Opinie użytkownika (2)

Sklep bardzo dobrze...
Sklep bardzo dobrze zatowarowany, przestronny, asortyment na półkach wyeksponowany w sposób estetyczny. Obsługa kasowa bardzo przyjazna - pani kasjera życzliwa, pomogła w odnalezieniu kuponu w aplikacji Żabki. Biorąc pod uwagę inne punkty tej sieci handlowej, odwiedzony przeze mnie sklep wyróżniał się jakością obsługi oraz wyglądem i oferta.

KatarzynaMotyka_9JNo

29.05.2026

Żabka

Placówka

Warszawa, Wrzesińska 4

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w banku...
Wizyta w banku przebiegła pomyślnie. Czas oczekiwania w kolejce wyniósł 2 minuty (sprawny system numerkowy). Obsługa kasowa sprawna, choc pracownik okienka używał dość potocznego języka, co nie do końca pasuje do branży finansowej dlatego 4 zamiast 5 ciu gwiazdek. Niemniej jednak sprawa, z którą się zgłosiłam została załatwiona szybko i bezproblemowo dlatego ogólnie jestem zadowolona z wizyty w banku

KatarzynaMotyka_9JNo

29.05.2026

PKO BP

Placówka

Nie zgadzam się (0)