Opinie użytkownika (4)

Kompetentny pracownik starał...
Kompetentny pracownik starał się doradzić i dobrać produkt i system finansowania, a także wskazać dogodną formę dostawy.

Klient_fHUsC

16.08.2022

Black Red White

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W sklepie przyzwoity...
W sklepie przyzwoity standard obsługi. Pracownicy z łatwością kierowali do właściwych alejek i wskazywali dokładne miejsce położenia produktu. Następnie proponowali dalszą pomoc. Kasa samoobsługowa działała sprawnie jednak w razie problemu trzeba było odczekać swoje, aż pojawi się pracownik. Następny etap pomocy sprawny.

Klient_fHUsC

02.08.2022

Biedronka

Placówka

Rybnik, Sybiraków 15

Nie zgadzam się (0)
W sklepie przyzwoity...
W sklepie przyzwoity standard obsługi, jednak pracowników mogłoby być więcej, gdyż zdarzały się spore kolejki. Poza tym obsługa zdecydowanie na plus. Pracownicy na pytania odpowiadali rzeczowo, kierowali do właściwych alejek i wskazywali dokładne miejsce położenia produktu. Następnie proponowali dalszą pomoc. Kasa samoobsługowa działała sprawnie i nie było potrzeby skorzystania z obsługi personelu.

Klient_fHUsC

02.08.2022

Auchan

Placówka

Gliwice, Rybnicka 207

Nie zgadzam się (0)
Na stacji benzynowej...
Na stacji benzynowej wysoki standard obsługi. Przy dystrybutorze niezwłocznie pojawił się pracownik proponując pomoc w zatankowaniu pojazdu, podając informacje niezbędne do uiszczenia płatności. W środku pracownik udzielił niezbędnych informacji umożliwiających skorzystanie z kuponu rabatowego, a następnie zaproponował skorzystanie z dodatkowego produktu tj. napoju oraz hot-doga. Z wypłaceniem reszty nie było jakiejkolwiek trudności. Podsumowując obsługa szybka i sprawna.

Klient_fHUsC

02.08.2022

ORLEN

Placówka

Knurów, 1 Maja 9

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi