Opinie użytkownika (176)

Miałam przyjemność wczoraj...
Miałam przyjemność wczoraj udać się do teatru polskiego na sztukę "czego nie widać". Teatr mieści się w centrum miasta, jest do niego dobry dojazd. Przed teatrem znajduje się duży parking dzięki czemu nie ma problemów z parkowaniem. Obsługa teatru była bardzo sympatyczna i kompetentna. gra aktorów fenomenalna a spektakl bardzo śmieszny. fotele na widowni są wygodne a akustyka dobra. W teatrze było czysto. jedynie bilety mógłby być nice tańsze.

Agnieszka_3050

09.11.2012

Teatr Polski

Placówka

Szczecin, SWAROŻYCA 5

Nie zgadzam się (0)
Stacja mieści się...
Stacja mieści się przy głównej ulicy i posiada dwa dojazdy. obok jest supermarket i duży parking. przy okazji wizyty na stacji, można zrobić w sklepie zakupy. Gdy podjechałam na stację, dystrybutory były zajęte, ale nie musiałam długo czekać na swoją kolej. Wokół kręcił się pracownik stacji ale obsłużyć musiałam się sama. Kasjerka była miła. Na stacji było czysto.

Agnieszka_3050

09.11.2012

Shell

Placówka

Szczecin, Al. Wojska Polskiego 142

Nie zgadzam się (0)
Do pizzerii Marco...
Do pizzerii Marco Pollo udałam się z koleżankami na obiad. W lokalu obecnie jest promocja na wybrane dania -50%. Na dany dzień jest inne danie w promocji. Lokal jest dość spory, posiada kilka stolików. Podczas naszej wizyty nie było dużo ludzi więc można było swobodnie zjeść. W lokalu było czysto. Obsługa bardzo miła. Kelnerka szybko nas obsłużyło. Na jedzenie trzeba było trochę poczekać ale było świeże i smaczne.

Agnieszka_3050

09.11.2012

Marco Polo

Placówka

Szczecin, Plac Kościuszki

Nie zgadzam się (0)
Wybrałam się na...
Wybrałam się na obiad do pizzerii Grande Italia mieszczące się w Centrum Handlowych Turzyn. Pizzeria mieści się na pierwszym piętrze. W lokalu jest kilka stolików z krzesłami oraz wygodna kanapa. Obsługa jest bardzo miła i kompetentna. W lokalu było czysto, stoliki były czyste. W ofercie jest duży wybór pizz a także makaronów. Zamówiłam sobie makaron Pene . Ogólnie danie było dobre jednak mięso było twarde.

Agnieszka_3050

27.10.2012

Grande Italia

Placówka

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (0)
Castorama to bardzo...
Castorama to bardzo duży sklep z artykułami budowlanymi i dekoracyjnymi. Sklep znajduje się na obrzeżach miasta ale jest do niego dobry dojazd. Na zewnątrz znajduje się duży parking. W środku jest przestronnie i czysto. Rzeczy były ładnie poukładane. Personel jest wykwalifikowany i chętnie udziela rad. Ceny są konkurencyjne, dodatkowo w sklepie są promocje.

Agnieszka_3050

27.10.2012

Castorama

Placówka

Szczecin, Ku Słońcu 67

Nie zgadzam się (0)
Będąc w okolicy...
Będąc w okolicy wybrałam się na małe zakupy do hipermarketu Carrefour w Galerii gryf. było to moja pierwsza wizyta w tym sklepie. W środku było czysto, wszystko było ładnie poukładane, wózki i koszyki były czyste. Obsługa była miła i kompetentna. Ucieszyłam się bo akurat była promocja na niektóre artykuły, kupując jedną rzeczy druga można było zakupić za 1gr. Skorzystałam z tej promocji i jestem zadowolona z tego typu akcji.

Agnieszka_3050

24.10.2012

Carrefour

Placówka

Szczecin, Wiosenna 32

Nie zgadzam się (0)
Kaufland to sklep...
Kaufland to sklep spożywczo przemysłowy znajdujący się na obrzeżach miasta. Przed wejściem znajduje się duży parking. Sklep posiada dużą powierzchnię dzięki czemu jest przestronnie. Sklep oferuje bogaty asortyment artykułów spożywczych oraz przemysłowych. Można tu kupić również rzeczy do dekoracji domu, książki oraz ubrania. W środku panował porządek, rzeczy były ładnie poukładane. Przy każdym artykule znajdowała się cena. Do sklepu pojechałam bo skusiły mnie duże promocje. Obsługa była bardzo miła. Do kasy była mała kolejka ale dość szybko zostałam obsłużona.

Agnieszka_3050

24.10.2012

Kaufland

Placówka

Kraków, Mieczysławy Ćwiklińskiej 14

Nie zgadzam się (0)
Tym razem chciałabym...
Tym razem chciałabym się podzielić spostrzeżeniami związanymi z imprezą urodzinową centrum handlowego Galaxy. Urodziny odbywały się 6 października. Na trzech piętrach rozmieszczone zostały stoliki przy których serwowano torty. łącznie było ich 9. Do tortów była bardzo duża kolejka i niestety dla wielu osób nie starczyło. Tort podawany był na serwetkach, przez co trzeba było bardzo uważać by się nie pobrudzić. Atrakcją wieczoru miały być sztuczne ognie, które można było obserwować z górnego parkingu. O danej godzinie ludzie zeszli się na parking. Nie było specjalnie wyznaczonego miejsca do stania ludzi i co chwile ochroniarz kazał się przesuwać w inne miejsce. nagłośnienie było fatalne. Przez mikrofon podawali jakieś komunikaty ale nie było ich słychać.Ponad to na parkingu stały samochody, więc ludzie musieli ustawić się między nimi. Gdy rozpoczął się pokaz iskry i odpadki z rakiet zaczęły spadać na ludzi. Chyba ktoś w ogóle nie pomyślał o bezpieczeństwie uczestników. dobrze, że nikomu nic się nie stało.

Agnieszka_3050

24.10.2012

Galaxy

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Diverse to sklep...
Diverse to sklep z odzieżą młodzieżową. Sklep mieści się na drugim piętrze centrum handlowego Galaxy. Mimo, ze nie posiada dużej powierzchni to można w sklepie jest duży wybór towaru przez co jest troszkę ciasno. Podczas mojej wizyty w sklepie było czysto a rzeczy były ładnie wyeksponowane. Obsługa miła i chętnie udzielająca rad.

Agnieszka_3050

20.10.2012

Diverse

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Harnaś to bardzo...
Harnaś to bardzo przytulna, stylowa restauracja znajdująca się na starym mieście w Szczecinie. Lokal jest dobrze oznakowany. Posiada dużą powierzchnię dzięki czemu jest dużo przestrzeni. Wystrój jest bardzo ładny, stylizowany na styl górski. Jedzenie jest bardzo smaczne a porcje duże. Ceny są przystępne. Obsługa bardzo miła i kompetentna. W lokalu było czysto. Bardzo podobała mi się karta dań z oryginalnymi nazwami dań.

Agnieszka_3050

20.10.2012

Harnaś

Placówka

Szczecin, Sienna 7

Nie zgadzam się (0)
Media Markt to...
Media Markt to sklep ze sprzętem RTV i AGD. Znajduje się w centrum handlowym Molo i posiada dużą powierzchnię. W sklepie jest przestrzennie a rzeczy ładnie wyeksponowane. osobiście do sklepu udałam się w ceny zorientowania się w telewizorach.Pani pracująca na dziale telewizorów podeszła do nas i udzieliła kilki rad a także zaproponowała kilka modeli godnych uwagi. pani była miła i kompetentna.

Agnieszka_3050

17.10.2012

Media Markt

Placówka

Szczecin, Mieszka I 73

Nie zgadzam się (0)
Sklep ABRA to...
Sklep ABRA to sklep meblowy. Znajduje się przy jednej z głównych ulic. Sklep jest dobrze oznakowany i posiada dobry dojazd. Przed sklepem znajduje się duży parking. Sklep posiada dużą powierzchnię oraz bogaty asortyment. Osobiście do sklepu ABRA udałam się w celu zakupu kanapy. W sklepie jest bardzo duży wybór kanap. Pani Bożena z obsługi była bardzo miła i kompetentna. Wszystko ładnie pokazała i doradziła. Zakup przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Ceny w sklepie są konkurencyjne.

Agnieszka_3050

17.10.2012

abra

Placówka

Szczecin, Mieszka I 81

Nie zgadzam się (0)
Gościniec Pod Aniołami...
Gościniec Pod Aniołami to połączenie restauracji i małego hoteliku. Lokal znajduje się tuż przy drodze i jest dobrze oznakowany. Minusem jest mały parking. Wokół budynku znajduje się ogród oraz mały plac zabaw dla dzieci. Osobiście miałam okazję być w tym lokalu na obiedzie z okazji chrzcin. Gościniec zrobił na mnie wrażenie ale tylko pod względem wystroju. W tym samym czasie odbywało się wesele i miałam wrażenie, że było za mało obsługi. Posiłki dostawaliśmy na raty. Podali najpierw kawę a za 30 minut ciasto, które nie było najświeższe. Danie obiadowe ładnie przystrojone ale w smaku średnie. Jedyne co mi smakowało to zupa grzybowa. Obsługa miła. Ceny dość wysokie.

Agnieszka_3050

11.10.2012

Gościniec Pod Aniołami

Placówka

Dobra, Przytulna 1A

Nie zgadzam się (0)
Chocoffee to bardzo...
Chocoffee to bardzo przytulna kawiarenka znajdująca się na starym mieście. Lokal posiada dość spora powierzchnię dzięki czemu jest przestrzennie. Stoliki są pooddzielane od siebie, a w wygodnych fotelach można się zrelaksować. Wystrój jest przytulny, na ścianach wiszą obrazy, które można kupić. Kawiarnia posiada w swojej ofercie bogaty wybór czekolad na gorąco, kaw oraz herbat. W witrynie ładnie wyeksponowane są praliny oraz ciasta. Ceny są przystępne a obsługa bardzo sympatyczna.

Agnieszka_3050

11.10.2012

Chocoffee

Placówka

Szczecin, ul .Opłotki 1

Nie zgadzam się (0)
Do super-pharm wybrałam...
Do super-pharm wybrałam się gdyż w gazetce reklamowej zobaczyłam, że w promocji jest magnez. Niestety na półce z tym lekiem nie znalazłam tego promocyjnego leku, była tylko jego cena. lek znalazłam natomiast na innej półce gdzie są aktualne promocje. Podczas mojej wizyty w sklepie było czysto, rzeczy były poukładane. Niestety do kasy w aptece była bardzo duża kolejka w której spędziłam sporo czasu.

Agnieszka_3050

11.10.2012

Super-Pharm

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Sklep netto mieści...
Sklep netto mieści się przy jednej z głównych ulic w mieście. Jest do niego dobry dojazd ( zarówno z głównej ulicy jak i z bocznej). Obok sklepu znajduje się parking oraz stacja paliw. Podczas mojej wizyty w sklepie było czysto. Otwarta była tylko jedna kasa, do której była kolejka. jedna z osób stojących w kolejce poprosiła kasjerkę o otworzenie drugiej kasy. Kasjerka zawołała innego pracownika lecz ten nie zechciał otworzyć drugiej kasy tłumacząc, że w kolejce jest odpowiednia ilość osób i nie trzeba otwierać drugiej kasy.

Agnieszka_3050

11.10.2012

NETTO

Placówka

Szczecin, Zaleskiego 2D/1

Nie zgadzam się (0)
Do sklepu spożywczego...
Do sklepu spożywczego Biedronka udałam się na małe zakupy. Do sklepu jest łatwy dojazd. Przy sklepie znajduje się duży parking. W sklepie jak i na zewnątrz było czysto. Rzeczy były poukładane ale niestety nie do wszystkich były przyporządkowane ceny. bardzo dobrym pomysłem są promocje dnia. codziennie inny towar jest w bardzo atrakcyjnych cenach. do kasy nie było kolejki wiec szybko zostałam obsłużona. Pani kasjerka była miła. Jedyny minus to brak koszyków i brak możliwości płacenia kartą.

Agnieszka_3050

04.10.2012

Biedronka

Placówka

Kutno, Mickiewicza 4

Nie zgadzam się (0)
Do sklepu Netto...
Do sklepu Netto udałam się na małe zakupy. Sklep zlokalizowany jest w pobliżu dużego osiedla. jest do niego dobry dojazd. przed sklepem jest duży parking. W środku było czysto. Koszyki również były czyste. Otwarte były dwie kasy ale gdy podeszłam do jednej, ta została zamknięta wiec musiałam iść do drugiej. Tu z kolei była zmiana kasjerów i musiałam dodatkowo czekać. Poza tym obsługa była miła i kompetentna.

Agnieszka_3050

04.10.2012

NETTO

Placówka

Szczecin, Duńska 14

Nie zgadzam się (0)
Na stacji BP...
Na stacji BP tankuje bardzo często. tym razem moja obserwacja dotyczy stacji Bp przy ulicy Wojska Polskiego w Szczecinie. Stacja znajduje się jednej z głównych ulic. Jest do niej dobry dojazd ( z dwóch ulic). Na stacji było trochę samochodów ale bez problemu znalazłam wolne stanowisko. W koło było czysto a przy dystrybutorze stało wiadro z wodą do umycia szyb. W środku było czysto i ładnie pachniało kawą. Otwarte były dwie kasy więc zostałam szybko obsłużona. Pani kasjerka była bardzo sympatyczna, zaproponowała mi dodatkowe produkty.

Agnieszka_3050

04.10.2012

BP

Placówka

Szczecin, Aleja Wojska Polskiego 184 184

Nie zgadzam się (0)
Do salonu T-Mobile...
Do salonu T-Mobile udałam się w związku z reklamacją wcześniej podpisanego aneksy w punkcie dealerskim. Gdy weszłam do salonu wszystkie punkty obsługi były zajęte. Dobrym pomysłem w tym salonie są numerki. Dzięki nim można spokojnie usiąść na kanapie i czekać na swoją kolej. Tranzakcie trwały długo. Gdy przyszła moja kolej opisałam problem a Pan obsługujący mnie szybko naprawił błąd. Obsługa była bardzo miła i kompetentna. W lokalu było czysto.

Agnieszka_3050

04.10.2012

T-Mobile

Placówka

Szczecin, Aleja Wyzwolenia 107

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi