Opinie użytkownika (8)

na Komisariat Policji...
na Komisariat Policji udałam się w celu zgłoszenia usiłowania przestępstwa gospodarczego (kradzież danych osobowych). Nastawiona byłam na bardzo długie czekanie i na to że stracę cały dzień. Jednak stało się inaczej. Zaraz po przyjściu na Komisariat Pani w portierni przyjęła informację o tym z jakim problemem przychodzę. Nie minęło 20 min i zostałam zaproszona na drugie piętro gdzie Pan Policjant (nie miał munduru ale miał identyfikator) wysłuchał mojej opowieści i stwierdził że sam nie wie jak należy postąpić i zależnie od tego czy bardzo się spieszę (!!) może sporządzić tylko rutynową notatkę i przekazać mi listownie dalsze informacje lub jeśli się zgodzę poczekać ok 20 minut na zakończenie zebrania w którym udział bierze jakiś specjalista od przestępstw gospodarczych, który coś więcej powinien wiedzieć. Zgodziłam się zatem poczekać i po około 10 minutach Pan Policjant wezwał mnie do siebie w celu sporządzenia notatki. W trakcie rozmowy ze mną dowiedział się że specjalista skończył zebranie i szeroko mnie przepraszając wyszedł na chwilę. Gdy wrócił znów przepraszał że czekałam dokończył spisywanie notatki i poinformował mnie o dalszym postępowaniu. Ponadto zapowiedział, że wszelkie informacje o dalszych procedurach zostaną mi przekazane listownie. w Komisariacie spędziłam około 1,5 godziny, wszystko załatwiłam, obsłużono mnie w sposób możliwie na dostępne warunki dyskretny (wyproszono mojego towarzysza z pokoju w którym relacjonowałam zdarzenie). Spotkałam się z kompetentnym zachowaniem urzędników i chęcią pomocy. Oceniam na 3 ponieważ ogólny obraz przerósł moje oczekiwania bo spodziewałam się czegoś znacznie gorszego jednak zważywszy również na wygląd komisariatów i ich klasyczne przymioty wciąż pozostawiają wiele do życzenia, jednak widać, że wszystko zmienia się na lepsze.

Studniczek

24.03.2009

Komisariat Policji

Placówka

Wrocław, Grunwaldzka 6

Nie zgadzam się (15)
W kawiarni chcieliśmy...
W kawiarni chcieliśmy kupić kawałek ciasta. Obsługiwały nas dwie dziewczyny, które podczas naszego pobytu na terenie kawiarni rozmawiały na temat swoich prywatnych spraw. Zapytałam czy ciasto jest świeże i otrzymałam jedynie dość zdawkową odpowiedź. Ponadto kawałek ciasta, który wzięliśmy na wynos został nieprawidłowo zapakowany, a mianowicie w trakcie przenoszenia zamiast leżeć prawidłowo, wielokrotnie się przewracał i stracił swoją formę (do torebki pudełko zostało włożone pionowo). Pani obsługująca mnie nie podsumowała zamówienia, nie powiedziała wyraźnie jaka jest kwota do zapłaty i nie stosowała się do zasady 3xD

Studniczek

18.11.2008

coffeeheaven

Placówka

Wrocław, Pl. Grunwaldzki 22

Nie zgadzam się (17)
restauracja w centrum...
restauracja w centrum handlowym. Przy kolejce która była większa niż 4 osoby została otwarta druga kasa w której stanęła pani Agata która mnie obsługiwała. Bardzo szybko i sprawnie zostało przyjęte moje zamówienie i od podejścia do kasy do odebrania produktu minęła zaledwie 1 minuta. Pani Agata obsłużyła mnie z uśmiechem, najpierw mnie zaprosiła do kasy potem przywitała, powtórzyła moje zamówienie, zaproponowała dodatkowy produkt za który podziękowałam, wydała mi właściwie zapakowany, przykryty, odpowiednio gorący produkt (kawę), zapytała czy życzę sobie cukier, dołączyła serwetkę i patyczek do mieszania i podziękowała za zakup. Kawę podała mi na tacce świeżo przykrytej ulotką reklamową. Bar (część restauracji za kasami) był czysty, niezabałaganiony, obsługujący byli ubrani w jednolity strój firmowy z czystymi fartuchami, pracownicy mieli widoczne identyfikatory. Część restauracji ze stolikami również była czysta, wysprzątana. Na podłodze nie było widać plam, pracownicy na bieżąco wycierali stoliki.

Studniczek

05.11.2008

McDonald's

Placówka

Wrocław, Gen. Kniaziewicza 2/4

Nie zgadzam się (27)
Pojechałam na stację...
Pojechałam na stację żeby napompować koło. O tej porze stacja była słabo oświetlona i nie od razu znalazłam kompresor. Gdy go już znalazłam nie udało mi się z niego skorzystać więc poszłam na stację poprosić o pomoc. Na stacji poczekałam chwilę aż obsługujący kogoś przy kasie pan skończy i poprosiłam go o pomoc. Bez słowa protestu, z uśmiecham i pokazując że chętnie pomoże, wziął okrycie wierzchnie i poszedł ze mną napompować mi koło. Pożartował coś w międzyczasie, skutecznie i we właściwy sposób obsłużył kompresor. Zapytał czy jeszcze w czymś może mi pomóc po czym żegnając się ze mną odszedł.

Studniczek

31.10.2008

JET

Placówka

Wrocław, Toruńska 73

Nie zgadzam się (23)
Mając w planie...
Mając w planie skorzystać z obsługi McDrive musiałam z niej zrezygnować gdyż była kolejka która w ogóle się nie przesuwała. Gdy przechodziłam obok okienka McDrive usłyszałam luźną konwersację pana z okienka z osobami znajdującymi się w samochodzie i najwyraźniej nie był to jedynie odbiór zamówienia. Gdy weszłam do lokalu zastałam atmosferę zamieszania, kilka osób obsługujących kręciło się za barem i było kila osób oczekujących, nieustawionych w żadną konkretną kolejkę. Próbowałam w trakcie oczekiwania odczytać menu ale było to trudne ze względu na zbyt małą czcionkę, poza polecanymi produktami bardzo dobrze widocznymi i opisanymi ponad barem. Gdy dotarłam do kasy i chciałam złożyć zamówienie nieuprzejma pani powiedziała mi gburowatym głosem i niewyraźnie(musiałam prosić o powtórzenie) że nie ma produktu który chciałam zamówić. Poprosiłam o coś innego przy czym do dalszej części obsługiwania mnie nie mam zastrzeżeń. Poza tym że pani była niemiła cały czas. Kupiony przeze mnie produkt (cheesburger) był podany w bardzo zatłuszczonym papierze, tak że nie dało się go rozwinąć i zjeść bez brudzenia rąk. Poza tym frytki, które dostałam były przesolone. Lokal był względnie czysty i nie zauważyłam żadnych więcej mankamentów. Z toalety nie korzystałam. Gdy wyszłam z lokalu i znów przechodziłam obok okienka McDrive zobaczyłam tego samego obsługującego który prowadził luźną konwersację z osobami w samochodzie (nie wiem czy to był ten sam samochód) poza tym dotarło do moich uszu przekleństwo którego użył obsługujący.

Studniczek

31.10.2008

McDonald's

Placówka

Wrocław, pasaż Grunwaldzki 34

Nie zgadzam się (36)
W sklepie przebywałam...
W sklepie przebywałam około 30 min przy czym najpierw czytałam przez chwilę gazetę potem książkę. chwilę się przechadzałam pomiędzy półkami i na końcu dokonałam zakupu. W sklepie było czysto, cicho i panowała przyjazna atmosfera. gdy przez chwile czytałam nikt mi nie przeszkodził, i nie było nic co oderwałoby mnie od lektury. Książki które oglądałam były tak wyeksponowane że zaczęłam je oglądać nie mając wcześniej takiego zamiaru a w końcu kupiłam jedną z nich. Przy kasie obsługiwał mnie młody mężczyzna. Był uśmiechnięty, sympatyczny i uczynny. Prawidłowo dokonał transakcji z naliczeniem przysługującej mi zniżki. Oceniam bardzo pozytywnie bo salon i sprzedawca wypełnili wszystkie moje oczekiwania.

Studniczek

29.10.2008

empik

Placówka

Wrocław, Graniczna 2

Nie zgadzam się (23)
Moja wizyta w...
Moja wizyta w sklepie trwała dość długo ze względu na duży zakup wcześniej zamówionych i w trakcie wizyty wybieranych produktów. Zostałam bardzo życzliwie obsłużona przez młodych pracowników którzy wprowadzają w sklepie przyjacielską atmosferę zarówno swoim nieformalnym strojem jak i sposobem prowadzenia rozmów z klientami; do tego profesjonalnie mi doradzono w kwestach technicznych dotyczących sprzętu. Oceniam jednak na +4 ze względu na rozgardiasz jaki panował w sklepie podczas mojej wizyty oraz nieuporządkowany towar. Ponadto dość długo stałam w kolejce żeby sfinalizować zakup.

Studniczek

29.10.2008

SKALNIK.pl

Placówka

Wrocław, Polaka 20

Nie zgadzam się (28)
Gdy weszłam do...
Gdy weszłam do lokalu panie obsługujące w ogóle nie zwróciły na mnie uwagi i dalej prowadziły luźną dość osobistą konwersację która była rażąca dla ucha dla mnie jako klienta. Poza tą niedogodnością w sklepie był porządek, ekspozycja była zachęcająca, na półkach był porządek w lokalu było czysto. W jednej z przymierzalni były porzucone ciuchy, w pozostałych przymierzalniach było czysto. Przy dokonaniu transakcji Pani przy kasie okazała się miła i bez zakłóceń mnie obsłużyła. Musiała jednak zacząć od uprzątnięcia lady żebym mogła położyć na niej wybrany produkt.

Studniczek

29.10.2008

monnari

Placówka

Wrocław, Graniczna 2

Nie zgadzam się (24)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi