Opinie użytkownika (4)

Na samym wejściu...
Na samym wejściu do sklepu można było zaobserwować chaos panujący w sklepie. Na dziale owocowo-warzywnym pozostawione puste kartony, niektóre owoce nie nadawały się do sprzedaży, na pieczywie wiele braków, bałagan w koszach. Ciężko było w nich cokolwiek znaleźć. Poprosiłam jedną Panią z obsługi o pomoc w znalezieniu kapsułek do prania które były w promocji. Uzyskałam odpowiedź że powinny być w drugiej alejce ale nie określiła konkretnego miejsca. Przy kasie samoobsługowej brak pracownika, dość długo musiałam czekać na pomoc. Natomiast Pani która podeszła była dość mało sympatyczna.

Klient_XXBaQ

24.01.2023

Biedronka

Placówka

Mysłowice, Wielka Skotnica 31

Nie zgadzam się (0)
Przyszłam po odbiór...
Przyszłam po odbiór paczki. Pan za kasą dopiero się uczył i poinformował mnie abym chwilę zaczekała gdyż musi poprosić koleżankę. Po przyjściu drugiego pracownika poproszono mnie o kod odbioru i numer przesyłki. Za kilku minutach dostałam paczkę. Pani podziękowała i zaproponowała produkty do zakupu na stacji.

Klient_XXBaQ

24.01.2023

ORLEN

Placówka

Mysłowice, Katowicka 77

Nie zgadzam się (0)
Odniosłam wrażenie że...
Odniosłam wrażenie że kasjer nie był zbyt zainteresowany moją obecnością, przy zapytaniu gdzie znajdę napoje Oshee uzyskałam mało dokładną odpowiedź, która wcale nie przybliżyła szansy znalezienia produktu. Przy kasie padło pytanie o aplikację ale nie polecono dodatkowych produktów.

Klient_XXBaQ

24.01.2023

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo profesjonalna obsługa,...
Bardzo profesjonalna obsługa, pracownik poproszony o pomoc w celu doradzenia produktu, zrobił to z uśmiechem na twarzy i bez problemu podszedł żeby udzielić pomocy. Doradzał z zaangażowaniem. Przy kasie polecono produkty dodatkowe, pracownik również był uśmiechnięty, podziękował za zakupy i zaprosił do ponownego przyjścia.

Klient_XXBaQ

24.01.2023

Rossmann

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi