Opinie użytkownika (6)

Na sklepie jest...
Na sklepie jest czysto. Poza tym obsługa bardzo niemiła, niekompetentna i opryskliwa. Czas obsługi jest dosyć szybki. Ceny bardzo wysokie, a jakość np. hotdogów bardzo słaba. Bardzo często zdarza się trafić na przeterminowany produkt.

Jakub20

30.03.2024

Superac

Placówka

Sieradz, Aleja Pokoju 1A

Nie zgadzam się (0)
Sklep zawsze bardzo...
Sklep zawsze bardzo dobrze zaopatrzony. Prezencja sklepu też jest dobra, praktycznie zawsze jest czysto. Personel jest pomocny, znają się na produktach, które sprzedają i są bardzo mili. Bardzo szybki czas obsługi.

Jakub20

26.03.2024

Rossmann

Placówka

Sieradz, Aleja Pokoju 15

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest zawsze...
Sklep jest zawsze czysty, czasami tylko niektóre półki zastawione paletami z towarem. Ekspedientki bardzo pomocne, potrafią doradzić i są bardzo sympatyczne. W zwykły dzień roboczy można zrobić bardzo szybko zakupy. Produkty zawsze w dacie.

Jakub20

20.03.2024

dino - supermarket

Placówka

Sieradz, Widawska 1A

Nie zgadzam się (0)
Niestety ale sklep...
Niestety ale sklep nie spełnił moich oczekiwań. Przede wszystkim sklep w czasie moich zakupów był zablokowany towarem, obsługa często niemiła, w kolejce można spędzać długie godziny i przede wszystkim często jest brudno na sklepie.

Jakub20

14.03.2024

Biedronka

Placówka

Sieradz, Składowa 1A

Nie zgadzam się (0)
Sklep "Żabka" zasługuje...
Sklep "Żabka" zasługuje na najwyższe pochwały. Jego czystość, uprzejma obsługa i szybka obsługa sprawiają, że zakupy są przyjemnością. Wybór produktów jest szeroki, a ich jakość bez zarzutu. To miejsce, które zawsze polecam znajomym.

Jakub20

14.03.2024

Żabka

Placówka

Sieradz, Polna 11B

Nie zgadzam się (0)
Personel bardzo przyjazny,...
Personel bardzo przyjazny, grono osób, które pomaga w wyborze produktów. Znają jakość oraz sprzedawane produkty. Personel bardzo uprzejmy. Bardzo szybki i krótki czas obsługi. Wygląd sklepów oceniam pozytywnie. Na minus niestety oferta produktów, ponieważ często nie ma starszych zamienników czy urządzeń.

Jakub20

14.03.2024

Media Expert

Placówka

Sieradz, Wojska Polskiego 11

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi