Opinia użytkownika: KatarzynaMotyka_9JNo
Dotycząca firmy: Rossmann
Treść opinii: Odwiedziłam sklep Rossmann przy ul. Targowa w Warszawie w dn. 19.06.2026. Celem mojej wizyty był zakup kremu i farby do włosów. Artykuły były wyeksponowane na półkach w sposób atrakcyjny dla Klienta. Dokoła panował porządek. Nie mogłam znaleźć kremu którego szukałam i podeszłam do pracownicy która w tym czasie wykładała towar w innej alejce. Po moim pytaniu o lokalizację kosmetyku oderwała się od swoich czynności (z uśmiechem na twarzy) i przeszła ze mną przez sklep aby wskazać dokładnie gdzie znajduje się produkt którego szukam. Było to bardzo miłe że strony tej pracownicy, zwłaszcza, że była zajęta innymi obowiaązkami. Podczas obsługi kasowej obsługiwała mnie inna Pani. Była równie uprzejma. Na koniec transakcji zaproponowała mi zakup kosmetyków w promocji, które były wyeksponowane przy kasie. Nie skorzystałam, ponieważ nie potrzebowałam. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty w tym sklepie Rossmann.