołania nigdy więcej tui

Niezweryfikowany Klient_lGsu

15.01.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Po przylocie nie...
Po przylocie nie zostałem poinformowany, że mamy podróżować do hotelu z osobami, które mają przylecieć innym samolotem. Tę informację uzyskałem dopytując się po 20 minutowym oczekiwaniu i przy braku informacji ,kiedy ten drugi samolot wyląduje, pojechaliśmy taksówką na własny koszt. Myślę,że oszczędzanie 25 euro przy ogólnym wysokim koszcie wycieczki jest praktyką naganną. Nie dostałem również info o jutrzejszym transferze na lotnisko. Przekazała mi ją przypadkowo spotkana w lobby hotelu uprzejma reprezentantka angielskiego TUI, a potwierdziłem w centrum serwisowym w Polsce. Myślę, że brak tej informacji w hotelu nie jest właściwym standardem obsługi.

Niezweryfikowany Klient_KIJJ

29.08.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
krótko: zlożyłam reklamację....
krótko: zlożyłam reklamację. w odpowiedzi dostałam maila z informacjami które nie dotyczy bezpośrednio przedmiotu reklamacji. gdy odpowiedziałam na maila okazało się, że jest ustawiony tak by nie przyjmować korespondencji spoza firmy tui. słabe to mało powiedziane. na każdym kroku i linii same wtopy.

zarejestrowany-uzytkownik

21.06.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Korzystałam z biura...
Korzystałam z biura podróży TUI nie jednokrotnie i zawsze bylam zadowolona. Dobra organizacja, ciekawe wycieczki organizowane na miejscu, ośrodkach. Polecam najlepiej samemu wyszukiwać oferty.

j.manczak

07.04.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Skorzystałam z usług...
Skorzystałam z usług biura turystycznego TUI i jestem bardzo zadowolona. Obsługa w salonie bardzo pomocna, wszystko dokładnie wyjaśnione. Panie pomagały również telefonicznie w razie problemów. Oferta cenowa dostosowana do moich wymagań.

Kinga_319

06.03.2018

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 2

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłem w zeszłym...
Odwiedziłem w zeszłym roku biuro turystyczne TUI, ponieważ zbliżał się mój długo oczekiwany urlop i szukałem ciekawej oferty na egzotyczną podróż. Wahałem się pomiędzy wyjazdem do Kenii lub do południowo-wschodniej Azji. Obsługująca mnie Pani nie zdążyła dokładnie zbadać moich potrzeb, pytała o trywialne rzeczy (czy potrzebuję internet w hotelu), po czym zaczęła przedstawiać oferty. Pokazała 3 losowe wycieczki do Kenii. Nie zobaczyłem propozycji z Azji, nie zdążyłem dowiedzieć się o szczegółach programu i już zaczynałem być namawiany na podpisanie umowy. Po mojej pierwszej obiekcji rozmowa przerodziła się w chaos. Doradca gubiła się w ofertach, nie potrafiła dostosować programu, naciskała na pierwszą, losowo wybraną wycieczkę.Całej sytuacji przyglądał się (widać na oko bardziej doświadczony doradca) i nie zareagował, nie pomógł. Wyszedłem z biura i skorzystałem z konkurencji, której nie zależało na sprzedaży byle czego na pierwszym spotkaniu.

KRZYSZTOF_1934

10.01.2018

Placówka

Poznań, Abpa. A. Baraniaka 8

Nie zgadzam się (0)
Obsługa posiada szeroką...
Obsługa posiada szeroką wiedzę w zakresie oferowanych usług, kierunków podróży i propozycji wycieczek fakultatywnych, w biurze panuje miła atmosfera. Dostaliśmy szeroki wachlarz ofert spośród których wybraliśmy swoją wycieczkę. Pani, z którą rozmawialiśmy opowiedziała nam o każdym z interesujących nas kierunków i dała katalogi. Jednak pojawiło się kilka nieścisłości jak to, że o opłacie klimatycznej i dodatkowo płatnych napojach do kolacji dowiedzieliśmy się dopiero na miejscu. Obsługa nie potrafiła też jednoznacznie wskazać najbardziej korzystnej oferty wynajęcia samochodu. Całość rezerwacji przebiegła szybko i sprawnie, do samego wylotu byliśmy w kontakcie z obsługą biura, która przekazywała nam wszelkie niezbędne informacje dotyczące wycieczki.

Małgorzata_2607

07.09.2017

Placówka

Wrocław, Pl. Dominikański 3

Nie zgadzam się (0)

TUI

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizuje wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskuje zaufanie milionów Klientów na całym świecie. Posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbają o Klienta w miejscu wypoczynku.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż TUI?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Wczoraj odbyłem rozmowę...
Wczoraj odbyłem rozmowę telefoniczną ze specjalistą ds. turystyki Panią xyz, rozmowa dotyczyła umówienia szczegółów oferty imprezy wakacyjnej, która ma być zorganizowana w czerwcu 2023 roku, dla dwóch osób w Hiszpanii. Pani od początku wzbudziła moje zaufanie poprzez rzetelne przygotowanie. Zadawała trafne pytania, tj. Kiedy chciałbym wyjechać na wakacje, jakie są moje preferencje dot. hotelu jak i lokalizacji w której będę odpoczywać, a także zadbała o szczegóły pytając, czy preferuje mieć hotel daleko, czy blisko od miasta. Z szczegółów które interesują turystę najbardziej tj. hotel i destynacja, przeszliśmy do detali dotyczących kwestii transportu i wyboru linii lotniczych. Wiedza Pani xyz, także w tym aspekcie była duża, ponieważ przedstawiła mi różnicę pomiędzy liniami lotniczymi, a także ofertą dodatkowego bagażu. Podczas całej rozmowy czułem zdrową presję od przedstawiciela Tui do skorzystania właśnie z ich oferty. Jeśli chodzi o koszt oferty uważam za optymalny. Jedynym aspektem, który znacząco wpłynął na jakość rozmowy był złej jakości mikrofon, który psuł nieskazitelne wrażenie rozmowy.